Останнє оновлення: 13.03.2013 в 11:39

RSS канал новин

Підпишіться на RSS канал, та не прогавте найцікавіші оновлення нашого блогу.

АБО

Введіть свою електронну пошту та отримуйте оновлення блогу на E-mail:

Шукаємо на блозі:

Коментарі

Приєднуйтесь до обговорення
  • Олег Волощук: “Отже, я роблю для себе висновок (Ви — як бажаєте) — біржі автоматичного продажу посилань, Sape...
  • Олександр: Не бачу відповіді – контент не відповідає тайтлу. Конкретно, варто користуватися сапою чи ні? Якщо...
  • Pavlofox: Кошти отримав – дякую! Удвічі приємно, що це мій перший конкурс в якому я виграв приз. Що тут скажеш?...
  • Олег Волощук: То є так … таке враження, що пишуть тексти розумово неповноцінні, або для розумово...
  • Pavlofox: Я колись в одному з постів на своєму блозі порівнював тексти сучасних виконавців і класику типу пісень...

Активні читачі

Сергій См.(21)
Hanter(9)
Pavlofox(6)
Валентин(6)
Віталій(5)
Ром@н(4)
MedBlog(2)
Олександр(1)
Михайло(1)
Федір(1)

Групи блогу

Спільноти нашого блогу в мережі
Архів червня 2012

Що обрати? Юкоз чи платний хостинг?

Опублікував 29 червня 2012 в рубриці Інтернет-сервіси. Коментарі: 3 коментарі  Переглядів: 144

Рано чи пізно, кожен користувач задумується над створенням власного сайту. Ну відбувається це, в 99% випадків. В 90% випадків це доходить до дії. Риючись у всесвітній павутині, людина потрапляє на сервіси типу Юкоз, Народ.ру та інші, де пропонують безкоштовно створити власний сайт, не витрачаючи ні копійки власних коштів. Звичайно, що пропозиція солоденька і користувач хапається за неї руками і ногами. А як інакше? Безкоштовно ж!

Але не все так гладко та масляно, як може здатися на перший погляд. Давайте розглянемо всі плюси і мінуси різного роду безкоштовних сервісів, а також проаналізуємо, а чи дійсно так дорого придбати власний хостинг і домен?

Слухаєш російську музику? На звільнення!

Опублікував 28 червня 2012 в рубриці Новини України. Коментарі: 2 коментарі  Переглядів: 53

Напевне, кожен з нас, хто хоча б раз в житті їздив в маршрутних таксі, знає, що улюблена музика водіїв — це шансон. Ну так повелось))). Чомусь практично в кожному маршрутному автобусі лунає блатна лірика. Ви не подумайте, я нічого не маю проти шансону, поважаю смаки і вподобання кожної людини. Хочу Вам розказати про цікавий випадок, який стався у Львові і «камнем преткновения» була якраз таки музика.

Як відомо, Львів — це місто, де надзвичайно дбайливо та з великою повагою ставляться до всього українського, бережуть традиції та мову і це не дивно, адже Львів — можна сказати, столиця Західної України.

Безкоштовний PDF конвертер doPDF

Опублікував 27 червня 2012 в рубриці Графіка. Коментарі: Прокоментуй!  Переглядів: 62

Давайте поговоримо про формат електронних документів PDF (Portable Document Format), де і коли він використовується. А застосовують його, в основному, для створення електронних документів, які містять векторну і растрову графіку, тобто документи з малюнками. В такому форматі документ виглядає набагато солідніше, акуратніше та професійніше.

Відкриваються документи в форматі PDF стандартним Adobe Reader або будь-яким альтернативним PDF-редактором (Foxit Reader, Nitro PDF Reader та інші).

В цьому огляді ми поговоримо про те, як створити документ в PDF і що для цього потрібно. Потрібна нам буде всього одна-єдина програмка чи утиліта, навіть не знаю, як правильно назвати — doPDF.

Альтернатива Блокнотові — Notepad++

Опублікував 26 червня 2012 в рубриці Графіка. Коментарі: Прокоментуй!  Переглядів: 37

Всі знають, що в самій системі Windows вбудовано стандартний текстовий редактор Блокнот, який використовується повсякденно, але не всі знають, що існує більш потужна і функціональна альтернатива — Notepad++.

Давайте розглянемо можливості і відмінності Notepad++ від стандартних редакторів Блокноту та AkelPad:

Як завантажити відео з YouTube

Опублікував 25 червня 2012 в рубриці Інтернет та мережа. Коментарі: Прокоментуй!  Переглядів: 68

Всім, я впевнений, відомий популярний відеохостинг youtube.com, відеоряди якого розміщені на багатьох сайтах. В багатьох користувачів вже є свої канали на youtube.com. Переглядаючи відеоролики, деколи виникає бажання завантажити їх собі на комп'ютер і тримати у власній відеотеці, а от як це зробити — ми розглянемо в цій статті.

Зразу ж скажу, тут нам на допомогу прийде унікальний сервіс www.ru.savefrom.net. Крім заванатаження відео з youtube.com, сервіс дозволяє завантажувати ролики з багатьох популярних відеосервісів: rapidshare.com, filefactory.com, sendspace.com, vkontakte.ru та інші.

Німеччина називає українок повіями

Опублікував 23 червня 2012 в рубриці Новини України. Коментарі: Прокоментуй!  Переглядів: 26

В кожній країні світу, в кожній державі, в кожному суспільстві є свої герої, визначні особистості, позитивні сторони...але й існують свої покидьки. Від цього нікуди не дінешся. Я щиро поважаю всі держави, всі національності, які проживають в Україні і ніколи не судив по декількох представниках про націю в цілому. Але те, що вчудили німці ... ну це вже ні в які ворота...

І це не підслухана розмова десь в пабі чи ресторані за склянкою шнапсу, таку (мягко кажучи) витівку дозволило собі німецьке видання Bild am Sonntag.

Лічильник

Статистика сайту
  Тиц и pr сайта
UA TOP Bloggers      Український рейтинг TOP.TOPUA.NET