Останнє оновлення: 13.03.2013 в 11:39

RSS канал новин

Підпишіться на RSS канал, та не прогавте найцікавіші оновлення нашого блогу.

АБО

Введіть свою електронну пошту та отримуйте оновлення блогу на E-mail:

Шукаємо на блозі:

Коментарі

Приєднуйтесь до обговорення
  • Олег Волощук: “Отже, я роблю для себе висновок (Ви — як бажаєте) — біржі автоматичного продажу посилань, Sape...
  • Олександр: Не бачу відповіді – контент не відповідає тайтлу. Конкретно, варто користуватися сапою чи ні? Якщо...
  • Pavlofox: Кошти отримав – дякую! Удвічі приємно, що це мій перший конкурс в якому я виграв приз. Що тут скажеш?...
  • Олег Волощук: То є так … таке враження, що пишуть тексти розумово неповноцінні, або для розумово...
  • Pavlofox: Я колись в одному з постів на своєму блозі порівнював тексти сучасних виконавців і класику типу пісень...

Активні читачі

Сергій См.(21)
Hanter(9)
Pavlofox(6)
Валентин(6)
Віталій(5)
Ром@н(4)
MedBlog(2)
Олександр(1)
Михайло(1)
Федір(1)

Групи блогу

Спільноти нашого блогу в мережі
Архів липня 2012

Заводіть кошеня — покращуйте здоров'я

Опублікував 31 липня 2012 в рубриці Люди та суспільство. Коментарі: Прокоментуй!  Переглядів: 106

Ось і настав останній день липня, попереду ще один місяць літа і все, знову осінь. Ми активно стараємось вхопити від теплої пори року всього найбільше — сонця, фруктів, вітамінів, загару, енергії... Готуємось до осені і зими. Але разом з тим прихоплюємо авітамінози, алергії, діареї та інші «подарунки». До чого я це все веду — нещодавно прочитав в інтернеті, що звичайна домашня тварина — кішка — може значно покращити здоров'я і позбавити від багатьох болячок.

І це не жарти. Виявляється існує ціла система лікування — анімалотерапія — яка базується на спілкуванні людини з тваринами. Існують цілі праці науковців та різного роду інститутів, які підтверджують позитивний вплив тварин, кішок зокрема, на здоров'я людини.

Блокуємо віруси з флешок — «Зоркий глаз»

Опублікував 30 липня 2012 в рубриці Утиліти. Коментарі: Прокоментуй!  Переглядів: 63

О цей технічний прогрес))) З кожним місяцем, з кожним роком модифікуються комп'ютери, ноутбуки, програми, носії ... Пам'ятаєте колись давно були поширені маленькі дискети 3'5 дюйма для флопіків? Хто тоді міг уявити собі DVD-диск на 4.7 гб? А двошаровий DVD на 8,5 гб? Чи мали ми уявлення, що з'являться флешки до 32 гб чи зовнішні вінчестери по 1 тб? Сьогодні флешка найпопулярніший змінний носій для зберігання та переміщення інформації. Але, на жаль, на цих маленьких носіях дуже часто переноситься, крім інформації, велика кількість вірусів та різного роду шкідливих програм. Сьогодні ми поговоримо про те, як захистити свій ПК від зарази з флеш-носіїв.

Звичайно, що самим оптимальним варіантом захисту свого ПК від зовнішніх вірусів повинен бути антивірус, яким необхідно перевіряти змінні носії, які Ви вставляєте в ПК. Але це, по-перше, дуже довго (якщо носій об'ємний і містить багато інформації), по-друге, антивірус знаходить інфіковані файли, а різного роду шпигунські програми та файли автозапуску він може і не побачити.

Бутират — альтернативна смерть

Опублікував 29 липня 2012 в рубриці Відео про наркоманію. Коментарі: Прокоментуй!  Переглядів: 64

Багато хто вважає, що наркотичні речовини можна розділити на легкі та важкі наркотики. Мовляв, важкі — це страшно, а легкі — це так, для розваги, ніякої небезпеки. Нажаль така думка є хибною. Основна дія всіх наркотичних речовин — це зміни в головному мозку, а яким чином ці зміни досягнуться — невже є різниця? Чи це буде зроблено через вену, чи назально, чи через сигарети — результат один, людина піддається дії наркотичної речовини.

Дехто вважає, що наркотиками можна назвати тільки ті, які вводяться через вену. Діють ще стереотипи у людей — наркоман, це шприц і мак. Особливо така думка існує у людей старшого покоління. Тому не завжди і не зразу батьки можуть визначити, що їхнє чадо вживає наркотики. Адже наркотичні речовини досягли піку розвитку в плані свого різновиду. Про один з таких наркотиків і піде мова.

Альтернатива Skype — месенджер ooVoo

Опублікував 28 липня 2012 в рубриці Інтернет. Коментарі: Прокоментуй!  Переглядів: 93

Хто не користується Skype — той, напевне, хоча б чув про таку програму і можливість безкоштовно спілкуватись через інтернет. Більшість користувачів зі Скайпом знайомі тому сьогоднішній наш піддослідний особливого здивування не викличе. А розглянемо ми альтернативу Skype — програму для проведення голосових та відеоконференцій ooVoo.

Не секрет, що у кожної програми, рано чи пізно, з'являються конкуренти. Достойні і не дуже, але альтернативні замінники відомого софту були, є і будуть. Программа ooVoo (розробник ooVoo LLC) складає достойну конкуренцію всім відомому Skype і має ряд цікавих можливостей. Не скажу, що ooVoo на голову вище Skype, але беззаперечно програма заслуговує на увагу.

Мультимедійний програвач для ПК — KMPlayer

Опублікував 27 липня 2012 в рубриці Мультимедіа. Коментарі: 4 коментарі  Переглядів: 108

Нещодавно в листі електронною поштою мене запитали, а який програвач краще всього використовувати для відтворення відео на ПК? Однозначну відповідь тут дати дуже важко, адже для більшості користувачів, яким мультимедійний плеєр потрібен лишень для перегляду відеоряду, фунцій практично будь-якого програвача буде більш ніж достатньо. Якщо Вам необхідне щось більше, ніж просто плеєр — рекомендую KMPlayer.

KMPlayer — це потужний, функціональний та зручний мультимедійний програвач, який відтворює практично всі відомі формати і має ряд значних переваг перед його аналогами.

Блогер — професія чи звичайне хоббі?

Опублікував 26 липня 2012 в рубриці Люди та суспільство. Коментарі: 4 коментарі  Переглядів: 139

Блог... Кожному з нас, хто так чи інакше стикається з всесвітньою мережею, відоме це слово. Ми зустрічаємо в інтернеті безліч сайтів, блогів, порталів, інтернет-магазинів і з кожним роком їх стає все більше, як стає більше і користувачів інтернету. Що таке блог і хто такі блогери? Захоплення, хоббі, трата часу чи все таки професія? Давайте спробуємо розібрати детально.

Взагалі, в чому відмінність сайту від блогу? Чому одні власники ресурсів стають успішними, а інші закидають свою справу через декілька місяців? І основне питання — заводити свій блог чи ні?

Лічильник

Статистика сайту
  Тиц и pr сайта
UA TOP Bloggers      Український рейтинг TOP.TOPUA.NET