Останнє оновлення: 13.03.2013 в 11:39

RSS канал новин

Підпишіться на RSS канал, та не прогавте найцікавіші оновлення нашого блогу.

АБО

Введіть свою електронну пошту та отримуйте оновлення блогу на E-mail:

Шукаємо на блозі:

Коментарі

Приєднуйтесь до обговорення
  • Олег Волощук: “Отже, я роблю для себе висновок (Ви — як бажаєте) — біржі автоматичного продажу посилань, Sape...
  • Олександр: Не бачу відповіді – контент не відповідає тайтлу. Конкретно, варто користуватися сапою чи ні? Якщо...
  • Pavlofox: Кошти отримав – дякую! Удвічі приємно, що це мій перший конкурс в якому я виграв приз. Що тут скажеш?...
  • Олег Волощук: То є так … таке враження, що пишуть тексти розумово неповноцінні, або для розумово...
  • Pavlofox: Я колись в одному з постів на своєму блозі порівнював тексти сучасних виконавців і класику типу пісень...

Активні читачі

Сергій См.(21)
Hanter(9)
Pavlofox(6)
Валентин(6)
Віталій(5)
Ром@н(4)
MedBlog(2)
Олександр(1)
Михайло(1)
Федір(1)

Групи блогу

Спільноти нашого блогу в мережі
Архів серпня 2012

Заробіток на сайті з Google AdSense. Правда чи fata morgana?

Опублікував 30 серпня 2012 в рубриці Інтернет-сервіси. Коментарі: 4 коментарі  Переглядів: 135

Сьогодні я вирішив розказати Вам свою історію співпраці (якщо це так можна назвати) з монстром інтернет-простору — компанією Google. Дуже часто, останнім часом, мене запитували: «Чому на webdigest.com.ua немає рекламних блоків Google AdSense?» Запитання, в основному, надходять від людей, які створили чи створюють власні сайти і задумуються над варіантами монетизації (заробітку) своїх ресурсів. Одразу ж хочу попередити Вас, що моя історія ні в якому разі не повинна бути для веб-майстрів керівництвом, але такий випадок мав місце і, я вважаю, що знати про це Ви повинні.

Одним з найпоширеніших варіантів монетизації сайтів, особливо для початківців, на сьогоднішній день є Google AdSense — сервіс компанії Google, який дозволяє всім власникам ресурсів, встановивши на сайті рекламні блоки Google AdSense, заробляти на їх перегляді відвідувачами. Встановили блок — відвідувач клацнув по рекламі — Вам на рахунок капнуло декілька центів. Ось така формула. Ідея проста і зрозуміла, багато сайтів розміщують блоки Google AdSense в надії «витиснути» хоча б якусь копійку. Але, якби все було так просто, напевне, світ був би кращим. Давайте спробуємо розглянути всі підводні камені такого заробітку і, наприкінці, я розкажу Вам свою історію заробітку з Google AdSense.

CCleaner — програма для очистки жорсткого диска та реєстра Windows. Лідер

Опублікував 29 серпня 2012 в рубриці Дані та носії. Коментарі: Прокоментуй!  Переглядів: 403

Ось ми і добрались до лідера в плані очистки жорсткого диска та реєстра операційної системи — програми CCleaner. Утиліт для прибирання, назвемо їх так, існує дуже багато. Одні краще справляються зі своїм завданням, одні гірше — але CCleaner, беззаперечно, виконує цю роботу на всі 12+ балів. Варто сказати, що і інші програми також достойні уваги. Якщо Вам, з якихось причин не сподобається CCleaner, то можете звернути увагу на Wise Disk Cleaner та Wise Registry Cleaner, які ми розглядали в попередніх статтях — достойні софтини, які з честю виправдовують своє призначення. Хтось може сказати: та для чого воно мені взагалі? Я ж не встановлюю купу всіляких програм і комп в мене чистий. Тут Ви помиляєтесь. В процесі роботи накопичуються тимчасові файли, куки, кеші, недоінстальовані чи недовидалені залишки програм та таке інше. Навіть, якщо Ви сідаєте за комп тільки на 10 хвилин перевірити пошту — сліди роботи програм, тимчасові бібліотеки, невірні шляхи (не будемо виводити всю класифікацію) до файлів зберігаються. А від сміття необхідно позбавлятись.

Як очистити жорсткий диск від залишків, більш нам непотрібних? Яку програму використовувати для очистки? Як очистити кеш браузера? Як видалити програми з автозавантаження? Ось такі та багато інших завдань виконує CCleaner, тому давайте її і розглянемо.

Виникла проблема з Opera? Зникла стрілка виводу набраного в адресному рядку? Рішення є!

Опублікував 28 серпня 2012 в рубриці Комп'ютер. Коментарі: Прокоментуй!  Переглядів: 80

При останніх оновленнях браузера Opera до версії 11.50 або при завантаженні з сервера 12.01 і встановленні на комп'ютер, спостерігалась слідуюча картина: невідомо для чого, розробники відключили функцію виводу останніх набраних адрес, яка викликалась стрілочкою вниз в адресному рядку. Особисто для мене це була надзвичайно зручна та необхідна функція, тому рішення необхідно було шукати.

Справа в тому, що в стандартних налаштуваннях Opera немає можливості ввімкнути цю стрілочку назад, тому прийшлось залізати в налаштування глибше. Але, як виявилось, багато користувачів не знають де і як це зробити, а можливість виводу останніх набраних адрес дуже зручна була для багатьох. В цій статті ми роглянемо де саме потрібно ввімкнути цю функцію і повернути улюблену багатьма Opera до звичного вигляду. 

Програма для очистки жорсткого диска від зайвих файлів — Wise Disk Cleaner

Опублікував 27 серпня 2012 в рубриці Дані та носії. Коментарі: Прокоментуй!  Переглядів: 259

Сьогодні ми розглянемо ще одного представника WiseCleaner — програму для очистки жорсткого диска від сміття, зайвих файлів та непотрібних залишків під назвою Wise Disk Cleaner. В попередній статті ми розбирали роботу Wise Registry Cleaner, так би мовити рідного брата нашого сьогоднішнього піддослідного. Варто сказати, що WiseCleaner випускають доволі корисні програми і їхній арсенал не обмежується двома — Wise Registry Cleaner та Wise Disk Cleaner, але цей софт найбільш поширений, корисний та популярний.

З часом на нашому ПК накопичуються гори непотрібних файлів, недоінстальованих програм, непрацюючих ярликів та таке інше. Відповідно це займає місце на нашому вінчестері, а від сміття потрібно позбавлятись. Програма Wise Disk Cleaner дозволяє в автоматичному режимі видалити весь непотріб. Читайте огляд та завантажуйте собі в бібліотеку Wise Disk Cleaner.

Программа для очистки реєстру Windows. Wise Registry Cleaner

Опублікував 26 серпня 2012 в рубриці Система. Коментарі: Прокоментуй!  Переглядів: 120

Коли ми інсталюємо якусь програму, дуже часто нам пропонують додатково встановити той чи інший софт. Для оптимізації системи, для очистки реєстру, для очистки дисків і т.д. Відомий розробник програмного забезпечення WiseCleaner найчастіше зустрічається в інсталяторах, тому давайте розглянемо одну з утиліт WiseCleaner — Wise Registry Cleaner. Програма призначена для оптимізації та очистки реєстру від залишків програм, які більше не використовуються та видаляє застарілі шляхи, ключі та записи.

Для мене оптимальною програмою для очистки реєстру вже декілька років виступає CCleaner, але сьогодні я вирішив розібрати настільки розрекламований продукт, щоб Ви могли вирішити для себе, що використовувати для оптимізації комп'ютера та реєстру операційної системи. Ми розглянемо роботу Wise Registry Cleaner, подивимось, які операції виконує програма та їх результати, а, також, перевіримо роботу Wise Registry Cleaner, просканувавши додатково систему CCleaner.

Як поставити пароль на папку та приховати її від сторонніх очей? Як персоналізувати дані?

Опублікував 25 серпня 2012 в рубриці Дані та носії. Коментарі: 1 коментар  Переглядів: 657

Подекуди в процесі роботи виникають випадки, коли необхідно приховати ту чи іншу папку на ПК від сторонніх очей або поставити на папку пароль. Це буває необхідно, коли Ви, наприклад, працюєте в офісі чи де інде, а на робочому компі зберігаються Ваші особисті дані. Або на домашньому ПК, коли за ним працює декілька користувачів. Виникає питання: а як поставити пароль на папку або взагалі зробити її доступною тільки для одного користувача? Програми, які існують для таких випадків, в тій чи іншій мірі справляються зі своїм завданням, але не зовсім так, як хотілося б.

Наприклад, є програми, які просто ставлять на папку пароль, але вона все рівно видима для всіх користувачів цього ПК або іншим методом шифрують дані. Але цього буває недостатньо. Сьогодні я представляю Вам програму, Wise Folder Hider, яка не просто ставить на папку пароль, вона робить необхідну папку повністю невидимою для сторонніх користувачів. Тобто ніхто з Ваших співробітників чи домашніх користувачів навіть не здогадається, що на цьому диску існує ще якась прихована папка. Навіть більше, програма може приховати не тільки папку, але й окремий файл або змінний диск (флешку, наприклад).

Лічильник

Статистика сайту
  Тиц и pr сайта
UA TOP Bloggers      Український рейтинг TOP.TOPUA.NET