Останнє оновлення: 13.03.2013 в 11:39

RSS канал новин

Підпишіться на RSS канал, та не прогавте найцікавіші оновлення нашого блогу.

АБО

Введіть свою електронну пошту та отримуйте оновлення блогу на E-mail:

Шукаємо на блозі:

Коментарі

Приєднуйтесь до обговорення
  • Олег Волощук: “Отже, я роблю для себе висновок (Ви — як бажаєте) — біржі автоматичного продажу посилань, Sape...
  • Олександр: Не бачу відповіді – контент не відповідає тайтлу. Конкретно, варто користуватися сапою чи ні? Якщо...
  • Pavlofox: Кошти отримав – дякую! Удвічі приємно, що це мій перший конкурс в якому я виграв приз. Що тут скажеш?...
  • Олег Волощук: То є так … таке враження, що пишуть тексти розумово неповноцінні, або для розумово...
  • Pavlofox: Я колись в одному з постів на своєму блозі порівнював тексти сучасних виконавців і класику типу пісень...

Активні читачі

Сергій См.(21)
Hanter(9)
Pavlofox(6)
Валентин(6)
Віталій(5)
Ром@н(4)
MedBlog(2)
Олександр(1)
Михайло(1)
Федір(1)

Групи блогу

Спільноти нашого блогу в мережі
Архів січня 2013

Ще не вмерла Україна — інтерв'ю з Галиною Дудар

Опублікував 31 січня 2013 в рубриці Інтерв’ю. Коментарі: Прокоментуй!  Переглядів: 156

Вітаю, шановні читачі! Сьогодні в мене в гостях надзвичайно приємна, талановита та неординарна жінка — Галина Дудар, власниця блогу про хендмейд — www.lelitka.te.ua

Тернопілянка, яка шанує українські традиції та вдало поєднює викладацьку діяльність з веденням власного блогу — заслуговує на щире захоплення та повагу. Роботи Галини вражають своєю оригінальністю, красою та душевною теплотою. Не знаю чому, але саме твори Галини, а зокрема мотанки, вразили мене настільки, що я вирішив поспілкуватися з цією цікавою жінкою.

Знаєте, за що особисто я сказав би Галині велике спасибі? За те, що вона не просто шанує українські традиції та звичаї, а ще й привчає до цього молоде покоління українців. Дітлахи, яких навчає Лелітка (дуже влучна назва блогу, до речі), з нетерпінням чекають чергового витвору мистецтва від Галини та з великим задоволенням залучаються до творчого процесу.

Алкоголізм та хвороби у спадок — залишають нам питущі батьки та алкоголь

Опублікував 30 січня 2013 в рубриці Люди та суспільство. Коментарі: 6 коментарів  Переглядів: 59

Мало хто з людей уявляє собі свято чи вихідні дні без алкоголю і мало хто уявляє собі, які наслідки вживання алкоголю можуть бути для наших з Вами дітей. Якось у нас так повелось, що п'яного чоловіка суспільство ще, з горем навпіл, сприймає, а от п'яна жінка — це видовище не для слабких духом. Але не тільки пізнавально-наглядово це явище небезпечне для майбутніх поколінь — катастрофічні фізіологічні відхилення закладає питуща мати (і батько також) в генетичну складову своїх майбутніх дітей.

Але найбільший злочин жінки перед дитиною — це алкоголізм під час вагітності. Говорячи слово алкоголізм, я не маю на увазі тільки хронічних алкоголіків, я веду мову про всіх жінок, без винятку, які вживають алкоголь в різних дозах, носячи під серцем дитину. Ось це найстрашніше!

Музей Писанки в Коломиї — віртуальний тур

Опублікував 29 січня 2013 в рубриці Особисте. Коментарі: 2 коментарі  Переглядів: 47

Писанка з давніх давен вважається національним символом України, символом чогось світлого, божественного, загадкового та езотеричного. Писанки поширені в багатьох народів світу і майстри писанкового розпису проживають в різних країнах, але в українців ставлення до писанок особливо-шанобливе. Крашанка, крапанка, красне яєчко, великодне яйце, фарбоване яйце, дряпанка — все це синоніми писанки, символу Великодня (Паски).

Взагалі то суть писанкового яйця, писанки, походить, скоріш за все, ще з давній часів, тому що в древніх народів яйце вважалось символом життя, саме з яйця, за повір'ями предків, зародилось існування людства. В наші часи суть писанки трішки трансформувалась, але саме писанка вважається найголовнішим символом світлого дня Великодня.

Нахабна реклама — вбивця на замовлення

Опублікував 28 січня 2013 в рубриці Для початківців. Коментарі: 12 коментарів  Переглядів: 62

Про шкідливість ранньої монетизації блогу та розміщення на молодому ресурсі реклами ми вже говорили ось в цій статті, але якщо на певний вид реклами ще можна закрити очі, то є лідери, які виступають просто вбивцями на замовлення, кілерами для молодих блогів. Такі види реклами просто відштовхують відвідувачів та створюють на блозі таку атмосферу, коли заходити на цей ресурс просто не хочеться.

Мета користувачів, які створюють свої блоги, цілком зрозуміла — хтось створює блог для себе, для душі, для людей, а хтось — з метою заробітку. В тому, що людина бажає заробляти на своєму блозі — немає нічого поганого, це зрозуміло, це нормально. Погано тільки те, що роблять це вкрай неправильно та безрезультатно, від того і виникають негативи та розчарування.

Подорожуємо Україною — моя рідна Коломия (фотогалерея)

Опублікував 26 січня 2013 в рубриці Особисте. Коментарі: 2 коментарі  Переглядів: 74

Друзі, сьогодні я хочу познайомити Вас зі своїм рідним містом, де я народився та мешкаю, де проживають мої рідні та близькі люди і звідки я, ні за яких обставин, не маю бажання виїжджати — місто Коломия. Місто-писанка — так ще іменують Коломию в газетах, журналах, наукових публікаціях та історичних працях.

Неймовірно красиве, затишне, з нотками старовини та національних традицій містечко, перша згадка про яке датується 1241 роком. І хоча археологи знаходили докази того, що на території сучасної Коломиї поселення трипільців існували набагато раніше, ще 6 тисяч років тому, все ж таки саме з Галицько-Волинського літопису, з 1241 року, розпочинається відлік історії Коломиї.

Як вимкнути коментарі до статті чи сторінки на блозі WordPress?

Опублікував 26 січня 2013 в рубриці Плагіни для Wordpress. Коментарі: Прокоментуй!  Переглядів: 36

Всім доброго дня! Дуже часто виникає ситуація, коли необхідно вимкнути або увімкнути можливість коментування певної статті або окремої сторінки на блозі. В стандартних налаштуваннях WordPress ці можливості досить обмежені, тому потрібно шукати якесь інше рішення, адже можливість вимкнути чи увімкнути коментування тієї чи іншої статті, дозволити чи заборонити коментування обраної статичної сторінки — річ дуже корисна. А от як це зробити?

З самого початку встановлення блогу на WordPress — коментування статей та сторінок відкрите і це зрозуміло, адже блог і має на увазі спілкування, обговорення, відгуки ... Але коли блогер починає розвивати свій блог, наповнювати його матеріалами, бувають випадки, коли можливість коментування тієї чи іншої статті або окремої сторінки необхідно вимкнути. Наприклад, коментування карти блогу — геть непотрібна функція, для чого? Або у Вас на блозі є стаття, яка носить інформативний характер, але коментувати її немає необхідності — ситуацій можна змоделювати безліч.

Лічильник

Статистика сайту
  Тиц и pr сайта
UA TOP Bloggers      Український рейтинг TOP.TOPUA.NET