Блокуємо віруси з флешок - "Зоркий глаз"

Автор: Lusakan | Дата: 30-07-2012, 12:10 | Категорія: Утиліти
О цей технічний прогрес))) smile З кожним місяцем, з кожним роком модифікуються комп'ютери, ноутбуки, програми, носії ... Пам'ятаєте колись давно були поширені маленькі дискети 3'5 дюйма для флопіків? Хто тоді міг уявити собі DVD-диск на 4.7 гб? А двошаровий DVD на 8,5 гб? Чи мали ми уявлення, що з'являться флешки до 32 гб чи зовнішні вінчестери по 1 тб? Сьогодні флешка найпопулярніший змінний носій для зберігання та переміщення інформації. Але, на жаль, на цих маленьких носіях дуже часто переноситься, крім інформації, велика кількість вірусів та різного роду шкідливих програм. Сьогодні ми поговоримо про те, як захистити свій ПК від зарази з флеш-носіїв.

Блокуємо віруси з флешок - "Зоркий глаз"


Звичайно, що самим оптимальним варіантом захисту свого ПК від зовнішніх вірусів повинен бути антивірус, яким необхідно перевіряти змінні носії, які Ви вставляєте в ПК. Але це, по-перше, дуже довго (якщо носій об'ємний і містить багато інформації), по-друге, антивірус знаходить інфіковані файли, а різного роду шпигунські програми та файли автозапуску він може і не побачити.
Переглядів: 14 Коментарів: 0 Подяк: 0 Додати в закладки

Антивірус Avira AntiVir Free 12

Автор: Lusakan | Дата: 8-07-2012, 21:42 | Категорія: Антивіруси
Ще один варіант антивірусного захисту Вашого ПК від німецьких розробників, який при своїй безкоштовності має високі показники в плані безпеки персональних комп'ютерів - Avira AntiVir Free 12.Мінімальні вимоги до операційних систем і надійність - ось що виділяє Avira AntiVir Free між всіх інших безкоштовних антивірусних програм.
Переглядів: 38 Коментарів: 0 Подяк: 0 Додати в закладки

Безкоштовний антивірус - AVG Anti-Virus Free

Автор: Lusakan | Дата: 7-07-2012, 23:01 | Категорія: Антивіруси
Поговоримо про безпеку ПК. Звичайна річ, що на кожному компі повинен стояти антивірус. Це закон, константа, аксіома. Навіть якщо Ви вмикаєте Ваш ПК раз на тиждень, то все рівно, антивірус повинен стояти. Цим Ви вберігаєте свій комп від попадання в нього зарази з інтернету, дисків, флешок та інших носіїв. Хтось може сказати, що в нього ПК не підключений до інтернету і антивірус йому не потрібен. Не правда, навіть при умові що немає інтерету, в комп'ютер все рівно вставляються різні диски, флешки...а хто знає що на них...Можливо для такої машини і не потрібно надпотужного антивіруса з різними додатками, але антивірусна програма необхідна однозначно. І сьогодні ми поговоримо про безкоштовний антивірус від виробників AVG Technologies (раніше називались Grisoft) - AVG Anti-Virus Free.
Переглядів: 19 Коментарів: 0 Подяк: 0 Додати в закладки

McAfee AVERT Stinger

Автор: Lusakan | Дата: 15-06-2012, 12:19 | Категорія: Утиліти
І знову про безпеку персонального ПК. Скільки про це говориться в неті, але комп'ютери продовжують інфікуватись, заражатись ... Від чого це залежить, сказати важко, обговорювати переваги одного антивіруса перед іншим теж немає потреби, всі програми достойні уваги. Але є декілька простих правил і порад, яких необхідно дотримуватись і які ми розглянемо наприкінці статті. А зараз - утиліта McAfee AVERT Stinger.Безкоштовна, проста в користуванні, не потребує інсталяції на ПК, так як і Dr.Web CureIt, призначена в основному для пошуку на уже подозріло себе поводячому комп'ютері підозрілих файлів, відомих вірусів, інтернет-хробаків і троянів.
Переглядів: 44 Коментарів: 0 Подяк: 0 Додати в закладки

Trojan.Mayachok блокує доступ в інтернет. Як вилікуватись?

Автор: Lusakan | Дата: 15-06-2012, 08:43 | Категорія: Рекомендації
Що відбувається, коли Ваш ком'ютер ловить цю заразу? Зразу ж блокується доступ в інтернет, до будь-яких ресурсів. В деяких випадках взагалі не працюють ні браузери, ні програми. Можливий варіант, коли Вас попросять відправити СМС-повідомлення, мотивуючи це тим, що інтернет-канал перевантажений і бла-бла-бла.Я не буду зараз розписувати технічні тонкощі роботи цього вірусу, скажу лишень в загальних рисах:
Переглядів: 28 Коментарів: 0 Подяк: 0 Додати в закладки

Як повністю видалити антивірус з ПК

Автор: Lusakan | Дата: 8-06-2012, 10:31 | Категорія: Рекомендації
Для початку давайте обговоримо те, що будь-який антивірус, встановлений, а потім видалений з ПК залишає свої сліди в системному реєстрі і цей реєстр потрібно очистити. Насамперед, я не рекомендуую видаляти антивірус стандартними функціями Windows, тому що повністю видалити навряд чи вдастся. Для 100% повної деінсталяції краще використовувати Ccleaner або альтернативну програму, яка після видалення ще й почистить реєстр від залишків антивіруса.Але бувають ситуації, коли навіть після тотальної очистки, файли чи папки антивірусної програми залишаються і не дозволяють Вам встановити інший антивірусник, сварячись на те, що Ви не видалили старий повністю. Така картина в мене була після видалення Dr.Web і спроби встановити Kaspersky. Що робити в таких випадках?
Переглядів: 109 Коментарів: 0 Подяк: 1 Додати в закладки