Безкоштовний антивірус — AVG Anti-Virus Free

Дата: 7 липня 2012 Рубрика: Антивіруси Коментарі: 4 коментарі

Поговоримо про безпеку ПК. Звичайна річ, що на кожному компі повинен стояти антивірус. Це закон, константа, аксіома. Навіть якщо Ви вмикаєте Ваш ПК раз на тиждень, то все рівно, антивірус повинен стояти. Цим Ви вберігаєте свій комп від попадання в нього зарази з інтернету, дисків, флешок та інших носіїв. Хтось може сказати, що в нього ПК не підключений до інтернету і антивірус йому не потрібен. Не правда, навіть при умові що немає інтерету, в комп'ютер все рівно вставляються різні диски, флешки...а хто знає що на них...

Можливо для такої машини і не потрібно надпотужного антивіруса з різними додатками, але антивірусна програма необхідна однозначно. І сьогодні ми поговоримо про безкоштовний антивірус від виробників AVG Technologies (раніше називались Grisoft) — AVG Anti-Virus Free.Зразу радив би навіть не шукати і не читати відгуки про цей антивірус — начитаєтесь всього непотрібного. Немає в світі ні одного антивіруса, про якого б писали тільки позитивні відгуки. Раджу я цю антивірусну програму по одній причині — AVG Anti-Virus Free був встановлений на моєму першому комп'ютері, який пропрацював біля 2-х років і ніколи я не мав проблем з вірусами.

Це вже потім я почав вишукувати «модні» антивірусні програми і про AVG забув. Але саме ця програма пропрацювала вірою і правдою 2 роки і чудово себе зарекомендувала. Не зважаючи на те, що AVG Anti-Virus Free поширюється по ліцензії freeware, тобто безкоштовно, він володіє всіма необхідними функціями для захисту Вашого ПК від вірусів.

AVG Anti-Virus Free просто встановлюється і дуже легко оновлюється, так що Ви завжди будете впевнені в тому, що Ваш комп захищений найновішими антивірусними базами.

AVG може визначати та знаходити інфіковані файли, має власне сховище для таких цілей. Якщо Ви надумаєте встановити на комп ще й файрвол, то AVG Anti-Virus Free буде пречудово себе вести і конфліктувати між собою вони не будуть.

В окремій панелі налаштувань Ви можете виставити необхідні Вам параметри...оновлення, операції з інфікованими файлами і таке інше.

Anti-Virus, Anti-Spyware, E-mail Scanner, Resident Shield, LinkScanner Search-Shield, LinkScanner Active Surf-Shield — ось основні компоненти програми, які захищають Вас і на ПК, і в інтернеті від вірусів та шпигунських програм.

Після завантаження та встановлення антивіруса AVG Anti-Virus Free на свій ПК, проскануйте повністю систему на визначення інфікованих файлів.

Підходить AVG практично для всіх типів операційних систем — Windows, Windows XP Pro x64 Edition, Windows Vista, Windows Vista x64 Edition, Windows 7 Windows 7 x64 Edition.

І запам'ятайте: безкоштовне — не значить непотрібне. Сміливо встановлюйте і користуйтесь.

Завантажити

AVG Anti-Virus Free


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "Безкоштовний антивірус — AVG Anti-Virus Free" 4 коментарі

 1. Саша коментує:

  Я і зараз користуюсь цим антивірусом і вважаю, що він виконує свою роботу на рівні «модних» аналогів, а може навіть і краще)

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Так, класний варіант, як безкоштовний захист — цілком.

   Відповіcти
 2. Володимир коментує:

  Вітаю, я би радив Avira — безкоштовну версію для дому. Зараз кращої альтернативи немає — віруси відстежує, систему не «грузить».

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   І Avira хороший безкоштовний антивірус ;-) Взагалі-то, колись на одному з робочих компів, стояли і Avira і AVG в парі та чудово працювали. Важко виділити якийсь з них, як найкращий — обидва заслуговують на увагу.

   Відповіcти

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (11)
 • Особисте (18)
 • Плагіни для Wordpress (15)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (21)
Канал на YouTube
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Анна(11)
Пан П(5)
Pavlofox(4)
Віктор Х.(3)
Валентин.(3)
Олександ.(2)
Марійка(2)
Ірина(2)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
54 / 1.316 / 58.18mb
Вгору