Як повністю видалити антивірус з ПК

Дата: 8 червня 2012 Рубрика: Рекомендації Коментарі: 5 коментарів

Для початку давайте обговоримо те, що будь-який антивірус, встановлений, а потім видалений з ПК залишає свої сліди в системному реєстрі і цей реєстр потрібно очистити. Насамперед, я не рекомендую видаляти антивірус стандартними функціями Windows, тому що повністю видалити навряд чи вдасться. Для 100% повної деінсталяції краще використовувати Ccleaner або альтернативну програму, яка після видалення ще й почистить реєстр від залишків антивіруса.

Але бувають ситуації, коли навіть після тотальної очистки, файли чи папки антивірусної програми залишаються і не дозволяють Вам встановити інший антивірусник, сварячись на те, що Ви не видалили старий повністю. Така картина в мене була після видалення Dr.Web і спроби встановити Kaspersky. Що робити в таких випадках?Обшукавши практично весь інтернет, протестувавши безліч варіантів, я зупинився на одному, який дійсно мені допоміг видалити Dr.Web зі свого комп'ютера. Це невеличка утилітка Drw Remover. Чистки реєстру програмами і вручну ніякого результату не давали, Каспер сварився і все тут. А запустивши Drw Remover я без проблем, за декілька рухів видалив, ставшого ненависним мені до того часу, Dr.Web.

Drw Remover — проста, легка і не потребує інсталяції на ПК. Інтерфейс на зображенні, посилання на завантаження під ним. Вага архіву — 432кб.

Завантажити Drw Remover

Я зітхнув з полегшенням і дав собі клятву, що Dr.Web в мене на ноутбуці більше ніколи не буде.

З іншими антивірусними програмами таких проблем я не спостерігав, але, на всякий випадок, пропоную Вам ще одну програму AV_Uninstall_Tools_Pack_2012.04.

Це збірка своєрідних Drw Remover-ів для різних антивірусних програм. Тут є і Dr.Web Remover, і ESET Uninstaller, і avast! Antivirus Removal Tool, і багато інших утиліт для деінсталяції різного роду антивірусників. Повний перелік Ви можете переглянути в документації з архіву.

Програмка також не є дуже великою, не потребує інсталіції на ПК і запускається файлом Autorun.exe з архіву. Перед запуском програми — розархівуйте вміст архіву, інакше AV_Uninstall_Tools_Pack_2012.04 не запуститься. Вага архіву — 67,3 мб.

 Завантажити AV_Uninstall_Tools_Pack_2012.04

Успіхів, надіюсь мої поради Вам допоможуть.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "Як повністю видалити антивірус з ПК" 5 коментарів

 1. Cyber коментує:

  На мою думку CCleaner найкраще для цього підходить (особисто я використовую виключно її). Також вона є цілком безкотовною :cool: що не менш важливо в теперішній час ;-) Рекомендую скористатись її багатим функціоналом на власному досвіді.

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   CCleaner — беззаперечно, найкраща програма для чистки реєстру, для видалення застарілих файлів та гілок, але тут вона безсила, як би цього не хотілось. Стаття написана з реальної ситуації — тому CCleaner тут не помічник.

   Відповіcти
   • Cyber коментує:

    Спеціально для вас пане Олег я за допомогою Cleaner видалив із ПК під керуванням os Windows 7 антивірус Avast ;-) такий же маневр виконав і з антивірусом Касперського :cool: Якщо бажаєте то можете запропонувати і я протестую програму на іншому антивірусі :mrgreen:

    Відповіcти
    • Олег Волощук коментує:

     Бачу Ви прямо горите бажанням мені щось довести :grin: На жаль, Ви не прочитали повністю статтю або просто не схотіли щось зрозуміти.

     В тексті я конкретно написав, що «З іншими антивірусними програмами таких проблем я не спостерігав», неможливість повністю видалити антивірус, навіть за допомогою Cleaner, в мене виникла тільки з Dr.Web.

     Якщо у Вас все окей — безмежно радий, але у когось може виникнути така ж ситуація з Dr.Web, тому вважаю, що мої поради в такий момент будуть корисними.

     Цілком підтримую Ваше захоплення Cleaner — дійсно достойна та функціональна програма, але бувають випадки і від цього ніхто не застрахований.

     Відповіcти
     • Cyber коментує:

      Визнаю занадто захопився дискусією :oops:

      Відповіcти

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (11)
 • Особисте (18)
 • Плагіни для Wordpress (15)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (21)
Канал на YouTube
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Анна(11)
Пан П(5)
Pavlofox(4)
Віктор Х.(3)
Валентин.(3)
Олександ.(2)
Марійка(2)
Ірина(2)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
48 / 0.377 / 58.18mb
Вгору