Блокуємо віруси з флешок - "Зоркий глаз"

Автор: Lusakan | Дата: 30-07-2012, 12:10 | Категорія: Утиліти
О цей технічний прогрес))) smile З кожним місяцем, з кожним роком модифікуються комп'ютери, ноутбуки, програми, носії ... Пам'ятаєте колись давно були поширені маленькі дискети 3'5 дюйма для флопіків? Хто тоді міг уявити собі DVD-диск на 4.7 гб? А двошаровий DVD на 8,5 гб? Чи мали ми уявлення, що з'являться флешки до 32 гб чи зовнішні вінчестери по 1 тб? Сьогодні флешка найпопулярніший змінний носій для зберігання та переміщення інформації. Але, на жаль, на цих маленьких носіях дуже часто переноситься, крім інформації, велика кількість вірусів та різного роду шкідливих програм. Сьогодні ми поговоримо про те, як захистити свій ПК від зарази з флеш-носіїв.

Блокуємо віруси з флешок - "Зоркий глаз"


Звичайно, що самим оптимальним варіантом захисту свого ПК від зовнішніх вірусів повинен бути антивірус, яким необхідно перевіряти змінні носії, які Ви вставляєте в ПК. Але це, по-перше, дуже довго (якщо носій об'ємний і містить багато інформації), по-друге, антивірус знаходить інфіковані файли, а різного роду шпигунські програми та файли автозапуску він може і не побачити.
Переглядів: 14 Коментарів: 0 Подяк: 0 Додати в закладки

McAfee AVERT Stinger

Автор: Lusakan | Дата: 15-06-2012, 12:19 | Категорія: Утиліти
І знову про безпеку персонального ПК. Скільки про це говориться в неті, але комп'ютери продовжують інфікуватись, заражатись ... Від чого це залежить, сказати важко, обговорювати переваги одного антивіруса перед іншим теж немає потреби, всі програми достойні уваги. Але є декілька простих правил і порад, яких необхідно дотримуватись і які ми розглянемо наприкінці статті. А зараз - утиліта McAfee AVERT Stinger.Безкоштовна, проста в користуванні, не потребує інсталяції на ПК, так як і Dr.Web CureIt, призначена в основному для пошуку на уже подозріло себе поводячому комп'ютері підозрілих файлів, відомих вірусів, інтернет-хробаків і троянів.
Переглядів: 44 Коментарів: 0 Подяк: 0 Додати в закладки

Безкоштовний антивірусний сканер Dr.Web CureIt

Автор: Lusakan | Дата: 2-06-2012, 13:19 | Категорія: Утиліти
Всім привіт! В кожного з нас на нашому персональному комп'ютері встановлений вибраний антивірус. Я не ставлю зараз за мету обговорювати плюси чи мінуси кожного "антивірусніка", кожен з нас вибирає те, що йому до вподоби. Сьогодні я хочу порекомендувати Вам безкоштовний лікуючий сканер Dr.Web CureIt.В чому основні переваги Dr.Web CureIt:

1. Dr.Web CureIt не потрібно встановлювати на комп'ютер, його можна використовувати як з ПК, так і з Вашої флешки.
2. Не конфліктує з встановленим основним антивірусом.
3. Завжди містить в собі найсвіжіший набір антивірусних баз, так як оновлюється декілька раз на годину.
4. Має російську мову (української нажаль немає), так що розібратися в налаштуваннях буде дуже легко.
5. І найголовніше - Dr.Web CureIt безкоштовний! Що, напевно, порадує багатьох))).
Переглядів: 48 Коментарів: 0 Подяк: 0 Додати в закладки