Блокуємо віруси з флешок — «Зоркий глаз»

Дата: 30 липня 2012 Рубрика: Утиліти Коментарі: Прокоментуй!

О цей технічний прогрес))) З кожним місяцем, з кожним роком модифікуються комп'ютери, ноутбуки, програми, носії ... Пам'ятаєте колись давно були поширені маленькі дискети 3'5 дюйма для флопіків? Хто тоді міг уявити собі DVD-диск на 4.7 гб? А двошаровий DVD на 8,5 гб? Чи мали ми уявлення, що з'являться флешки до 32 гб чи зовнішні вінчестери по 1 тб? Сьогодні флешка найпопулярніший змінний носій для зберігання та переміщення інформації. Але, на жаль, на цих маленьких носіях дуже часто переноситься, крім інформації, велика кількість вірусів та різного роду шкідливих програм. Сьогодні ми поговоримо про те, як захистити свій ПК від зарази з флеш-носіїв.

Звичайно, що самим оптимальним варіантом захисту свого ПК від зовнішніх вірусів повинен бути антивірус, яким необхідно перевіряти змінні носії, які Ви вставляєте в ПК. Але це, по-перше, дуже довго (якщо носій об'ємний і містить багато інформації), по-друге, антивірус знаходить інфіковані файли, а різного роду шпигунські програми та файли автозапуску він може і не побачити.

Звичайно, що в разі проникнення якоїсь зарази на Вашу машину, антивірус проалярмує про це і буде видаляти чи лікувати, але навіщо пускати до себе непроханих гостей, якщо цього можна уникнути. Пропоную Вам до використання невеличку, але вкрай корисну програму «Зоркий глаз» (прямо як індіанське ім'я). Не дивлячись на свій маленький розмір та сайт автора на Народі.ру — це дійсно необхідний інструмент в арсеналі користувача. Наскільки мені відомо, «Зоркий глаз» включають до збірки програм дуже багато «авторів» ломаних, піратських версій операційних систем, що говорить про популярність та користь цієї програми.

Описувати інсталяцію я не буду, все настільки просто, що простіше не буває. Всього декілька «Некстів» і все. Інтерфейс програми Вас не дивує і не вразить, все буденно і лаконічно. Так, напевне, і повинно бути.

Теж саме стосується і налаштувань. Все на російській мові, тільки найнеобхідніше.

Був випадок, коли один з товаришів приніс свою флешку записати декілька програм. Вставивши її в ноутбук, я сторопів і «Зоркий глаз» також. На флешці була дуже велика кількість всіляких autorun-вірусів та посилань на невідомі ресурси, що від гріха подалі її навіть не пробували лікувати. Відформатували одразу ж. На жаль скріншота я тоді не зробив.

Ось так працює «Зоркий глаз». Я спробував витягнути і вставити свою флешку. На щастя вона чиста. Але якщо хтось принесе до Вас свій носій з заразою, то це віконце вкриється переліком того, що Вам мимоволі хотіли підсунути.

Існує дуже багато вірусів, крім авторанів, так званого розширення (*.lnk), тобто звичайні посилання. По них не потрібно клацати, запускати, вони тихо і мирно проникають на ПК коли Ви просто переглядаєте вміст. Взагалі, якщо розібрати принцип дії цієї програми, то вона призначена для попередження інфікування Вашого ПК.

Утиліти, які входять до складу «Зоркого глаза» створять, свого роду захисний екран між USB приводом і Вашим ПК. Тепер Ви зможете без остраху вставляти флешки своїх друзів, Ваша машина буде надійно захищена.

Завантажити «Зоркий глаз» 1.8 мб
Завантажити «Зоркий глаз» з сайту автора


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Категорії
  • Інтерв’ю (4)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (11)
  • Особисте (18)
  • Плагіни для Wordpress (15)
  • Саморозвиток (7)
  • Технічні поради по WP (21)
Канал на YouTube
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Анна(11)
Пан П(5)
Pavlofox(4)
Віктор Х.(3)
Валентин.(3)
Олександ.(2)
Марійка(2)
Ірина(2)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
51 / 0.349 / 58.17mb
Вгору