САР для розкрутки блогу або тішся дурник цвяшком

Дата: 25 квітня 2013 Рубрика: Для початківців Коментарі: 2 коментарі

Вітаю, товариство! Висока відвідуваність, ефективна розкрутка ... яке солодке, бажане та миле оку (чи вуху) словосполучення для кожного блогера чи власника сайту. Будь — якими методами, правдами і неправдами намагаються адміни добитися високої цифри на лічильнику сервісу статистики — реєструються на різних майданчиках, обмінюються відвідувачами, рекомендують щось, розкручують і т.д. Але, шановні блогери, не завжди висока відвідуваність характеризує якість та авторитетність ресурсу, не завжди число на лічильнику відповідає дійсності.

Дуже багато власників сайтів помилково думають, що велике значення на кнопочці liveinternet (чи іншого сервісу) — це показник, це круто, це бомбезно. Не завжди. Показник на лічильнику можна дуже легко накрутити і показати Вашим відвідувачам мега — крутий ресурс, з мега — високою відвідуваністю. Для таких цілей і використовують САР (системи активної реклами).

Подекуди їх ще називають системами активної розкрутки, але мета у них одна — збільшити показники на лічильнику. Друзі, саме збільшити цифру на лічильнику, а не підвищити відвідуваність — це зовсім протилежні речі.

Я вже не один раз говорив і продовжую стверджувати, що найголовніше для хорошого блогу, для СДЛ (не для ГС) — це не кількість, а якість трафіку! Дуже часто можна зустріти в мережі ресурси, які мають тисячні показники на лічильнику, але практично зовсім не мають коментарів та відгуків.

Про що це свідчить? Правильно, про погану, дуже погану якість трафіку. Люди, якимось чином, на ресурси попадають, але інформація їх мало цікавить. Скоріш за все — використовуються САР (системи активної реклами).

Як все це виглядає. Дуже поширений варіант, це коли Ви реєструєтесь на якомусь сервісі, запускаєте певну програму (або вручну) і переглядаєте певні сайти, які змінюються з періодичністю в 30 (40-50-60) секунд. Зараховані перегляди (себто кредити) Ви обмінюєте на «відвідувачів» для своїх проектів.

Всі ми чудово розуміємо, що все це фікція і ніхто запропоновані ресурси не переглядає, все відбувається на автоматі, програму запустили і згорнули, а на зміст уваги не звертаєте. Набрали, наприклад, 500 переглядів і обміняли їх на перегляди для свого сайту. Ваш ресурс, звичайно, переглядають аналогічним чином, тобто — не переглядають.

Ні лічильнику цифра скаче, адмін з палаючим поглядом потирає руки — ого!, сотня, друга, третя — сайт стає високовідвідуваним! Але ... все це «на папері».

Якщо зробити експеримент і перестати набирати собі кредити, то кількість відвідувачів так само стрімко впаде, як і піднялась. Все це свідчить про те, що трафіку фактично і не було, була проста накрутка показників лічильника.

Системи САР, для деяких цілей, можуть і згодитись, але аж ніяк вони не підійдуть для хорошого, якісного, популярного блогу — блогу ДЛЯ ЛЮДЕЙ!

Методи активної реклами чи активної рокрутки можуть бути різними, але суть в тому, що ціль таких дій одна — збільшити (накрутити) показник лічильника сервісу статистики.

Особисто я надзвичайно тішусь тим, що мій блог коментують, люди приходять на ресурс та залишають свої відгуки. І хоча, поки що, в мене немає тисячної відвідуваності, але практично ні одна стаття не обходиться без коментування! Сформувалась аудиторія постійних відвідувачів, багато з яких стали моїми добрими друзями і я всіх надзвичайно ціную.

Є в мене один знайомий, власник російськомовного блогу, який постійно щось тестує, випробовує, аналізує різні САРи та системи накрутки і часто скидає мені посилання, мовляв, подивись та заціни.

Я вже замучився говорити, хлопе, та сконцентруйся ти на написанні унікальних, оптимізованих статей, склади семантичне ядро, а не займайся дурістю. За час існування твого ресурсу, який ти потратив на казна-що, вже давно міг би мати хороший, трастовий та відвідуваний блог. «Ну так в мене і так відвідуваність хороша з цих сервісів!» А що в тебе з коментуванням? Що в тебе з RSS читачами? З підписною базою на Smartresponder? Фактичний нуль.

Як би хто зі мною не сперечався, я глибоко переконаний, що хороший блог, якісний блог — це не тільки високі показники лічильника. Це, перш за все, коментування ресурсу, читачі на RSS стрічці, читачі в базі Smartresponder (хто користується) і позиції у видачі пошукових систем.

А лічильник ... як ми вже говорили, його можна дуже легко накрутити. Якщо у Вас будуть гарні позиції у видачі, якщо Ваші сотні (чи, дай Бог, тисячі) відвідувачів приходять з пошукових систем та закладок, а не з сервісів САР, якщо кількість читачів, на RSS чи на Smartresponder, тільки зростає — значить все Ви робите правильно і блог розвиваєте і вірному напрямку.

Щиро бажаю всім хорошого, якісного трафіку та вдячних відвідувачів. Не займайтеся дурницями, не рекламуйте свої ресурси через САР (системи активної реклами) — за це можна дістати потиличника від пошукових систем і толку, в кінцевому результаті, не буде ніякого. Займайтесь правильною розкруткою та просуванням.

Гарного всім дня та високих, ПРИРОДНИХ показників на лічильнику!

Шануйтеся!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "САР для розкрутки блогу або тішся дурник цвяшком" 2 коментарі

 1. Сергій коментує:

  Если злоупотреблять трафиком из САР и автосерфингов, то Яндекс очень быстро наградит сайт фильтром АГС — максимум неделя при постоянной накрутке счетчика. Гугл немного позже реагирует, но тоже не скупится на подобные подарки.

  Из под этих фильтров можно выйти, прекратив использовать САР-трафик, но на восстановление позиций уйдет время — месяца полтора, не меньше.

  Проверено на личном опыте :) Но данный трафик я использовал не для СДЛ, а для ГС, хотя некоторые статьи писал сам и по некоторым запросам эти ГС были и есть на первом месте в Яндексе. Попадали в ТОП через недели три без какого-либо продвижения, только уникальный контент.

  Рекламировать эти ГС не буду, так как создавались они для определенных целей и свои функции выполняют до сих пор :) Зарабатывают немного, но стабильно и без моего участия :)

  • Олег Волощук коментує:

   Все вірно, я про що і говорю «найголовніше для хорошого блогу, для СДЛ (не для ГС) — це не кількість, а якість трафіку».

   САР для сателітів та ГС, але не для «людських блогів».

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (11)
 • Особисте (18)
 • Плагіни для Wordpress (15)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (20)
Канал на YouTube
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Анна(11)
Валентин.(2)
Олександ.(2)
Марійка(2)
Ірина(2)
Дмитро(1)
Pavlofox(1)
Тарас(1)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
51 / 0.415 / 58.31mb
Вгору