«SmartResponder — E-mail маркетинг по-українськи» — новий безкоштовний відеокурс! Зустрічайте!

Дата: 19 квітня 2013 Рубрика: Для початківців Коментарі: 19 коментарів

Вітаю! Презентую Вам свій новий, абсолютно безкоштовний, відеокурс «SmartResponder — E-mail маркетинг по-українськи». Що це за курс? Інформація, яка базується у відеоуроках курсу, розкаже та покаже Вам, як створити, налаштувати та вести власну автоматичну поштову розсилку за допомогою сервісу SmartResponder. Поштова розсилка, на сьогодні, найважливіший інструмент E-mail маркетингу та формування аудиторії постійних читачів для кожного, абсолютно кожного блогера чи власника будь — якого сайту!

SmartResponder - E-mail маркетинг по-українськи

Що таке SmartResponder і для чого Вам формувати власну підписну базу та вести автоматичну поштову розсилку? Друзі, підписна база на будь — якому сервісі, не обов'язково SmartResponder — це просто золотий запас для Вас, як для власника ресурсу! Не важливо, чи будете Ви займатися інфобізнесом, чи будете використовувати інші джерела доходів, чи будете просто вести певну інформаційну діяльність в мережі — читачі, з якими Ви зможете контактувати персонально, в будь — який час, з будь-якого приводу — це фундамент Вашого успіху, запорука результативності Вашого бізнесу, фактор ефективності Вашої інтернет — діяльності.

Уявіть собі, що Вам необхідно поширити певну інформацію, продукт, послугу (не обов'язково продати). Що перше спадає на думку? Зробити сайт, блог чи рекламну сторінку, розмістити там інформацію та активно запрошувати відвідувачів. А що далі? Відвідувач переглянув інфу, подумав та пішов далі, а на Ваш ресурс він уже не повернеться!

Якщо ж людина повідомляє Вам свої контактні дані (ім'я та e-mail) та дає згоду на отримання від Вас повідомлень — вона стає Вашим постійним читачем, постійним відвідувачем, з яким Ви можете контактувати коли завгодно, в будь — який час доби та за будь — яких обставин.

Ви можете нагадати про свій продукт, запропонувати новий, порекомендувати певний сервіс чи партнерську програму — ефект буде просто карколомний!

При чому, друзі, Вам не потрібно кожного разу щось відсилати, писати листи чи займатися Вашою підписною базою щоденно — за допомогою унікального інструменту E-mal маркетингу, сервісу SmartResponder, все це буде відбуватися на повному автоматі! Один раз налаштували свою розсилку — і спостерігаєте за результатом!

Якщо хтось подумає: «Та для чого мені це зараз», скажу — без правильного, потужного та міцного фундаменту, Ваша інтернет — діяльність ніколи, підкреслюю — ніколи — не буде мати того ефекту, якого вона може досягти, використовуючи рушійний важіль e-mail маркетингу — сервіс SmartResponder.

Чому саме SmartResponder, якщо є і інші аналоги? Я користуюсь цим сервісом уже на протязі 4 років і переконався в його функціональності, а переходити на щось інше — не бачу ніякого змісту. Коли я займався, в свій час, російськими проектами, була зібрана доволі суттєва підписна база і робота з нею була надзвичайно зручною та вигідною, один лист по цій базі приносив мені результат, до якого я б ішов дуже довго, використовуючи тільки сайти.

Якщо Ви тільки починаєте освоюватись в блогосфері, в створенні блогів — одразу, як тільки Ви встановили двигунець та зробили необхідні налаштування, займіться формуванням власної підписної бази, будуйте стартову сходинку своєї діяльності у всесвітній мережі.

Для того, щоб Вам було легше вивчати всі можливості та механізми, щоб e-mail маркетинг не був для Вас чимось загадковим та незрозумілим, я записав цей безкоштовний відеокурс «SmartResponder — E-mail маркетинг по-українськи».

В уроках курсу ми розглянемо абсолютно все: від початкових налаштувань та створення листів, до генерації власних підписних форм та правил ведення автоматичної поштової розсилки. Я спробував розкласти все по поличках, від А до Я. Курс записувався на прикладі реєстрації та налаштування реального аккаунту з нуля, тому абсолютно всі операції Ви побачите покроково!

Переходьте на сторінку відеокурсу «SmartResponder — E-mail маркетинг по-українськи», завантажуйте, вивчайте та успіхів Вам у формуванні власної підписної бази!

Не забувайте, для Вас, як для моїх читачів, доступна реєстрація на закритому форумі підтримки (посилання є в меню курсу), де Ви зможете отримати допомогу та відповіді на всі свої запитання.

Завантажити курс "SmartResponder - E-mail маркетинг по-українськи"

Шануйтеся!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "«SmartResponder — E-mail маркетинг по-українськи» — новий безкоштовний відеокурс! Зустрічайте!" 19 коментарів

 1. Сергій коментує:

  Обов'язково скачаю курс. Думаю, що це дійсно якісний продукт.

  • Олег Волощук коментує:

   Не буду нічого приховувати, Сергій, в курсі вибрана інформація, конкретна, я виклав те, що знаю і як працюю сам. Вивчайте :smile:

 2. Сергій коментує:

  Наконец-то дождался! :) Интересно будет ознакомиться. Какой у Вас в планах следующий видеокурс?

  • Олег Волощук коментує:

   Про тему курсу говорити поки що рано, але, скоріш за все, буде пов'язаний з інфобізнесом в конкретній формі. Та я готую щось інше, хоча, паралельно, накидаю і тему план курсу :smile:

 3. Ірина коментує:

  Дуже вдячна Вам за цікавий, змістовний і корисний курс. Мені на даний момент дуже доречно було отримати від Вас цю інформацію. Успіхів у подальшому просуванню даного курсу та створенню нових інфопродуктів.

  • Олег Волощук коментує:

   Користуйтесь на здоров'я, радий допомогти. Відеокурси будуть з'являтись на постійній основі, так що заходьте частіше :smile:

 4. Віталій коментує:

  Не встигаю! Я ще той не осягнув!!! :?:

 5. Pavlofox коментує:

  Вже качаю!

 6. Валентина коментує:

  Курс скачала, дуже вдячна, тільки російською мовою там нічого не витягується...

  • Олег Волощук коментує:

   Тобто? Що повинно витягуватись російською?

   • Валентина коментує:

    Якщо у Вас не виходить завантажити курс цілим архівом, Ви можете це зробити частинами. Завантажте за посиланнями нижче всі 5 частин в одну папку, клацніть правою кнопочкою мишки по першій частині SmartResponder.z01 та оберіть «Витягнути файли з архіву (Извлечь файлы — в російській версії)».

    чи я не так щось зрозуміва? :oops:

    • Олег Волощук коментує:

     Саме так, все вірно. Яку помилку Вам видає?

     • Валентина коментує:

      Помилок не видає... швидше малося на увазі російська версія тексту...тоді все гаразд, ну а аудіо запис ніби як можна зрозуміти і на українському...ще раз дякую за працю і корисну інформацію в даному відеокурсу)))

      • Олег Волощук коментує:

       Ну може архіватор у Вас інший чи версія не та ... як би там не було, радий що все завантажилось і працює.

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (11)
 • Особисте (19)
 • Плагіни для Wordpress (15)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (23)
Канал на YouTube
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Ігор(3)
Вітьок(1)
Іван(1)
Олена(1)
Олександ.(1)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
53 / 0.453 / 59.16mb
Вгору