Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Шановні друзі! Маю до Вас велике прохання: буквально вчора був замінений плагін, який підсвічував шматки коду в статтях. Перевірені всі публікації, але - якщо Ви помітите неточність чи "криве" відображення уривків коду - будьте ласкаві, повідомте мені в коментарях до тієї публікації. Наперед - дякую!

Унікальна стаття для блогу — чи так важливо зберегти 100% унік?

Дата: 11 травня 2013 Рубрика: Для початківців Коментарі: 2 коментарі

Вітаю, товариство! Нарешті я почуваю себе більш-менш здоровим, тому спішу повернутись в робочий ритм, ангіна трішки мене скосила. Сьогоднішня стаття присвячена такому поняттю, як 100% унікальність статті і чи варто перетворювати на параноїдальні марення гонитву за вилизаним, чистим уніком і чи настільки це важливо. Те, що копіювати та передруковувати чужі тексти не варто — зрозуміло, але є такі автори, які просто втрачають свідомість від того, що їхня стаття, наприклад — по Advego Plagiatus, має 80% унікальності.

100% унікальність статті

Про seo статті вже писано-переписано, ми також вже згадували принципи написання правильних матеріалів з точки зору пошукової оптимізації, але сьогодні не про те. Упереджу одразу можливі суперечки — писати варто самостійно, не копіювати чужі матеріали і слідкувати за щільністю ключових слів, та є одна хитрість пошукових систем, згідно якої 100% унікальна стаття ніколи не буде в топі, а пропустить вперед статтю з меншим відсотком уніка, чому?

Друзі, принципи ПС міняються дуже часто і те, що було актуально роки 2 — 3 тому, може не працювати сьогодні, тому завжди необхідно слідкувати за змінами, читати новини, форуми, переварювати цю інформацію та намагатись впровадити все в життя.

Сьогодні пошукові системи все менше і менше уваги приділяють унікальності, як такій. Ні, це не говорить про те, що можна натирити матеріалу, опублікувати та чекати лаврів, просто ПС надають перевагу зовсім іншим параметрам.

От в мене є знайомий, який просто помішаний на унікальності і постійно мене довбе тим, що в мене 95%, виправляти? Не забанять? В топ пустять? Коли я прочитав декілька статей, я одразу йому сказав — не пустять, навіть якщо ти причешеш їх і до 100% унікальності. Знаєте чому?

Тому що будь — яка стаття повинна бути не просто унікальною, вона повинна бути корисною! Ви можете набаляндрасити текст про що завгодно, перелити з пустого в порожнє, заоптимізувати статтю, але на хороші місця у видачі Вам не вийти, тому що саме змістовне наповнення ніякої корисності не несе.

Ваш пост повинен давати повну і 100% відповідь на питання, якому він присвячений. Досвідчені сеошники говорять, що навіть при умові наявності в тексті скопійованого шматка іншого матеріалу та незакритого посилання на інший ресурс, стаття має набагато більші шанси на топ, ніж матеріал, 100% унікальний, але який НЕ Є КОРИСНИМ для користувачів!

Яка повинна бути величина статті? Така, яка б дозволила повністю розкрити тему. Я ніколи не рахую знаки в тексті, повірте, я просто пишу статтю і все. Коли думку, яку я хотів розкрити, виливаю повністю, тоді і зупиняюсь. При такому підході стаття ніколи не вийде меншою за 2000—2500 знаків, а цього цілком вистачить. Не потрібно через кожен абзац перевіряти скільки вже там набігло.

Все йде до того, що ПС все більше і більше уваги починають надавати людському фактору, поведінковому, а не сео заоптимізованим статтям. Колись я читав в мережі таку думку, що seo, як механізм, відмирає і можливо тут є доля правди. Адже, судячи з останніх змін і нових алгоритмів, пошукові системи перебудовуються і намагаються визначати та ранжувати сайти зовсім по інших параметрах.

Звичайно, що написання статей під запити, природні зворотні посилання відміняти ніхто не буде, скоріш за все, але і перевага буде надаватись хорошим, якісним сайтам, де матеріал написаний для людей. От на це необхідно і вважати, а не на формули та розрахунки сео алгоритмів.

Тому я хочу дати пораду тим, хто починає розвивати свої блоги та наповнювати їх контентом — в першу чергу зверніть увагу на корисність та інформативність статті, чи відповідає зміст матеріалу тому питанню, яке Ви освітлюєте. Потім трішки сео та посилань і Ваш матеріал має всі шанси на топ.

Пропоную Вам переглянути інтерв'ю з відомим російським сео спеціалістом Андрієм Шипіловим, який підтвердить те, що механізми у пошукових систем зараз зовсім інші, ніж були колись.

Пишіть цікаві статті, пишіть для людей, а не для пошукових систем і хорошого Вам настрою!

Шануйтеся!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "Унікальна стаття для блогу — чи так важливо зберегти 100% унік?" 2 коментарі

 1. Pavlofox коментує:

  Згідний, текст унікалізований за допомогою синомімайзера, може бути неповторним на 100%, але хто його читатиме?

  Пошукові системи на це обов'язково звернуть увагу. А цікавий текст по не дуже конкурентних запитах сам вийде в топ. Тільки час треба.

 2. Сергій коментує:

  Корисне відео. Багато речей, що обговорювались, досить логічні.

  Щодо унікальності, то 100% дуже важко добитись. Адвего Плагіатус може показати 100% унікальності, а інші подібні сервіси можуть оцінити унікальність на десятки відсотків менше. Все відносно.

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (18)
 • Плагіни для Wordpress (14)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (19)
Канал на YouTube
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Віктор Х.(13)
fedun(9)
Саша(4)
ML(4)
Світлана(4)
Pavlofox(3)
Егор(3)
Віта(2)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
54 / 1.107 / 58.09mb
Вгору