Як створити блог на WordPress своїми руками — безкоштовний відеокурс

Дата: 8 січня 2013 Рубрика: Для початківців Коментарі: 42 коментарі

Доброго Різдвяного дня, шановне товариство! Дозвольте, насамперед, привітати Вас з цим світлим та величним святом, Різдвом Христовим! Нехай у Ваших родинах завжди панує мир та злагода, а Ваші діти завжди будуть здорові. Щастя та любові Вам, шановні читачі.

Саме до цього Святого дня я приурочив вихід свого першого безкоштовного україномовного відеокурсу «Як створити блог на WordPress своїми руками».

Що це за курс? Шановні друзі, це абсолютно безкоштовний відеокурс для тих, хто має бажання створити свій власний блог на безкоштовній блоговій платформі WordPress. Дуже багато користувачів, які створюють свої блоги на безкоштовних сервісах, хотіли б перейти на платформу WordPress, але, або інформації про створення блогів на WordPress дуже мало, або вона продається за чималі гроші.

Саме для цього, я вирішив записати цей відеокурс, щоб Ви, шановні читачі, не платили кошти за те, що можна отримати безкоштовно. В цьому курсі Ви знайдете 3гб практичних відеоуроків, які повністю освітлюють питання створення та налаштування блогів на WordPress.

Понад 35 відеоуроків, більше 12 годин навчального відео, форум підтримки користувачів — все це на українській мові і все це БЕЗКОШТОВНО! 8 великих розділів, які розбиті на окремі теми — питання створення та правильного налаштування блогу я розкрив повністю.

Якщо Ви маєте намір створити свій власний блог на WordPress, якщо Ви не бажаєте купувати відеокурси в інтернеті, якщо Ви вже ведете свій блог, але бажаєте отримати додаткову інформацію про, наприклад, SEO налаштування та отримати доступ на закритий форум підтримки користувачів — завантажуйте відеокурс «Як створити блог на WordPress своїми руками».

На сторінках блогу я дуже часто говорив про сам двигунець (CMS), плагіни, про налаштування блогів на WordPress, але для тих, хто не має власного блогу це були просто слова. Тепер абсолютно кожен з Вас, абсолютно безкоштовно може створити та вести персональний, професійний блог на базі WordPress.

Україномовний навчальний відеокурс «Як створити блог на WordPress своїми руками» в підтримку UA-нету, в підтримку україномовних користувачів для Вас АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "Як створити блог на WordPress своїми руками — безкоштовний відеокурс" 42 коментарі

 1. Олександр коментує:

  Це воістину значний вклад в український інтернет :idea:

  • Олег Волощук коментує:

   Буду радий, якщо цей курс буде корисним для людей. :|

   • Сергій Сметанський коментує:

    Все завжди знаходе свого користувача, завжди щось буде корисне для когось :mrgreen:

 2. volodymyrl коментує:

  Завантажую ваш курс, як перегляну обов'язково напишу відгук.

  • Олег Волощук коментує:

   Буду радий почути відгук, бажаю вдалого завантаження та вивчення. ;-)

 3. fenicandes коментує:

  Олег, я вчора підписався на цей курс, підтвердження пройшло, але на пошті досі глухо. Треба просто чекати, чи то щось не так?

  • Олег Волощук коментує:

   Та ні, все так. По базі дивлюсь, лист з посиланням був відправлений на Вашу пошту. Перевірте. Якщо не знайдете — відправлю посилання персонально.

 4. volodymyrl коментує:

  webdevelopment.in.ua/word...a-wordpress.html — невеличкий відгук про ваш курс

  • Олег Волощук коментує:

   Дякую Володимир, завжди приємно бачити схвальні відгуки про свою роботу :idea:

 5. юрий коментує:

  Олег, спасибо за инфу! А для собратьев русскоязычных дашь материал)))?

 6. Інна коментує:

  Доступно, зрозуміло і якісно. Інформація згрупована і укомплектована додатковим матеріалом, що значно спрощує застосування теорії на практиці. дякую за такий інфопродукт, подальших вам успіхів.

  • Олег Волощук коментує:

   Успіхів і Вам у вивченні матеріалу, маю за честь, що Вам сподобалось!

 7. Pavlofox коментує:

  Треба буде і собі скачати, бо я в налаштуванні WordPress, програмуванні, всіляких HTML, CSS — м'ягко кажучи «не дуже».

 8. Михайло коментує:

  Я теж завантужую цей курс. Бракує знань по програмуванню. Передивлюся обов"язково. Все таки треба розвивати україномовні ресурси. Бо в неті їх дуже мало!!!!!!!!!!!!!!!!!! :idea:

  • Олег Волощук коментує:

   Будемо розвивати. Аби тільки користувачі використовували українську мову більш частіше. Завантажуйте, Михайло та не забувайте, що для будь-яких проблем з курсом — є форум.

 9. Hanter коментує:

  Думаю, варто зробити курс доступним для онлайн перегляду.

  • Олег Волощук коментує:

   Курс і так доступний для завантаження абсолютно безкоштовно, а викладати понад 12 годин відео у відкритому перегляді перечить здоровому глузду.

 10. Юра коментує:

  Я ввів у графі «забрати свою копію» дані, але мені на емейл не приходить лінк, щоб завантажити копію курсу. Допоможіть, будь ласка. Дякую!

  • Олег Волощук коментує:

   Можливо Ваш поштовик з незрозумілих причин засунув листа з лінком в папку СПАМ. Подивіться там, такі випадки вже були. Деколи перемакітрюється в поштових серверів :roll: . Ваша пошта підтверджена і лист відправлений.

   • Юра коментує:

    Дякую! Справді було в папці «спам». Все, завантажую і починаю освоювати)))

    Дякую, що робите такий великий вклад у розвиток україномовного інтернет-простору!

 11. Валентин коментує:

  Потрібна порада — в мене дуже повільний інтернет і при скачуванні Вашої книги виникло проблеми — через 1 годину було скачано тільки 5% від файлу Частина №1. Буду дуже вдячний за пораду.

  • Олег Волощук коментує:

   Валентин, чесно кажучи навіть не знаю, що Вам порадити. Якщо у Вас з 300мб за 1год завантажило тільки 5% — то інтернету взагалі практично немає. Спробуйте зареєструватися на Яндекс Диск, додати частини собі на ЯД та завантажити потім звідти.

  • Al. коментує:

   1) Попросити знайомого з норм.інетом/або скачати на роботі/або в комп. клубі і записати собі на DVD

   2) Можливо, попросити Олега Волощука вислати авторський варіант на DVD Укрпоштою? Тільки візьміть поштові витрати на себе:)

 12. Валентин коментує:

  Дякую за швидку відповідь. Перевірив швидкість на сайті speedtest.com.ua . Результат — Ваша скорость: 125.3 kbit/s. Завтра спробую скористатись Вашою порадою.

  • Олег Волощук коментує:

   Ну дивіться, якщо щось — то повідомте, як не вийде ніяк завантажити (навіть використовуючи поради Al.) — можу записати на диск та кинути поштою.

 13. Hanter коментує:

  Підіть у якийсь комп’ютерний клуб, та завантажте звідти.

  А якщо не вийде, то вже просто як пропонували — отримайте поштою.

 14. Сергій коментує:

  Хороший відеокурс. Закінчую вивчати. Спочатку здалось, що занадто розгорнуто, але краще більше, ніж менше — підійде навіть тим, хто тільки починає опановувати комп'ютер та інтернет.

  Також порадив Ваш блог і відеокурс декільком знайомим :)

  • Олег Волощук коментує:

   Дякую Сергій, я саме і планував детально і розширено, значить вдалось :smile:

 15. Віталій коментує:

  А-а-а-а!!! Як потрапити на форум? Чи поки не завантажу весь відеокурс, не потраплю? Зараз завантажую 6-у частину, але виникла купа питань, які не можу задати...

  • Олег Волощук коментує:

   На сторінці завантаження, в підвалі, є посилання на форум. Якщо курс Ви завантажуєте — значить можете реєструватися спокійно, повного завершення чекати не потрібно.

 16. Олег коментує:

  Вітаю. Довго шукав, де можна написати подяку за курс «Як створити блог на ВордПрес», і зупинився у цьому розділі.

  1.Дуже дякую за курс. Професіонала може об’єктивно оцінити лише професіонал. Мені це важко фахово зробити, бо таким не є. Однак, з точки зору розуміння викладеного, можу сказати, що матеріал викладений і пояснений майже ідеально. Можу поставити 11,5 балів з 12-ти.

  2.Маю дві пропозиції.

  2.1.Попри те, що інформації в інтернеті, про створення сайтів, море, висіяти корисну початківцю, і просто людині, що хоче розібратись у певних речах, хоча б для того, щоби той же сайт замовити, є дуже складно, позаяк ази і терміни розкидані по всій «павутині». Це можна читати досить довго, особливо якщо людина бачила монітор лише збоку і в кращому випадку вміє найелементарніші речі. Тому варто було б зробити якийсь курс на кшталт курсу по вивченню ПЕОМ (персональна електронно-обчислювальна машина чи персоналка; так колись називали те, що зараз обзивають поганим словом комп’ютер (подивіться його переклад). Такі курси я зустрічав. Вони є платними. І цей також може таким бути. В ньому мала міститися інформація в лаконічній формі чого сайт і блог — одне і те ж і чим вони можуть все таки відрізнятися. Що таке двигунець і чи може бути побудований сайт без нього, їх короткий огляд, не лише найбільш так званих популярних; чи варто, а якщо варто, то коли, писати власний. Про всілякі словечка на кшталт хостинг, домен, УРЛ, АйПі… Мета цього курсу — укласти і систематизувати знання в цій царині.

  2.2.Дуже вдячний п. Олегу за посильний вклад в українізацію цієї царини так званого віртуального простору, бо складається враження, що розробкою сайтів та підприємництвом в інтернеті на східних теренах займається лише москаломовна частина населення (не треба цей вислів сприймати як якусь образу. а лише як нашу стару термінологію). Однак проблема насправді глибша, бо англізація віртуального простору теж не менш небезпечна. Це може видаватись дивним і смішним, однак, наприклад, французи до цього ставлять дуже серйозно і штрафують за вживання іншомовних слів на сотні євро. При потребі, кожна людина може знайти інформацію про цю проблему, я ж хочу запропонувати створити розділ на блозі (нотатнику, щоденнику) зі словником так званих комп’ютерних термінів. А на форумі створити тему, де б до перекладу термінів і їх створення долучилася спільнота. Кожна мова має свою логіку, способи і правила створення нових слів. Українська мова, як одна із найстаріших мов у світі, теж її має. Якщо у когось є сумніви про доцільність і можливість, то хочу нагадати, що іврит відродився у ХХ ст. після створення Ізраілю від однієї сім’ї. До цього багато хто з нащадків Авраама розмовляли на ідиші (мова на основі німецьких діалектів).

  Знаю, що можуть мені закинути, мовляв, для цього є науковці, академії… Знаю, що українською науково-технічною термінологією займалися у «Львівській Політехніці». Та, судячи з того, як розмовляють близькі до цього особи, не маю особливого оптимізму. У це треба вкладати душу, а не лише робочі години. Зрештою, одна голова добре, а дві (більше) — краще. Чим зможу — допоможу.

  • Олег Волощук коментує:

   По-перше, дозвольте щиро подякувати Вам за оцінку та відгук, для мене це надзвичайно важливо. На рахунок Ваших пропозицій — скажу чесно, я маю трішки іншу мету та напрямок на разі, але Ваші запропоновані ідеї я спробую втілити в іншій формі, ніж відеокурс. По крайній мірі — «візьму на олівець.» :smile:

 17. Ad60 коментує:

  Пробував встановити вашу програму на компютер з операційною системою Windows XP нічого не вийшло видає помилку повязану з відсутністю Framwork 4 хоча перед цим інсталював його з папки dodmat. Може щось не так роблю підкажіть .

  • Олег Волощук коментує:

   Відверто кажучи — навіть не знаю чому у Вас не працює Енделс, наскільки я зрозумів. В мене Енделс працює на двох ПК з операційками Сімка і ХРшка.

   Можливо версія Фреймворк, можливо спробуйте завантажити саме фреймворк з стороннього ресурсу або перевстановити. Те що Енделс працює — 100%, просто щось не так у Вас.

   Спробуйте повторити всі кроки ще раз.

 18. Ad60 коментує:

  Закачав останню версію Framwork 4 встановив, при запуску Енделс вискакує повідомлення нетфремок ерор інітіалізейшіон, хоча перевірив через пошук Віндовс Фремворк 4 на компютер загружено.

  • Олег Волощук коментує:

   Відверто кажучи — я навіть не можу собі уявити, чому у Вас так. Скоріш за все — це якийсь системний збій, тому що у всіх Енделс працює на ура. Але ... тим не менше ...

   Якщо у Вас Windows XP, тоді я можу Вам порадити спробувати замість Енделс — Denwer. Принцип аналогічний, тільки назва інша. Denwer — це, скажемо так, стара версія Енделс.

   В мене є відео по цій темі, тому спробуйте його. Перед цим все, що пов'язано з Енделс, видаліть з ПК.

   Ось посилання на відеоурок

   webdigest.com.ua/saytobud... -vebmajstra.html

   Відпишіться про результат. Бажаю успіху.

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (11)
 • Особисте (19)
 • Плагіни для Wordpress (15)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (23)
Канал на YouTube
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Ігор(3)
Вітьок(1)
Іван(1)
Олена(1)
Олександ.(1)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
53 / 0.439 / 59.38mb
Вгору