Увага — конкурс! Мій перший досвід в мережі інтернет!

Дата: 12 лютого 2013 Рубрика: Конкурси Коментарі: 8 коментарів

Вітаю, шановне товариство! Давненько ми вже не проводили ніяких конкурсів, тому сьогодні оголошую старт нового, неймовірно цікавого для всіх конкурсу на тему «Мій перший досвід в мережі інтернет!» Призовий фонд цього конкурсу буде складати 21 долар, тому розпочинаємо!

Моя інтернет-історія

Умови конкурсу надзвичайно прості, тому прийняти участь можуть всі бажаючі, не залежно — є у Вас блог чи немає! Я завжди намагався і намагаюсь зробити перебування читача на моєму блозі цікавим, тому, окрім публікації статей і записів курсів, я дуже люблю проводити такі собі «веселі старти» між відвідувачами блогу! І так — умови конкурсу!

Все що Вам потрібно — це описати свій перший досвід роботи з комп'ютером та інтернетом в формі веселого, на 2-4 абзаци, коментаря! Я впевнений, що у кожного (чи кожної) з Вас були цікаві та курйозні ситуації, коли Ви вперше сіли за персональний комп'ютер чи коли вперше підключили інтернет — давайте разом згадаємо ці випадки та розкажемо іншим.

Особисто я, пригадую, колись дуже круто опозорився перед своїм інтернет-провайдером :) . А сталось це буквально через 2 чи 3 тижні після підключення ADSL модему. До цього в мене був безпровідниковий інтернет, якість змушувала бажати кращого, тому, коли з'явилась можливість підключити ADSL — я негайно цим скористався.

І от, одного разу, пропав інтернет, ну немає мережі, як ти не крути. Я перевіряв правильність TCP/IP адрес, цілісність дротового з'єднання, 100 разів перезавантажував ПК — немає інтернету і все.

Служба підримки по телефону мені повідомила, що на лінії проблем немає, тому з їхньої сторони все в порядку, це щось в мене. Запропонували мені виклик майстра — я згодився. Через 2 години прийшов технік, подивився на ПК, заглянув за робочий стіл і сказав фразу, від якої я почервонів другий чи третій раз в житті: «А чому у Вас провід витягнутий з спліттера?»

Спліттер — це така маленька коробочка, розміром трохи більша від сірникової, яка розгалужує телефонну лінію на телефон і на інтернет. Цей спліттер був прикріплений в мене на задню стінку робочого столу і в паніці я навіть думки не мав, що десь міг бути витягнутий дріт, одним словом «лапухнувся» і попав на 20 гривень за виклик.

Переконаний, що подібні історії, які пов'язані чи з інтернетом, чи з комп'ютером, є і у Вас. Тому пропоную Вам, розказавши свій «прикол», заробити копієчку :) .

Автор найцікавішого коментаря, який займе перше місце, отримає 10 доларів, друге міце — приз 7 доларів і за третє місце — 4 долара.

Конкурс буде тривати з 12 лютого по 12 березня 2013 року.

Повторю, умови прості — пишете коментар до цієї статті з описом своєї історії на 2-4 абзаци і отримуєте приз! Враховуватись будуть коментарі, які міститимуть дійно цікаву історію, але не менше 2-х абзаців.

Всі призи чесно виплачуються — в цьому можете переконатись на прикладі минулого конкурсу.

Чекаю на Ваші розповіді!

Шануйтеся та хорошого Вам настрою!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "Увага — конкурс! Мій перший досвід в мережі інтернет!" 8 коментарів

 1. Ihor коментує:

  Привіт, свій перший досвід я напевно ніколи не забуду)

  Познайомився з комп"ютером досить пізно, на 1 курсі університету. Коли мені показали як більш-менш ним управляти) я почав створювати файли, всі що можна було створити, на майбутнє) І зберігав їх в корзині) Вона більше всього мені сподобалась по назві. Які там Диск С, чи Диск Д, крзина рулить) І яке розчарування у мене було коли я одного разу прийшов, а всі мої файли пропали) Я звичайно зразу з притензіями до адмінів) Довго мене підколювали однокурсники) А зараз є що розказати)

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Ну такого я ще не чув, це дійсно ти «запалив» :x :idea: :idea: :idea:

   Відповіcти
 2. Pavlofox коментує:

  Починав я свій шлях у заробітку в мережі із серфінгу сторінок за копійки. Як потім виявилося навіть тих копійок ніхто не збирався платити — лохотрон це. Потім заробив чверть американського долара відкриваючи листи і клікаючи по якихось сайтах. Це були мої перші гроші.

  Перший сайт створив використовуючи конструктор на Народі, оскільки HTML я не знав (зараз також не знаю). Якщо сказати що той «сайт» виглядав жахливо, то це нічого не сказати. Шкода що не збереглось скріншоту. Там на шапку ресурсу я сфотографував мобільним телефоном листя дерев біля своєї роботи і у фотошопі приліпив фото нашого папужки (бо сайт про хвилястих папуг). Коротше — ужас.

  Потім я десь прочитав що можна отримати хороші посилання та певну відвідуваність рекламуючи сайт на сео форумах.

  Ну і я «по-неопитності» заліз у найвідоміший сео форум searchengines (крапка) ru.

  Я зайшов у велику категорію «Яндекс» і там вліпив тему «Оцените мой сайт». Після цього в мене було дві новини: хороша та погана.

  Почну з доброї. Оскільки це був головний розділ форуму, то моя відвідуваність зросла із 4-6 відвідувачів в день до пару сотень.

  Тепер погана новина. Як мене там позорили! Сайт був на російській мові, то там стільки було орфографічних помилок! Щоб ви відчули емоції які там вирували процитую декілька відповідей у цій темі:

  «Парни, не останавливайтесь, пишите исчо, я щас за попкорном и сразу назад — топик просто рвет пополам!»

  «Напишите письмо платону щукину, чтобы он поднял ваш сайт на достойное место, восстановив справедливость, ведь вы так долго над ним работали»

  «Сайт похож на автогенеренный сателлит или детскую поделку. До привлечения посетителей лучше поработайте над внешним видом, чтобы испуганные посетители не убегали.»

  Ради справедливості мушу сказати, що після розміщення посилання на цьому форумі мій ресурс Яндекс дуже швидко проіндексував.

  P.S. Якщо добре пошукати, то цю тему на серчі можна знайти.

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Ну тут ти прикольнувся звичайно, з народним сайтом на той форум полізти)). Але ... результат же був і індексація пішла :smile: Взагалі то, як мені здається, на searchengines (крапка) ru відсотків 50 сидять так, аби потролити ... рідко звідти можна почути толкову відповідь чи пораду, всі там такі вже «модні».

   Хоча є відсоток адекватних майстрів, які можуть і вміють порадити, просто так, не за мані.

   Відповіcти
 3. Юрii коментує:

  Привіт, друзі!

  З Білорусі-Юрій Козак (donskojkazak.com)

  Я вперше на цьому прекрасному блозі, тому вибачте, якщо я трохи порушу Ваш регламент ...

  Хочу коротко описати моє становлення в Інтернеті, як я докотився до такого стану, що вирішив створити собі навіть блог. Може для початківців це і становить інтерес. Раніше я думав, що блоги можуть створювати тільки високопрофесійні особистості, а моїх знань для цього в моїй черепній коробці ще замало.Але, виявляється, я глибоко помилявся. В Інтернеті, під час вечірнього блукання по вишукуванню цікавої інформації, я зіткнувся з цікавим для мене пропозицією. Український блогер з Коломиї-Олег Волощук запропонував в Інтернеті відео-програму самостійного конструювання блогу за лічені дні. Я спочатку не повірив, що таке можливо, тим більше на такому сучасному движку українського WordPress-а. Я до цього займався трохи сайтобудування, зробив собі маленький сайтик на безкоштовному конструкторі uсoz-а, але він мене не задовольняв. Я негайно скачав ці посилання програми з Інтернету і приступив до втілення в життя своєї мрії. І ось, нарешті, через якийсь час, блог вималювався у всій красі. Правда, я, особисто, тут хвалитися не можу. Все відбувалося при великій підтримці Олега. Він на своєму форумі відповідав на всі трудноусваіваемие мною питання. Допомагав вирішувати всі виниклі проблеми. Плюс є ще один важливий фактор в розумінні конструювання даного блогу. У своєму програмному відео-курсі Олег дуже дохідливо і послідовно висвітлював весь процес побудови блогу. У нього, як мені здається, є, як би сказати, в крові викладацькі задатки, вміння донести грамотно і дохідливо до слухачів все непрості нюанси цієї програми. І я дуже вдячний Олегу за таку теоретичну і практичну допомогу. Зараз я як би окрилений тим, що маю такий, для початку прекрасний, в моєму понятті, блог. Природно, він у майбутньому буде ще вдосконалюватися, а я буду набиратися практики в блогостроеніі, але це все попереду. Я пенсіонер, мені вже 72-ий рік від народження і для мене цей блог має дуже важливе моральне значення і я, як би, відкрив у собі життєвий друге дихання. Все відео-уроки Олега були українською мовою, і я, як би пройшов ще курс повторного навчання рідної для мене мови. Справа в тому, що моя мама родом з м. Кілія, колишньої Бессарабії, зараз Одеській обл., А батько родом з м. Чернівці. Тому я за всіма параметрами і за національністю — українець і цим дуже пишаюся. Правда, мова розумію добре, а ось з розмовною мовою — туговато. Все моє дитинство пройшло в Росії, Молдавії, а тепер живу в Білорусі. Вся моя автобіографія описана на моєму блозі, кому цікаво знати, може прочитати ...

  Працював я в Білорусі (місті Слонімі) більше 30 років на камвольно-прядильної фабриці, до самого виходу на пенсію, в основному, серед жіночого персоналу. Траплялися різні і гуморні курйозні історії.

  Ось один випадок.

  1. У оператора ЕОМ перестав працювати комп'ютер, не включається в мережу. На ділянці період нарахування зарплати, терміни підтискають. Всі бігають, метушаться. Викликають терміново інженера з ремонту і обслуговування ЕОМ. Інженер приходить, піднімає голову і руки до верху, щось бурмоче про себе незрозуміле, потім зі злістю крутить обертовий стілець оператора не менше 10 разів. Ногою енергійно рухає функціональний блок комп'ютера. ЕОМ починає функціонувати. Знову піднімає руки до верху, щось бурмоче про себе незрозуміле і йде.

  Інженер ж після пояснює своєму начальству цю ситуацію таким чином.Приходжу за викликом, а ця дівчина-оператор так енергійно крутилася від цікавості на своєму стільці, що мережевий шнур блоку живлення ЕОМ намотався на підставі стільця і висмикнув з мережі. Говорячи про себе непристойні в їх адресу слова, розмотав цей шнур, блок ЕОМ засунув подалі, углиб столу, включив ЕОМ і віддалився.

  2. Оголошення в Інтернеті на одному із сайтів під час призову в армію:

  Якщо у своїй поштовій скриньці комп'ютера ви виявили лист, в заголовку якого є слова «повістка» і «військкомат», негайно знищіть його, не відкриваючи. У ньому міститься найнебезпечніший вірус, який може позбавити вас Інтернету і комп'ютера аж на 2 роки!

  Спасибі Вам, що вистачило терпіння дочитати все це ... до кінця.До подальших зустрічей на блозі

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Радий, що курс писався недарма і що він був Вам корисний, дякую за хорошу оцінку моєї роботи — це дуже приємно :smile:

   Відповіcти
 4. Сергій коментує:

  Вітаю, Олег! Досить непоганий і інформативний блог, що підтверджує те, як я на нього натрапив: знайшов пост на блозі Олександра Борисова з посиланням на Ваш блог. А на тому блозі значно високі пузомірки і висока відвідуваність... :)

  Так що маєте ще одного постійного читача.

  Вчора скачав Ваш відеокурс і планую з його допомогою створити свій блог. Спочатку я почав знайомитись з відеокурсом Олександра, але він трохи давній і вирішив знайти щось свіжіше. Довго шукати не довелось:) Не скажу, що я повний аматор, але вважаю, що краще скористатись досвідом більш досвідчених блогерів, які уже чогось досягли в блогосфері.

  Також мене зацікавила тема «Інфобізнесу». З нею я зовсім не знайомий. І мене завжди чомусь відштовхували вебсторінки, що пропонували підписатись на відеокурс.

  Pavlofox, хочу прокоментувати Ваш пост. Дійсно, на серфінгах і авсерфінгах заробляються тільки копійки, якщо сайти, які там крутяться, переглядати самому. А якщо трафік звідти направити в інше русло, то за місяць можна заробити в середньому тисячу-другу гривень, а то ы быльше. Але цей заробіток не стабільний, хоча майже не займає вільного часу. Буває, що за день можна заробити пару сотень гривень, при цьому не потрібно сидіти за комп'ютером, а буває складаеться так, що цю суму і за місяць не заробиш.

  Можливо більш докладно розповім про це в черговому конкурсі або на своєму блозі.

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Дякую, Сергій! Курс справді свіжий, писався на основі версії 3.4.2, тому прошу дуже до вивчення. В майбутньому, планується ще ряд відеокурсів, один вже в процесі запису.

   А паралельно готую ще одне цікаве нововведення — так що заходьте частіше.

   Відповіcти

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (11)
 • Особисте (18)
 • Плагіни для Wordpress (15)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (20)
Канал на YouTube
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Анна(11)
Валентин.(2)
Олександ.(2)
Марійка(2)
Ірина(2)
Дмитро(1)
Pavlofox(1)
Тарас(1)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
51 / 0.542 / 58.35mb
Вгору