Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Як записати диск? Як записати образ на диск? Як стерти диск? CDBurnerXP в допомогу

Дата: 24 серпня 2012 Рубрика: Дані та носії Коментарі: Прокоментуй!

Доброго дня, шановні читачі! Насамперед дозвольте поздоровити Вас з найважливішим святом нашої держави — Днем Незалежності! Нехай всі Ваші мрії збуваються та хороший настрій ніколи не покидає. Достатку і багополуччя Вам та Вашій родині. Це дійсно знаковий день в нашій історії. Як би Ви не відносились до того, що відбувається зараз в країні, пам'ятайте: держава та керівництво — це зовсім різні речі. З Днем Незалежності, Україно!

Сьогодні ми розглянемо чергову програму для запису дисків, образів та інших даних. Судячи по запитах пошукових систем, багато користувачів задаються питаннями: як записати диск, як записати образ на диск, як стерти диск та таке інше. Програм для цього існує безліч, одну з таких ми вже розглядали — це BurnAware Free. Зараз я хочу запропонувати Вам ще одну корисну програмку під назвою CDBurnerXP.

Якщо перекласти назву програми досдівно, то слово Burner — це пальник. І тут все вірно, адже запис дисків — це процес пропалювання доріжок, куди кладуться дані. Як Ви бачите, програма призначена тільки для роботи з дисками, і хоча в назві присутня абревіатура XP, CDBurnerXP пречудово працює на всіх операційних системах від ХР до Windows 7.

Встановивши CDBurnerXP собі на ПК Ви зможете без проблем записувати звичайні диски з даними, записувати образи на диски (наприклад ігри, програми чи Windows), стирати диски, копіювати та багато іншого.

В архіві я викладу версію CDBurnerXP, яка підходить для всіх типів операційних систем, як для 32-бітних, так і для 64-бітних. Якщо ж Ви забажаєте завантажити іншу версію, наприклад тільки для 64-бітних систем — зможете це зробити з офіційного сайту програми.

Інсталяція. Процес простий, проте давайте розглянемо його, так як тут є декілька «приколів», які можна скомбінувати під себе. Завантажуємо CDBurnerXP і запускаємо інсталяційний файл cdbxp_setup_4.4.1.3184.exe

Тут все просто, запускається установщик і ми тиснемо Далее.

Приймаємо ліцензію, адже без неї нас просто не пустить дальше.

Далі нам запропонують шлях для установки. Тут Ви можете собі вибрати самостійно. Наприклад, якщо у Вас на диску С немає місця — можете інсталювати програму на диск D. Для цого створіть на D теку Program Files і при установці, на цьому кроці, змініть в рядку назву диска з С на D. Програма інсталюється на диск D в теку Program Files.

Тепер варіант установки. По замовчуванню нам пропонують повну інсталяцію, з усіма компонентами.

Я пропоную зробити слідуюче: самі складові програми не чіпаємо, а прибираємо тільки мови. Залишаємо російську та українську. Ну для чого мені, наприклад, арабська?

Далі, вибір додаткових можливостей. По замовчуванню вікно виглядає ось так. Створюється іконка на робочому столі для всіх користувачів та файли ISO не пов'язані з програмою.

Можна зробити ось так. Тут іконка на робочому столі створюється тільки для Вашого облікового запису та всі файли ISO (образи) будуть по замовчуванню відкриватись в CDBurnerXP.

На наступному кроці нам знову пропонують додатково встановити DriverScanner. Я цього робити не хочу, тому відмовляюсь.

Тиснемо встановити і чекаємо декілька секунд, поки установщик зробить всі необхідні операції.

Все, тепер тиснемо Завершити і запускаємо програму.

Тепер нам запропонують вибрати мову. В переліку ми побачимо тільки три, англійська (вона йде по-замовчуванню), російська та українська. Всі непотрібні ми не ставили. Правда тут перекладач трішки дав маху (україньска), але в подальшому переклад виконаний без помилок.

Ось основне вікно програми. Все просто, зрозуміло та немає нічого зайвого.

Далі, я думаю, Ви розберетесь. Наприклад, записати ISO-образ на диск. Тиснемо на відповідний пункт «Записати образ ISO», вибираємо файл з образом та пристрій-ціль. Якщо у Вас на ПК DVD-привід — то вибирати нічого не потрібно, він підставиться автоматом. Тиснемо записати диск.

Чи, наприклад, стерти диск. Тиснемо на відповідний пункт «Очистити диск», вибираємо пристрій (аналогічно до попереднього пункту), вибираємо метод очистки і т.д., та натискаємо Стерти.

За допомогою CDBurnerXP Ви зможете записувати будь-які диски CD-R/CD-RW/DVD+R/DVD-R/DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAM/BD/HD-DVD, створювати mp3-диски, записувати аудіо-диски, записувати ISO образи, створювати ISO образи та багато іншого.

Програмка надзвичайно проста, зрозуміла та функціональна.

Завантажити CDBurnerXP (версія 4.4.1 — 4.9 мб)
Завантажити CDBurnerXP з оф. сайту


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (17)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (15)
Активні читачі
Спільнота блогу
Вгору