Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Програма для очистки жорсткого диска від зайвих файлів — Wise Disk Cleaner

Дата: 27 серпня 2012 Рубрика: Дані та носії Коментарі: Прокоментуй!

Сьогодні ми розглянемо ще одного представника WiseCleaner — програму для очистки жорсткого диска від сміття, зайвих файлів та непотрібних залишків під назвою Wise Disk Cleaner. В попередній статті ми розбирали роботу Wise Registry Cleaner, так би мовити рідного брата нашого сьогоднішнього піддослідного. Варто сказати, що WiseCleaner випускають доволі корисні програми і їхній арсенал не обмежується двома — Wise Registry Cleaner та Wise Disk Cleaner, але цей софт найбільш поширений, корисний та популярний.

З часом на нашому ПК накопичуються гори непотрібних файлів, недоінстальованих програм, непрацюючих ярликів та таке інше. Відповідно це займає місце на нашому вінчестері, а від сміття потрібно позбавлятись. Програма Wise Disk Cleaner дозволяє в автоматичному режимі видалити весь непотріб. Читайте огляд та завантажуйте собі в бібліотеку Wise Disk Cleaner.

Дуже часто початківці стикаються з проблемою: а як очистити жорсткий диск? За допомогою якої програми можна звільними місце на вінчестері? Як правильно це зробити? Давайте розглянемо роботу Wise Disk Cleaner, та, як в попередній статті про Wise Registry Cleaner, перевіримо його роботу програмою CCleaner.

Розглядати інсталяцію детально я не буду, вона аналогічна до Wise Registry Cleaner, тому викладу просто скріншоти. Я думаю, що розберетесь без проблем.

Завантажуємо програму та запускаємо .exe файл.

Приймаємо ліцензію.

Підписуємось або не підписуємось на новини.

Тиснемо Next.

Знову Next.

Створюємо іконку на робочому столі.

Розпочинаємо установку — Install.

Чекаємо декілька секунд.

Завершуємо інсталяцію — Next.

І Finish. Галочку з пункта Завантажити Wise Registry Cleaner можете зняти.

Вибираємо необхідну нам мову.

І запускаємо саму програму. Ось так виглядає головне вікно Wise Disk Cleaner. Як ми бачимо одразу ж помітно, що Wise Disk Cleaner та Wise Registry Cleaner належать одному розробнику.

Що нам потрібно для очистки жорсткого диска. Вибираємо перший пункт «Загальне очищення», відмічаємо ті пунктики, які нам необхідні (можна відмітити всі) і тиснемо «Пошук.»

Програма швиденько просканує Ваш вінт і покаже, скільки файлів можна видалити та скільки місця звільнити (тут ми бачимо, що 260 мб можна очистити, що далеко не дрібниці.) Тиснемо «Очищення».

Wise Disk Cleaner починає видаляти файли, які більше не потрібні нашій системі.

Очищення завершено. Наш ПК став дихати вільніше на 260 мб.

Слідуючий пункт програми — «Додаткове очищення». Тут програма, скоріше за все, шукає додаткові файли, які не були видалені при Загальному очищенні. Давайте спробуємо. Тиснемо «Пошук».

Wise Disk Cleaner починає вибірково сканувати кожен віртуальний та змінний диск нашого ПК.

Після завершення ми бачимо, що дійсно, просканувались всі диски, всі користувачі і всі тимчасові та непотрібні файли було ідентифіковано. Додатково 132 мб може бути очищено.

Деякі файли програма не змогла видалити, необхідно комп перезавантажити.

Йдемо далі. Слідуючий пункт «Очищення системи». Тут програма аналізує все, що встановлено на ПК і дає пораду, що можна видалити для максимального звільнення місця. Скоріш за все, алгоритмом виступає частота використання. Наприклад, Японський IME. Ну явно, що я японську мову ніколи не використовував і використовувати не збираюсь. Ви можете відмітити, що потрібно видаляти, а що залишити.

11 елементів і 1.7гб місця — непогано. Тиснемо «Очищення».

Програма, для початку, створить точку відновлення. В разі, коли щось піде не так, систему можна повернути в попередній стан.

Після завершення Ви побачите звіт. Тут Файли тіла Windows я не чіпав, тому ця тека залишилась і було очищено 1.5гб замість 1.7.

На черзі останній пункт «Дефрагментація». Якщо Ви не знаєте що це таке, то рекомендую прочитати статтю, де ми розглядали програму Defraggler.

Перед початком дефрагментації необхідно зробити аналіз. Вибираємо який диск (або всі) ми будемо дефрагментувати, натискаємо кнопочку внизу і вибираємо Anlyse.

Після того, як програма зробить аналіз, можна розпочинати дефрагментацію. Я робити цього не буду, так як видно по аналізу, що файлова система вопрядкована, та й комп новий. Ви ж, якщо побачите різнобій — можете дефрагментацію виконати.

Аналогічно до Wise Registry Cleaner можна задати розклад і програма буде запускати очищення жорсткого диску у визначений термін.

Тепер давайте перевіримо роботу Wise Disk Cleaner програмою CCleaner.

Тут ми бачимо, що навіть CCleaner не знайшла практично нічого, 3.25мб — це дрібниці.

Висновок: Wise Disk Cleaner чудово справляється зі своєю задачею, прекрасно очищає жорсткий диск і не залишає нічого за собою. Не дивлячись на те, що Wise Registry Cleaner трішки мене розчарував — Wise Disk Cleaner відновив репутацію цього розробника на всі 100%.

Завантажити Wise Disk Cleaner (версія 7.61 — 2.4мб)
Завантажити Wise Disk Cleaner з оф. сайту


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (16)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Ad60(2)
Павло(2)
Віктор(1)
MrVigner(1)
Pavlofox(1)
Сергій(1)
Спільнота блогу
Вгору