Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Як записати образ чи файли на диск? Програма для запису дисків — Ashampoo Burning Studio Free

Дата: 17 вересня 2012 Рубрика: Дані та носії Коментарі: Прокоментуй!

Про запис дисків, файлів та образів ми вже говорили не один раз. Розглядали і CDBurnerXP, і ISO Workshop, і BurnAware Free — всі програми достойні уваги, прекрасно справляються зі своїми завданнями та рекомендовані для домашньої бібліотеки. Сьогодні я хочу розглянути програму відомого розробника програмного забезпечення Ashampoo, який випускає дуже велику кількість програм для запису, монтування та редагування відео. Але весь цей софт не є безкоштовним. Та, як і кожен поважаючий себе розробник, Ashampoo, окрім платних програм, має в арсеналі і безкоштовні пропозиції для більшості користувачів. Одна з таких пропозицій — Ashampoo Burning Studio Free, остання версія на сьогодні — 6.81.

В чому переваги Ashampoo Burning Studio Free: безкоштовність, простота використання та якісний запис дисків. Для чого нам Ashampoo Burning Studio Free, якщо є BurnAware Free? Кожен користувач вибирає собі самостійно, що йому більше до вподоби, ми розглядаємо 100% робочі, надійні та якісні програми, а Ви собі обирайте, які найбільше Вам до смаку.

Ashampoo відомі своїм софтом, наприклад Ashampoo Music Studio чи Ashampoo Photo Optimizer, тому поява безкоштовних програм від цього виробника викликає довіру одразу ж. І так — Ashampoo Burning Studio Free 6.81. Програма призначена для роботи з даними та дисками: запис, стирання, копіювання, створення МР3 дисків та багато іншого. Все, що необхідно найчастіше — присутнє в Ashampoo Burning Studio Free.

Завантажуємо файл програми та розпочинаємо установку. Української мови нажаль немає, тому обираємо російську.

Інсталяція дуже проста, просто тиснемо «Далее» і слідкуємо за підказками.

Звичайно приймаємо ліцензію. Програма хоча і безкоштовна, але цей пунктик присутній.

Далі, можемо залишити по замовчуванню швидку установку...

Або вибіркову. Особисто я ніколи не встановлюю додаткові доповнення, тому вибираю другий пункт і залишаю тільки іконку на робочому столі та виставляю для всіх користувачів. Якщо за Вашим ПК працює декілька облікових записів і Ви бажаєте встановити програму тільки для себе — обирайте Тільки для поточного користувача.

Розпочинається процес установки, тому чекаємо завершення.

Після завершення всіх необхідних операцій програма запропонує завершити інсталяцію і запустити Ashampoo Burning Studio Free одразу ж. Якщо Ви бажаєте запустити програму пізніше — просто зніміть галочку перед Запустити...

При першому запуску нам запропонують отримувати новини та оновлення продукту — по бажанню.

Якщо Ви залишите дозвіл на оновлення, то Вам запропонують оновити програму до 11 версії, але це версія платна, тому відмовляємось (Do not upgrade).

Та запросять переглянути новини — можете перейти на сайт та почитати.

Головне вікно програми — описувати всі функції я навіть не буду. По-перше, їх тут не так вже і й багато, по-друге, все просто та зрозуміло, по-третє, принцип роботи всіх програм для запису дисків однаковий.

Наприклад, як просто записати диск. Вибираємо перший пункт та Створити новий диск.

Далі, нам необхідно зробити три речі — вставити диск, обрати файли та натиснути запис.

Тиснемо в правій стороні кнопочку «Добавить» та обираємо на ПК ті файли, які нам необхідно записати на диск.

Коли файли чи папки з файлами обрано, тиснемо кнопочку «Добавить» вже на цьому віконці. Тепер наші файли готові для запису на диск.

Внизу на індикаторі ми бачимо, скільки місця займають обрані файли та який диск нам необхідно вставити — CD чи DVD. Тиснемо «Далее».

Тут, я думаю, все зрозуміло. Чисту болванку я не ставив, тому деякі кнопочки в мене не працюють. Але розбиратись власне тут немає в чому — вибрали (якщо бажаємо) опції запису та натиснули кнопку «Записать».

Інші функції, такі як стерти диск, записати музику чи відео — на Ваш розгляд. Вони простенькі, тому зупинятись на кожній з них — потреби немає.

Завантажити Ashampoo Burning Studio Free 6.81 (вага архіву — 9.6мб)
Завантажити Ashampoo Burning Studio Free 6.81 з оф. сайту


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (16)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Ad60(4)
Андрій(3)
Pavlofox(3)
Павло(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
MrVigner(1)
Спільнота блогу
Вгору