Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Перевірка цілісності файлу — MD5 FileChecker

Дата: 6 липня 2012 Рубрика: Дані та носії Коментарі: Прокоментуй!

Деколи, при завантаженні файлів з інтернету, бувають випадки коли файли завантажуються «битими», тобто зіпсованими. Чому це стається ми розглядати не будемо, причин може бути дуже багато, просто приймемо як дане. Щоб переконатися в цілісності завантаженого файлу — необхідно перевірити так звану суму MD5. Кожен поважаючий себе автор чи ресурс, який пропонує для завантаження файли великого об'єму, повинен публікувати разом з розміром файлу його MD5 суму, щоб користувач зміг перевірити чи завантажений файл не є битим. Ви, непевне, бачили на деякий сайтах таке позначення — Контрольна сума MD5: 9a02c8f81fed5dae5450d7777b248249. А допоможе нам в цьому проста і корисна програмка MD5 FileChecker.

Коли потрібно робити цю перевірку — коли ви завантажуєте файли великого об'єму (DVD), програми, відеоуроки, операційні системи та таке інше. Перевіривши суму MD5 Ви будете впевнені, що файл цілий і не пошкоджений.Сама програма в користуванні настільки проста, що описувати власне немає чого. MD5 FileChecker не потребує інсталяції на ПК, а запускається звичайним .exe файлом.

Вибираємо необхідний нам файл клавішею «Обзор», клавішею «Рассчитать» розраховуємо суму MD5 завантаженого файлу, а в третій рядок вставляємо заявлену MD5 суму і натискаємо «Проверить.» Якщо програма скаже, що суми збігаються — значить завантажений файл цілий і неушкоджений. Можете сміливо використувувати.

При завантаженні битих файлів виникає багато незручностей — не встановлюються програми, не відкриваються файли, не програється відео і т.д. Тому завантажуйте MD5 FileChecker собі на ПК і користуйтесь на здоров'я.

Завантажити MD5 FileChecker


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (17)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (15)
Активні читачі
Павло(6)
Ad60(4)
Андрій(3)
Pavlofox(3)
MrVigner(2)
Ром@н(1)
Олександр(1)
Пан П(1)
Спільнота блогу
Вгору