Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Файловий менеджер Unreal Commander

Дата: 9 липня 2012 Рубрика: Дані та носії Коментарі: Прокоментуй!

Сьогодні ми розглядаємо безкоштовний аналог Total Commander — двохпанельний файловий менеджер Unreal Commander. Total Commander я зустрічав на багатьох компах, в переважній більшості встановлено незареєстровану версію і користувачі навіть не знають для чого він і як ним користуватись. Стоїть собі — та й нехай стоїть. При чому вартість ліцензії на Total Commander складає приблизно 400-450 грн. Звичайно можна використовувати і незареєстровану версію — натискати 1, 2, 3 при використанні (хто хоча б раз відкривав — той розуміє про що я кажу), але це не дуже зручно та й непотрібно. Існує альтернатива Total Commander — безкоштовний Unreal Commander.

Для досвідчених користувачів, можливо, безкоштовного аналогу буде замало, але для більшості початківців функцій Unreal Commander буде більш ніж достатньо.Для чого призначений Unreal Commander? Це свого роду провідник, файловий менеджер для операцій з файлами на ПК взамін стандартним вікнам, які Ви звикли бачити. Тут можна копіювати файли з диска на диск, переіменовувати, видаляти, переміщувати не відкриваючи Мій комп'ютер, а просто відкривши в програмі зліва один диск і справа другий.

Unreal Commander також містить вбудований архіватор (для роботи з ZIP, RAR, ACE, CAB, JAR, TAR, LHA, GZ, TGZ, ARJ архівами), FTP-клієнт, підтримку WLX і WCX-плагінів. Для отримання повного доступу до деяких функцій — необхідно буде отримати безкоштовний ключ.

Коли Ви забажаєте використати, наприклад, FTP-клієнт, то перед Вами з'явиться ось таке віконце, де Вам запропонують отримати ключик безкоштовно. Отримуєте і користуєтесь на здоров'я.

Unreal Commander підтримує достатньо широкий перелік мовних пакетів, по замовчуванню стоїть англійський та російський, але на офіційному сайті можна завантажити необхідні мови (українська теж присутня).

Так що завантажуйте, встановлюйте і комфортної Вам роботи на Вашому ПК.

Завантажити Unreal Commander з оф. сайту

P.S. Якщо буде потрібно і Unreal Commander чи Total Commander Вас зацікавлять — тоді ми запишемо детальний відеоурок по цих програмах. Пишіть коментарі.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (17)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (15)
Активні читачі
Павло(6)
Ad60(4)
Андрій(3)
Pavlofox(3)
MrVigner(2)
Ром@н(1)
Олександр(1)
Пан П(1)
Спільнота блогу
Вгору