Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Робота з образами дисків — ISO Workshop

Дата: 24 липня 2012 Рубрика: Дані та носії Коментарі: 2 коментарі

На сьогоднішній день практично всі великі програми, відеокурси, ігри та таке інше поширюються в мережі у вигляді ISO образів, які в подальшому записуються на CD-DVD диски і використовуються через CD-DVD привід ПК чи ноутбука. Найпоширенішим форматом образу є .iso, але зустрічаються і інші, такі як bin, nrg, cdi, mdf, img, gi, pdi, dmg, b5i, b6i. Переважна більшість програм розуміє і працює з стандартними файлами формату .iso, а що робити, коли необхідна річ завантажилась чи придбалась у форматі, наприклад, dmg? Вихід є — програма ISO Workshop.

ISO Workshop — (виробництво Glorylogic), невеличка програма, яка вміє працювати практично з усіма відомими форматами образів дисків. Крім цього, ISO Workshop може не тільки записати образ на диск.За допомогою цієї програми можна працювати з усіма відомими форматами образів (iso, bin, nrg, cdi, mdf, img, gi, pdi, dmg, b5i, b6i), можна розбити образ на дані, перекодувати формати образів у відомі ISO або BIN, записати образи через всі типи приводів CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, DVD+R DL, BD-R/RE, перевірити файли після запису та очистити записаний диск.

Ось стільки можливостей в маленькій програмі, все найнеобхідніше, нічого зайвого. Увага. Хоча ISO Workshop і працює з усіма відомими форматами (перекодовує, витягує дані, моделює файли в образ і т.д.), записує програма тільки в ISO або CUE/BIN форматах.

Взагалі працювати з образами дуже зручно. Наприклад, Ваш знайомий попросив передати йому вподобану гру, яка у Вас зберігається на диску. За допомогою ISO Workshop можна змоделювати з Вашого диску образ та передати його товаришу через файлообмінник. Ваш знайомий, в свою чергу, отримавши образ, за допомогою тієї ж ISO Workshop, записує його на диск.

Завантажити ISO Workshop 
(в архіві версія 3.2 — 6.4мб)

Завантажити ISO Workshop з оф. сайту


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Робота з образами дисків — ISO Workshop" 2 коментарі

 1. Ярослав Терлецький коментує:

  Дякую, Олеже за корисну програмку!!!)

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Завжди прошу, на здоров'я) Заходьте ще)

   Відповіcти

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (17)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (6)
 • Технічні поради по WP (15)
Активні читачі
Павло(6)
Ad60(4)
Андрій(3)
Pavlofox(3)
MrVigner(2)
Ром@н(1)
Олександр(1)
Пан П(1)
Спільнота блогу
Вгору