Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Драйвер звуку Realtek High Definition Audio Driver

Дата: 5 липня 2012 Рубрика: Драйвери Коментарі: Прокоментуй!

Якісна і стабільна версія операційної системи — це ще не найголовніше. Для безперебійної і неглючної роботи вінди необхідний набір допоміжних програм — драйверів — без яких складові комп'ютера не будуть функціонувати належним чином. Драйвера потрібні для всього: для відео, для звуку, для мишки, для принтерів, для веб-камери і т.д. Одним із основних драйверів є, звичайно, драйвер звуку. Без нього відтворити будь-який звуковий файл Ви не зможете.

Найбільш популярним і найпоширенішим є драйвер покоління Realtek. На багатьох компах встановлений звуковий дрейвер Realtek версії AC'97, але сьогодні ми представляємо Вам нову версію цього драйвера — Realtek High Definition Audio Driver R2.70.Це нове покоління звукових драйверів, які підтримують найновіші звукові формати, містять більш високу пропускну частоту, мають більш точне розпізнавання голосу.

Підтримуються практично всі версії операційних систем: Windows 2000, XP, Vista, Windows 7, Windows 8 x86/x64. Якщо у Вас встановлений звуковий драйвер сімейства Realtek — Ви можете спокійно оновити звукове забезпечення своєї машини більш новим та функціональним.

Встановлюють драйвера різними способами — дехто використовує збірки для встановлення та оновлення драйверів, дехто встановлює драйвера поодинці. Якщо на Вашому ПК стоять всі необхідні драйвера, то, звичайно, завантажувати гігабайтні збірки не має сенсу. Можно просто оновити необхідний драйвер, завантаживши тільки його.

Тому подивіться в своїх встановлених програмах, якщо у Вас драйвер звуку Realtek (такий собі синенький павучок) — то сміливо завантажуйте та оновлюйте. Якщо ж Ви тільки встановили операційну систему і Ваша материнка вимагає драйвер Realtek — теж вперед.

Завантажити Realtek High Definition Audio Driver R2.70 з оф. сайту:

для Windows Vista/7/8 32/64-біт
(98,17 МБ)

Windows 2000/2003/XP 32/64-біт
(31,12 МБ)


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

У цій же рубриці:

  Залишити свій коментар

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  Цікаве з блогу
  Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (16)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
  Активні читачі
  Ad60(2)
  Павло(2)
  Віктор(1)
  MrVigner(1)
  Pavlofox(1)
  Сергій(1)
  Спільнота блогу
  Вгору