Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Прикрашаємо робочий стіл. Утилітка RocketDock

Дата: 15 червня 2012 Рубрика: Графіка Коментарі: Прокоментуй!

Сьогодні ми з Вами будемо трішки прикрашати свій робочий стіл. Для чого? Для того, щоб нам було просто приємно вмикати свій ком'ютер і за ним працювати. Програмка RocketDock, яку я хочу представити не тільки візуально прикрашає робочий простір, але й виконує одну дуже корисну функцію.

Вона надає швидкий доступ до найбільш використовуваних програм чи сайтів. Скажете навіщо? Адже і так всі встановлені програми створюють ярлики на робочому столі. Так, звичайно, але в цій статті ми говоримо про візуальне сприйняття нашого робочого простору, тому «марна програма», «взагалі непотрібна», «беспонтова» та таке інше прошу в коментах не писати, не бажаєте — не користуйтеся.На скріншоті вище Ви можете побачити як виглядає RocketDock на моєму ноуті.

Програма створює таку собі панельку з дуже красивими іконками і ефектами, її можна помістити в будь-яке місце екрану, зменшити чи збільшити іконки,а також добавити чи видалити непотрібні. Налаштування дуже прості, тому проблем розібратися у Вас виникнути не повинно.

Можете вибрати стиль відображення, ефекти, прозорість і таке інше. Здавалось би нічого особливого — але покористувавшись деякий час RocketDock я просто звик і мені здалось це дуже зручним. Чимось вона все таки приваблює.

Кому сподобається — я додаю архів з додатковими іконками, які Ви можете добавити в програму, на диск С:/Program Files/RocketDock/Icons

Якщо Ви додали іконку бажаної програми, то клацніть правою кнопочкою мишки по доданій іконці, виберіть Налаштувати значок і в Властивостях — Об'єкт виберіть шлях до виконавчого файлу цієї програми.

Наприклад, якщо Ви додали іконку Mozilla Firefox, то файл програми лежить за таким шляхом С:/Program Files/Mozilla Firefox/firefox.exe

Нижче, в Робочій папці відповідно можете вказати С:/Program Files/Mozilla Firefox

Якщо у Вас є програми, іконок яких немає в архіві — пошукайте в Яндексі чи Гуглі «іконки для RocketDock» і завантажте ті, які Вам потрібні.

Ось такий розважальний вийшов пост. Надіюсь, що програмка Вам сподобається. На все добре!

Завантажити RocketDock
Додаткові іконки для RocketDock


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Категорії
  • Інтерв’ю (4)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (18)
  • Плагіни для Wordpress (13)
  • Саморозвиток (7)
  • Технічні поради по WP (19)
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Віктор Х.(5)
Світлана(4)
Pavlofox(2)
Serpiko(2)
Олександ.(1)
ML(1)
Ks(1)
Валера(1)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
60 / 1.219 / 61.44mb
Вгору