Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Безкоштовний PDF конвертер doPDF

Дата: 27 червня 2012 Рубрика: Графіка Коментарі: Прокоментуй!

Давайте поговоримо про формат електронних документів PDF (Portable Document Format), де і коли він використовується. А застосовують його, в основному, для створення електронних документів, які містять векторну і растрову графіку, тобто документи з малюнками. В такому форматі документ виглядає набагато солідніше, акуратніше та професійніше.

Відкриваються документи в форматі PDF стандартним Adobe Reader або будь-яким альтернативним PDF-редактором (Foxit Reader, Nitro PDF Reader та інші).

В цьому огляді ми поговоримо про те, як створити документ в PDF і що для цього потрібно. Потрібна нам буде всього одна-єдина програмка чи утиліта, навіть не знаю, як правильно назвати — doPDF.doPDF — це свого роду віртуальний принтер, який додається в перелік Ваших принтерів та факсів, і конвертується документ, наприклад з .doc в .pdf, простим «друком» на цьому віртуальному принтері. Давайте розглянемо детальніше:

Після того, як Ви завантажите doPDF, інсталюємо програму і робимо вибір мови. Українську doPDF підтримує.

Інсталяція стандартна, Дальше... Дальше... Дальше..., єдиний момент, якщо у Вас до ПК підключений прінтер, то на кроці «Встановити doPDF прінтером по-замовчуванню» галочку не ставимо.

doPDF встановиться як додатковий принтер, а при конвертації просто вибирете необхідний зі списку.

Закінчуємо інсталяцію.

Далі все дуже просто. Давайте розглянемо конвертацію звичайного формату .doc в .pdf.

Відкриваємо документ Ворд і пускаємо його на друк. В переліку принтерів вибираємо doPDF. Далі вибираємо теку, де будемо зберігати конвертований документ (по замовчуванню doPDF його кине в Мої документи) і зберігаємо.

В кінцевому результаті з кострубатенького і негарного документу Ворд, ми отримуємо професійний, якісний і презентабельний документ в форматі .pdf. Конвертувати можна не тільки Ворд, а й документи практично з будь-яких джерел.

І іконка нашого конвертованого документу в вибраній теці для зберігання

Для яких цілей може згодитися конвертація в .pdf? Варіантів багато — створення прайсів, бланків договорів, різних каталогів, Вашого резюме та інше. В будь-якому випадку, коли представляєте комусь якісь дані в .pdf-форматі — це говорить про Ваш престиж, професійність та серйозне ставлення до справи.

Завантажуємо і користуємось. Вдалого Вам дня!

Завантажити doPDF з оф. сайту


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (16)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Павло(5)
Ad60(4)
Андрій(3)
Pavlofox(3)
MrVigner(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
Спільнота блогу
Вгору