Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Безкоштовний аналог MS Office — LibreOffice

Дата: 4 липня 2012 Рубрика: Графіка Коментарі: Прокоментуй!

Практично на кожному комп'ютері, в кожному офісі встановлений пакет програм MS Office. Excel, Word, PowerPoint, Outlook ... знайомо? Здавалося б все просто і чого тут видумувати. Але що робити, коли перевстановлюється операційна система і необхідно встановити MS Office на комп повторно. Варіантів декілька — придбати ліцензійну програму Microsoft Office (вартість, до речі, дуже немаленька, від 1565 грн.), використовувати піратські копії або скористатись безкоштовним аналогом Microsoft Office — LibreOffice.

Ми ніколи не будемо радити Вам використовувати піратські (крякнуті) копії програм, на нашому сайті Ви не знайдете ключів чи активаторів, ми будемо публікувати тільки безкоштовні програми або посилання на офіційні сайти, якщо безкоштовних аналогів не знайдеться. Ну ось такі ми правильні і поважаємо авторське право та працю розробників.І так, LibreOffice.

В загальному, LibreOffice містить в собі всі необхідні компоненти для створення документів, веб-сторінок (Writer), електронних таблиць (Calc), презентацій (Impress) присутній векторний редактор (Draw), система управління базами даних (Base) та компонент для створення і редагування формул (Math).

В загальному, в LibreOffice Ви можете виконувати всі ті дії, які звикли виконувати в Microsoft Office. Відкривати документи Word і Excel, створювати файли і зберігати їх в форматі MS Office 97-2003, створювати таблиці, презентації, слайди та інше.

Використання LibreOffice збереже Ваш гаманець (не потрібно купувати ліцензію), Ви будете використовувати легальну програму, а не крякнуту версію, що важливо для організацій та підприємств.

LibreOffice — безкоштовна, має відкритий код. Ви можете завантажувати, встановлювати і вивчати цей пакет без будь-якого остраху за легальність використання цієї програми.

Використовувати LibreOffice чи завантажувати піратські версії Microsoft Office — вибір за Вами, але, на мою думку, якщо все ж таки існує безкоштовний аналог необхідної програми — варто поважати працю розробників платної версії.

Завантажити LibreOffice з оф. сайту


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (16)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Павло(5)
Ad60(4)
Андрій(3)
Pavlofox(3)
MrVigner(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
Спільнота блогу
Вгору