Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Збірка українських та російських шрифтів

Дата: 1 серпня 2012 Рубрика: Графіка Коментарі: 2 коментарі

Дуже багато хто з наших читачів вже користується графічними редакторами, Adobe Photoshop чи іншими, вміють робити листівки, колажі, банери та інші графічні елементи. Але часто виникає проблема в підборі красивого та оригінального шрифта, тому що стандартний набір шрифтів в таких програмах дуже маленький. Вірніше навіть не в самих програмах, а в операційній системі. Як працює з шрифтами, наприклад, програма Adobe Photoshop — Ви створюєте необхідний Вам рисунок, друкуєте текст і коли вибираєте шрифт, Photoshop не користується вбудованими наборами, а підтягує шрифти, які встановлені в систему. Тому, щоб мати можливість зробити напис оригінальним стилем, необхідно набір шрифтів в системі розширити. Тоді графічному редактору буде звідки брати варіанти і Вам буде з чого вибрати.

Пропоную Вам набір зі 100 красивих українських та російських шрифтів. Чому саме українських та російських? Тому що вбудовані в систему шрифти не в повній мірі розуміють кирилицю і бувають випадки, коли написаний на українській мові текст не може прийняти необхідний стиль навіть з вбудованого переліку. Як встановити шрифти в систему? Все дуже просто.
Для початку завантажуємо архів по посиланню нижче. Для встановлення шрифтів, архів необхідно розпакувати. Тобто у Вас на ПК повинна лежати тека з фрифтами всередині, не архів. Після цього переходимо в меню Пуск і вибираємо Панель Управління.

Далі в переліку можливих налаштувань Панелі Управління знаходимо пункт Шрифти.

Далі відкриваємо його і всередині бачимо перелік доступних шрифтів, які вже є в системі. Прямо в цю теку копіюємо шрифти з завантаженого архіву. (Увага, самі шрифти!)

Все, на цьому установка закінчена. Тепер при роботі з шрифтами в графічних редакторах Ви будете мати набагато ширший асортимент доступних варіантів.

Завантажити шрифти Укр. -Рос.

P.S. Установка для Windows 7 та Windows XP ідентична. Пуск-Панель Управління-Шрифти.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Збірка українських та російських шрифтів" 2 коментарі

 1. Hanter коментує:

  Можливо не в тему, та маю дуже велику колекцію українських шрифтів(близько 3 тисяч)

  Можу поділитися.

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (16)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (6)
 • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Ad60(4)
Павло(3)
Андрій(3)
Pavlofox(3)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
MrVigner(1)
Спільнота блогу
Вгору