Інтернет-браузер від Google - Google Chrome

Автор: Lusakan | Дата: 4-08-2012, 10:11 | Категорія: Інтернет
Останнім часом ми бачимо в інтернеті активну рекламу та піар інтернет-браузера від компанії Google - Google Chrome. На багатьох сайтах та в соціальних мережах нас закликають використовувати Chrome, як найшвидший браузер, де сторінки буквально "літають". Багато виробників програмного забезпечення при інсталяції своїх програм намагаються встановити Google Chrome на наш ПК.Ну що ж, давайте подивимось, чи насправді цей браузер настільки хороший, як про нього говорять. Як заявляють розробники, Google Chrome - браузер з відкритим початковим кодом, масою доповнень для безпеки та зручності та підтримкою найновіших програмних засобів. Серфінг та робота в ньому відрізняються надзвичайно високою швидкістю та стабільністю.
Переглядів: 10 Коментарів: 0 Подяк: 0 Додати в закладки

Альтернатива Skype - месенджер ooVoo

Автор: Lusakan | Дата: 28-07-2012, 10:24 | Категорія: Інтернет
Хто не користується Skype - той, напевне, хоча б чув про таку програму і можливість безкоштовно спілкуватись через інтернет. Більшість користувачів зі Скайпом знайомі тому сьогоднішній наш піддослідний особливого здивування не викличе. А розглянемо ми альтернативу Skype - програму для проведення голосових та відеоконференцій ooVoo.Не секрет, що у кожної програми, рано чи пізно, з'являються конкуренти. Достойні і не дуже, але альтернативні замінники відомого софту були, є і будуть. Программа ooVoo (розробник ooVoo LLC) складає достойну конкуренцію всім відомому Skype і має ряд цікавих можливостей. Не скажу, що ooVoo на голову вище Skype, але беззаперечно програма заслуговує на увагу.
Переглядів: 16 Коментарів: 0 Подяк: 0 Додати в закладки

Менеджер завантажень Orbit Downloader

Автор: Lusakan | Дата: 20-07-2012, 10:40 | Категорія: Інтернет
Давайте поговоримо про завантаження файлів з інтернету. Як Ви це робите? Досвідчені користувачі вже давно користуються улюбленими менеджерами, але більшість початківців завантажує файли вбудованими в браузер "качалками". Це незручно, довго і, в окремих випадках, викликає дискомфорт. Наприклад, коли Ви завантажуєте файл великого розміру і раптом переривається інтернет. Завантаження втрачено... Допомагають в таких випадках менеджери завантажень, які здатні відновлювати процес з того моменту, коли він перервався і мають ряд корисних функцій. Одну з таких програм ми сьогодні розглянемо.Orbit Downloader - програма, яка дозволяє завантажувати файли набагато швидше, підтримує відновлення обриву, а також завантажує не тільки з звичайних серверів, а й з сайтів типу YouTube, Rapidshare та інші.
Переглядів: 16 Коментарів: 0 Подяк: 0 Додати в закладки

Adobe Flash Player 11.3.300.262 для Вашого ПК

Автор: Lusakan | Дата: 22-06-2012, 10:18 | Категорія: Інтернет
Нещодавно стикнувся з такою проблемою: на одному з комп'ютерів почав зависати звук у всіх браузерах. На самій машині музичні файли програються нормально, а в браузері, он-лайн іде переривання звукового ряду. Вирішилось все просто - перевстановленням Flash Player.Флеш-плеєр - це свого роду доповнення або плагін для інтернет-браузера, який дозволяє Вам в он-лайні переглядати відео, різні ролики, слухати музику. Якщо не буде встановлено Adobe Flash Player або він становлений некоректно - то всі ці функції будуть Вам недоступні.
Переглядів: 42 Коментарів: 1 Подяк: 1 Додати в закладки

Поштовий клієнт Mozilla Thunderbird

Автор: Lusakan | Дата: 16-06-2012, 10:01 | Категорія: Інтернет
Доброго ранку! Шановні друзі, сьогодні у нас на черзі корисна і необхідна програма від розробників інтернет-браузера Mozilla Firefox - поштовий клієнт Mozilla Thunderbird 13.0.1.

Чим вона така корисна? Справа в тому, що Mozilla Thunderbird дозволяє працювати з декількома поштовими скриньками на ПК не заходячи на сайти поштових служб. Mozilla Thunderbird може скласти якщо не конкуренцію відомого і неймовірно популярного The Bat, то безкоштовною альтернативою вона беззаперечно виступає.

Поштовий клієнт Mozilla Thunderbird


Я не буду описувати технічні тонкощі програми, які сертифікати вона підтримує, які методи шифрування, на якій платформі створена і т.д. Я спробую простою мовою пояснити Вам для чого вона і в чому її переваги.
Переглядів: 34 Коментарів: 0 Подяк: 1 Додати в закладки

Інтернет-пейджер QIP 2012

Автор: Lusakan | Дата: 2-06-2012, 13:18 | Категорія: Інтернет
Сьогодні в поле мого зору потрапив різновид популярного інтернет-пейджера QIP - QIP 2012. Для тих, хто користується або користувався ICQ (в простонароді аська), це не буде чимось новим, для інших - рекомендована програмка для користування.
Основною відмінністю QIP 2012 від звичайного QIP чи ICQ є те, що QIP 2012 підтримує декілька систем інтернет-пейджинга, зокрема це Mail.ru Агент, Яндекс.online, GoogleTalk, LiveJournal Talk. Також добавлена підтримка таких популярних соціальних мереж, як Facebook, Twitter, Vkontakte.ru (зараз це vk.com), Однокласники.

По великому рахунку - це потужний мультимедійний комбайн. Встановивши QIP 2012 на свій комп'ютер, Ви будете завжди залишатись на зв'язку з своїми друзями з будь-яких соціальних мереж без обов'язкової умови тримати сторінку мережі відкритою в браузері.
Переглядів: 76 Коментарів: 1 Подяк: 1 Додати в закладки