Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Як правильно завантажити файли з інтернету. Менеджер завантажень Download Master

Дата: 26 вересня 2012 Рубрика: Інтернет Коментарі: Прокоментуй!

Завантажуємо ми файли з мережі інтернет практично кожен день. Фільми, музику, програми... Якщо файли невеликого розміру, то проблем немає — раз і вбудована «качалка» Опери чи Мозіли завантажить все дуже швидко. А якщо файл великий? Наприклад ми завантажуємо фільм 1.5гб. Бувають випадки, коли втрачається зв'язок з інтернетом чи просто заглючить браузер і на 90% завантаження процес переривається. «Обидно, досадно, да ладно...» Інтернет зараз в більшості безлімітний, тому видаляємо недозавантажений файл і починаємо все знову. Ніби все правильно, що ж робити... Правильно, та не зовсім. В такому випадку необхідно знати, що існують спеціалізовані програми, менеджери завантажень, які і допомагають в таких ситуаціях. Одну з таких програм, Orbit Downloader, ми вже розглядали. Сьогодні у нас на черзі ще одна програма типу downloader — Download Master.

Для чого ще одна? Для того, що програм такого типу існує дуже багато і користувач має право обирати, що йому більше до вподоби. Одним подобається Orbit Downloader, іншим прийдеться до смаку Download Master, ще комусь, наприклад, Flash Get. Ми розглядаємо тільки ті програми, які дійсно заслуговують на увагу, робочі та надійні, а Ви можете обирати собі самостійно, що Вам буде найзручніше до використання.

Якщо описати в двох словах роботу Download Master, то це виглядає так: програма підключається до серверу, починає завантажувати файл. В процесі завантаження, Download Master розбиває файл на декілька частин, завдяки чому, завантаження відбувається швидше. Якщо випадково пропаде інтернет, то програма зупиниться і розпочне завантаження з того моменту, коли воно було перерване. Файл не буде втрачено, з'явиться з'єднання — дозавантажите з місця обриву. Зручно?

Це основна функція будь-якого менеджера завантажень. В залежності від розробника ПЗ в програми інтегруються різні функції, такі як завантаження з файлообмінників та різних сервісів, але основна задача — це підтримка завантаження при обриві зв'язку. На то він і менеджер)).

Ну що ж, давайте інсталюємо Download Master на ПК. Завантажуємо файл програми і розпочинаємо. Як і завжди, менеджер інсталяції покаже нам крок за кроком що і як робити.

Нам необхідно прийняти умови угоди для продовження. Якщо Вас зацікавить, а що ж це за угоди такі, які необхідно постійно приймати, можете перечитати у віконці всі пункти.

Далі нам необхідно закрити всі браузери. Download Master інтегрується в браузер, як додатковий плагін, тому для запобігання помилок при інтеграції всі запущені «переглядалки» закриваємо.

Шлях установки — залишаємо по замовчуванню або змінюємо на свій, як забажаєте.

В меню «Пуск» також створюються ярлики програми Download Master.

Створюємо іконки програми на робочому столі і в швидкому запуску (можете і не створювати).

І встановлюємо програму уже безпосередньо на ПК. Тиснемо «Установить».

Процес установки пройде швидко, буквально декілька секунд (я ледве встиг зробити скріншот).

Яндекс Бар. В принципі можете і встановити, в мене такий бар уже стоїть, тому я відмовляюсь. Якщо ж Ви сервісами Яндекса взагалі не користуєтесь — може це Вам і без потреби. Як забажаєте.

Все готово, завершуємо установку і запускаємо Download Master.

При першому запуску програми необхідно вказати тип нашого інтернет-з'єднання для більш коректної роботи Download Master.

Так як в мене тип інтернет з'єднання DSL з швидкістю 4мб — вказую цей пункт. Ви вказуєте свій тип.

Все готово до роботи. Ось головне вікно програми.

Переходимо в пункт меню «Вид» і вибираємо бажану мову.

Тепер налаштування програми. Інструменти — Налаштування.

Тут можна виставити бажані ефекти та процес запуску. Взагалі то, при встановленні програми всі налаштування виставляються в оптимальному значенні, так що можете взагалі нічого не змінювати.

Єдине, що мені тут не подобається, це папка для зберігання завантажених файлів. По замовчуванню всі завантажені файли Download Master складає на диск С. Тому, якщо бажаєте, можете обрати свій шлях. Цікава річ ще є в цій програмі — всі завантажені файли Download Master не просто складає в папку Downloads, а ділить їх по категоріях.

Наприклад, архіви складає в Downloads/Архіви, програми в Downloads/Програми і т.д. Дуже зручно, не все одним скопом, а чітко розділено. Папки створюються автоматично, нічого не потрібно робити вручну.

Я виберу Робочий стіл для прикладу. Рекомендую вибирати будь-який диск, крім С. Тоді у Вас на диску буде папка Downloads з каталогами під різні типи файлів.

Якщо Ви не вказали одразу тип з'єднання, можете це зробити пізніше.

Одним словом пройдіться по налаштуваннях, виберіть все, що цікавить. Всі налаштування стоять одразу ж в нормальних значеннях, хіба що тільки шлях завантаження. Тому решта пунктів — так, прибамбаси.

І так, маємо на ПК менеджер завантажень. Внизу біля годинника побачите ось таке анімоване віконце, яке буде відображати процес завантаження.

Тепер, наприклад, як працює Download Master. Заходимо на сайт, звідки будемо завантажувати файли, та клацаємо по прямому посиланню. Або, як варіант, натискаємо правою кнопочкою на посилання і вибираємо «Скопіювати це посилання.» Завдяки тому, що Download Master інтегрується в браузери, всі посилання з сайтів, які пропонують завантажити файли, будуть автоматом перенаправлятись в Download Master.

Бачимо віконце, яке говорить нам про те, що завантаження розпочинається. Бачимо, що збереже програма файл на робочий стіл в категорію Архіви. Тобто, якщо б ми завантажували файли на диск D, то отримали б таку картину D:/Downloads/Архіви/сам файл. Тиснемо Закачати.

Іде процес завантаження. Якщо ми подивимось на перебіг, то побачимо, що програма розділила файл на декілька частин, завдяки чому завантаження відбудеться набагато швидше.

У віконечку біля годинника ми бачимо перебіг процесу і швидкість, з якою завантажується файл. Все решта можемо згорнути.

Єдине, що може не сподобатись в Download Master — це реклама. Реклама у віконечку завантаження та випливаючий банер з новинами.

Але це просто придирки. Реклама не заважає. В треї будуть відображатись бігаючі стрілочки. Якщо ви позакриваєте геть все, то процес завантаження все рівно будете бачити.

Коли завантаження завершиться, на робочому столі у нас з'явиться папка Архіви. Ми обрали шлях Робочий стіл, тому тека буде знаходитись саме тут. А в Архівах уже безпосередньо наш файл.

Ще один момент. Після установки на Робочому столі у Вас з'явиться ось така іконка з посиланням на ігри. Можете сміливо видаляти, це ще один рекламний піар-хід Download Master.

Ось така зручна річ, яка повинна бути на кожному комп'ютері. Який менеджер завантажень обирати, Download Master, Orbit Downloader, Flash Get чи інші — це вже ваша справа, але щось з цих програм у Вас на ПК повинно бути обов'язково.

На нашому сайті ви можете завантажити безкоштовно останню версію Download Master — перейдіть за посиланнями нижче.

Завантажити Download Master (вага архіву — 17.3мб)
Завантажити Download Master з оф. сайту

На момент написання статті, версія DM 5.13.3.1321 — остання.

Пасує для Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2012, Windows 2008, Windows 2003, Windows 2000 та Windows NT 4.0 (тобто для всіх ОС).


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Категорії
  • Інтерв’ю (4)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (18)
  • Плагіни для Wordpress (13)
  • Саморозвиток (7)
  • Технічні поради по WP (19)
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Віктор Х.(5)
Світлана(4)
Pavlofox(2)
Serpiko(2)
Олександ.(1)
ML(1)
Ks(1)
Валера(1)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
57 / 0.395 / 61.57mb
Вгору