Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Інтернет-браузер від Яндекс — Яндекс.Браузер

Дата: 4 жовтня 2012 Рубрика: Інтернет Коментарі: 4 коментарі

Буквально декілька днів тому всім відомий пошуковик Яндекс випустив власну версію інтернет-браузера Яндекс.Браузер. Інтернет-спільнота одразу ж зацікавилась цим новим продуктом — розглянемо і ми його. Чесно кажучи очікувалось від Яндекса трішки більше, ніж вони видали. Хоча справа смаку. За заявками пошуковика в новому браузері розроблені абсолютно нові алгоритми роботи, щось від Опери, щось від Хрома. Але основна лінія — це, все ж таки, ядро Chromium.

На перший погляд, новий браузер ну нічим не відрізняється від GoogleChrom — ну вшили вони пошук від Яндекса, ну вклеїли сервіси Яндекса, зробили ще декілька нововведень — але Хромом пахне з усіх отворів. Така моя думка — судити Вам.

Завантаживши цей новий продукт та інсталювавши його на свій ПК, я отримав модернізований GoogleChrom з логотипами та можливостями Яндекса. Нічим особливим Яндекс.Браузер мене не вразив. Що стосується швидкості роботи та серфінгу — ну нічого надзвичайного. Завантажуйте браузер з www.browser.yandex.ru та інсталюйте на свій комп'ютер. Інсталяція швидка та легка (також чимось нагадує GoogleChrom). Запускаємо інсталяційний файл.

Чи встановлювати його основним браузером та чи приймати участь в покращенні — справа особисто кожного. Це вже за своїми вподобаннями. Тиснемо «Начать пользоваться». Відбувається завантаження необхідних файлів та встановлення браузера на ПК.

Після всіх процедур Яндекс.Браузер запуститься автоматично. На перший погляд — все таке ж як і в GoogleChrom: той же стиль, та ж гама кольору, але є декілька нововведень.

Одразу ж біля адресного рядка можна побачити кнопку Яндекс, яка перенаправляє нас на головну сторінку www.yandex.ua. Сам адресний рядок оформлений в стилі Яндекс.

Функція швидкого доступу до сайтів — Табло — також спірна перевага. Як на мене, то експрес-панель в Опері чи в Maxthon набагато зручніша.

При відкритті інтернет-сторінок ніяких супер-пупер швидкостей я не помітив, все як в звичайному GoogleChrom — не краще і не гірше.

Налаштування стандартні, панель чисто Гуглівська, так що розбирати тут особливо і немає що. Можна вибрати пошук по замовчуванню, додати користувача, визначити, що буде відображатись при відкритті браузера та додати розширення.

Одним словом протестувавши цей браузер я для себе визначив слідуюче: нічого особливого в Яндекс.Браузері немає. Для тих, хто полюбляє GoogleChrom та сервіси Яндекса — саме то, суміш Хрома та Яші в комплекті. Поганого нічого сказати не можу, але й напевне доброго також)). Такий собі звичайнісінький інтернет-браузер з логотипами та сервісами «великого» Яндекса.

Пробуйте, інсталюйте, використовуйте та пишіть свої коментарі.

Завантажити Browser.Yandex з офіційного сайту


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "Інтернет-браузер від Яндекс — Яндекс.Браузер" 4 коментарі

 1. Катя коментує:

  браузер харош

  Відповіcти
 2. Hanter коментує:

  Як на мене, це той самий хром, тільки зі зміненим дизайном.

  Відповіcти
 3. Ром@н коментує:

  Як на мене, емблемка браузера нагадує кульку в трусах :lol:

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Не вразив цей браузер, як на мене — Хром кращий, хоча я ними не користуюсь.

   Відповіcти

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (18)
 • Плагіни для Wordpress (13)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (19)
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Віктор Х.(5)
Світлана(4)
Pavlofox(2)
Serpiko(2)
Олександ.(1)
ML(1)
Ks(1)
Валера(1)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
58 / 1.265 / 61.53mb
Вгору