Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Як завантажити відео з YouTube та інших сервісів. Програма Freemake Video Downloader 2.1.7.1

Дата: 19 жовтня 2012 Рубрика: Інтернет Коментарі: 1 коментар

Про те, як завантажувати відео з найпопулярнішого відео хостингу YouTube, ми вже говорили (ось ця стаття), але варіантів це зробити є дуже багато. Можна завантажувати відео за допомогою сторонніх сервісів, а можна завантажити через спеціальну програму. Сьогодні ми розглянемо такий downloader — програму під назвою Freemake Video Downloader 2.1.7.1. Програма дуже проста, зрозуміла та безкоштовна. За допомогою Freemake Video Downloader 2.1.7.1 можна завантажувати відео файли не тільки з YouTube, але й з ВКонтакті, Яндекс.Відео, RuTube, Mail.ru, YouTube, Facebook, MTV та інших.

Тепер зберегти вподобаний відео ролик стає надзвичайно просто. Freemake Video Downloader інтегрується в браузери (зокрема в Mozilla Firefox) та дозволяє запустити процес завантаження одним кліком мишки. Надзвичайно зручно, тим більше, що Ви не будете залежні від сторонніх сервісів, які можуть і не працювати в потрібний момент.

В цій статті я покажу Вам, як встановити Freemake Video Downloader 2.1.7.1 та як ним користуватись. Взагалі то, процес інсталяції самий простенький, тому, якщо Вам ліньки читати матеріал, то можете одразу завантажувати програму та працювати. Для тих, хто скурпульозно підходить до всього — завантажуємо інтсталяційний файл та запускаємо процес установки.

На першому кроці обираємо мову, в якій буде працювати Freemake Video Downloader 2.1.7.1 та тиснемо ОК.

Далі розпочинаємо саму інсталяцію. Галочку на згоді надсилати анонімну статистику можете залишати. Я її прибираю, тому що не люблю різні інформаційні «надсилальщики» і тому подібне — «Далі».

І знову пропозиції додаткового софту. Тепер якийсь архіватор. Галочки я не ставлю, так як що це за архіватор — не знаю, та й на ПК маю встановлений 7zip — «Далі».

На наступному кроці втулюють нам ще й DriverScanner 2013. Я ставлю відмітку проти «Я не хочу...». Як би ми встановлювали весь софт, який пропонується, то наш комп перетворився б в казна що)) — «Далі».

Далі тип інсталяції — тут я обираю Повне встановлення, тому що тоді інтсталятор встановить необхідний плагін для браузера і кнопочку завантаження відео з YouTube — «Далі».

Інсталятор виконує всі необхідні операції — запасаємось терпінням та чекаємо.

Відбувається встановлення Freemake Video Downloader 2.1.7.1 на наш ПК — знову чекаємо.

Інсталяція завершена — тиснемо «Готово» та запускаємо програму.

Завантажується програма — це займе трішки часу, тому не переживайте, що щось зависло — все гаразд.

Після того, як завантажиться програма, ми побачимо основне вікно — тут взагалі то роказувати і немає про що, все буде зрозуміло, тим не менше...

Для початку подивимось, що у нас є в Опціях. Тут все зрозуміло. Можна виставити згортання програми в трей, дозволити чи заборонити випливаючі вікна, а також заборонити доросле відео — великий плюс розробникам.

Можна додати облікові записи відео хостингів. Наприклад YouTube — тиснемо «Додати обліковий запис».

Обираємо, який саме — в нашому випадку YouTube. Можете, також, додати і інші.

Вводимо логін і пароль, якщо ми на YouTube зареєстровані. Якщо ні — можете зареєструватись та додавати свої відео файли.

Готово. Можна додати аккаунти з Вконтакті, Фейсбук, Яндекс та інші.

Можемо змінити мову, якщо при установці обрали не ту що хотіли.

В верхній панелі вмикаємо кнопочку «Завантаження одним натисненням» та виставляємо параметри. Я все залишив по замовчуванню, тільки змінив шлях зберігання файлів.

Тепер про те, як завантажити відео. Можна зробити ось як: заходимо на сайт відео хостингу та шукаємо необхідне відео. Потім копіюємо з адресного рядка повністю все посилання на ролик, повертаємось в програму та тиснемо кнопку «Вставити URL». Freemake Video Downloader 2.1.7.1 самостійно з буферу обміну візьме це посилання та розпочне завантаження.

Проаналізувавши правильність посилання (чи ми вірно скопіювали та чи доступне відео) розпочнеться завантаження в обрану папку (шлях ми визначали на кнопці «Завантаження одним натисненням»).

Коли завантаження завершиться, натискаємо «Показати в папці».

І бачимо наш відео файл на нашому ПК. Ось так все просто.

Таким самим чином ми можемо завантажувати відео і з інших сервісів. Freemake Video Downloader 2.1.7.1 підтримує не тільки YouTube.

Тепер ще один варіант завантаження. Якщо ми запустимо (або перезапустимо) наприклад Mozilla Firefox, то одразу ж побачимо встановлення плагіну програми Freemake Video Downloader.

Та кнопочки завантаження з YouTube.

Ставимо галочку «Разрешить его установку» та встановлюємо плагін.

Та, аналогічно, кнопочку для YouTube.

Перезавантажуємо браузер та бачимо ось таку кнопочку в верхній панелі.

Тепер, коли ми переглядаємо відео на YouTube — просто натискаємо на цю кнопочку і посилання для завантаження передається автоматом в програму Freemake Video Downloader 2.1.7.1

Тепер будь-який відео ролик, який Вам сподобається, може бути просто та легко завантажений на Ваш ПК.

Завантажити Freemake Video Downloader 2.1.7.1 (вага архіву — 0.95мб)
Завантажити Freemake Video Downloader 2.1.7.1 з оф. сайту

Успіхів Вам!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "Як завантажити відео з YouTube та інших сервісів. Програма Freemake Video Downloader 2.1.7.1" 1 коментар

 1. Hanter коментує:

  Як альтернативу, можна користуватися плагіном до браузера,

  «SaveFrom Helper»

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (18)
 • Плагіни для Wordpress (13)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (19)
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Віктор Х.(5)
Світлана(4)
Pavlofox(2)
Serpiko(2)
Олександ.(1)
ML(1)
Ks(1)
Валера(1)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
54 / 0.452 / 61.59mb
Вгору