Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Adobe Flash Player 11.3.300.262 для Вашого ПК

Дата: 22 червня 2012 Рубрика: Інтернет Коментарі: Прокоментуй!

Нещодавно стикнувся з такою проблемою: на одному з комп'ютерів почав зависати звук у всіх браузерах. На самій машині музичні файли програються нормально, а в браузері, он-лайн іде переривання звукового ряду. Вирішилось все просто — перевстановленням Flash Player.

Флеш-плеєр — це свого роду доповнення або плагін для інтернет-браузера, який дозволяє Вам в он-лайні переглядати відео, різні ролики, слухати музику. Якщо не буде встановлено Adobe Flash Player або він становлений некоректно — то всі ці функції будуть Вам недоступні.Тому, якщо Ви у себе на ПК почнете спостерігати слідуючу картину: починає зависати звук он-лайн (враження зажованої плівки), не відображаються рекламні банери на сайтах, дуже часто виводиться повідомлення про крах плагіна Adobe Flash Player і т.ін. — то просто перевстановіть останню версію Flash Player.

Найкраще повністю видалити старий, почистити реєстр від залишків, завантажити нову версію і інсталювати. Обов'язково (РЕКОМЕНДУЮ) при встановленні вибрати опцію автоматично завантажувати та оновлювати Adobe Flash Player.

Перейдіть за посиланням нижче, виберіть свою операційну систему і для якого браузера Ви хочете плеєр завантажити (зверніть увагу, що для Internet Explorer існує окрема версія, так як це не зовсім адекватний браузер), завантажте і інсталюйте. Перезапустіть браузер і проблеми з відео і аудіо в он-лайн повинні зникнути.

Завантажити Adobe Flash Player


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (16)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Ad60(2)
Павло(2)
Пан П(1)
Віктор(1)
MrVigner(1)
Pavlofox(1)
Сергій(1)
Спільнота блогу
Вгору