Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Інтернет-пейджер QIP 2012

Дата: 2 червня 2012 Рубрика: Інтернет Коментарі: Прокоментуй!

Сьогодні в поле мого зору потрапив різновид популярного інтернет-пейджера QIP — QIP2012. Для тих, хто користується або користувався ICQ (в простонароді аська), це не буде чимось новим, для інших — рекомендована програмка для користування.

Основною відмінністю QIP 2012 від звичайного QIP чи ICQ є те, що QIP 2012 підтримує декілька систем інтернет-пейджинга, зокрема це Mail.ru Агент, Яндекс.online, GoogleTalk, LiveJournal Talk. Також добавлена підтримка таких популярних соціальних мереж, як Facebook, Twitter, Vkontakte.ru (зараз це vk.com), Однокласники.По великому рахунку — це потужний мультимедійний комбайн. Встановивши QIP2012 на свій комп'ютер, Ви будете завжди залишатись на зв'язку з своїми друзями з будь-яких соціальних мереж без обов'язкової умови тримати сторінку мережі відкритою в браузері.

На мій погляд — це дуже зручно. Кожного ранку я, вмикаючи свій ноутбук, запускаю тільки одну невеличку програмку QIP 2012 і бачу всі свої повідомлення і в Фейсбуці, і в Твіттері, і в Контактах, і в однокласниках. QIP2012 спокійненько сидить собі в треї, не завантажуючи мій браузер лишніми сторінками. Беспосередньо на сторінку якоїсь соціальної мережі я заходжу лише в разі крайньої необходності.

Ось як виглядає QIP 2012 на моєму ноуті:

Внизу Ви можете побачити значки тих соціальних мереж, якими я користуюсь і уявити собі, як незручно тримати всі ці сайти відкритими в браузері.

Мій висновок: це надзвичайно зручна і приваблива програмка, не завантажує оперативку ПК, легка в налаштуванні і користуванні. Протестувавши QIP 2012 десь біля тижня, я з великим задоволенням перейшов на нього з звичайної ICQ. Чого і Вам бажаю))).

Завантажити останню версію QIP 2012 Ви можете за посиланням внизу. До зустрічі!

Завантажити QIP 2012


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (17)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Павло(6)
Ad60(4)
Андрій(3)
Pavlofox(3)
MrVigner(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
Спільнота блогу
Вгору