Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Менеджер завантажень Orbit Downloader

Дата: 20 липня 2012 Рубрика: Інтернет Коментарі: Прокоментуй!

Давайте поговоримо про завантаження файлів з інтернету. Як Ви це робите? Досвідчені користувачі вже давно користуються улюбленими менеджерами, але більшість початківців завантажує файли вбудованими в браузер «качалками». Це незручно, довго і, в окремих випадках, викликає дискомфорт. Наприклад, коли Ви завантажуєте файл великого розміру і раптом переривається інтернет. Завантаження втрачено... Допомагають в таких випадках менеджери завантажень, які здатні відновлювати процес з того моменту, коли він перервався і мають ряд корисних функцій. Одну з таких програм ми сьогодні розглянемо.

Orbit Downloader — програма, яка дозволяє завантажувати файли набагато швидше, підтримує відновлення обриву, а також завантажує не тільки з звичайних серверів, а й з сайтів типу YouTube, Rapidshare та інші.Давайте розглянемо детальніше:

Після завантаження і встановлення Orbit Downloader Ви побачите ось таке головне віконце програми (клацніть по малюнку для збільшення).

Програма має вбудовано декілька мов, в тому числі і українську. По замовчуванню у Вас поставиться англійська мова, але в налаштуваннях вибираєте мовний пакет, який Вам до вподоби.

Додаткові налаштування, такі як запуск при старті системи, вибір теки для завантаження, згортання програми та інше можна вибрати в вкладочці Властивості>>Налаштування.

Orbit Downloader інтегрується практично з усіма відомими браузерами, дозволяє призупиняти та поновлювати завантаження, продовжує завантаження, якщо стався обрив, може завантажувати автоматом за заданим розкладом, інтерфейс включає декілька мов (в тому числі російська і українська).

Пасує для Windows XP, 2K3, Vista, 7.

Завантажити Orbit Downloader 4.1.1.1
Завантажити Orbit Downloader з оф. сайту

P.S. В архіві на нашому сайті версія Orbit Downloader 4.1.1.1. Найновішу версію Ви можете завантажити з офіційного сайту, або встановити 4.1.1.1 і оновитись. Станом на 20.07.2012 — Orbit Downloader 4.1.1.1 остання версія програми.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (17)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (15)
Активні читачі
Спільнота блогу
Вгору