Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Альтернатива Skype — месенджер ooVoo

Дата: 28 липня 2012 Рубрика: Інтернет Коментарі: Прокоментуй!

Хто не користується Skype — той, напевне, хоча б чув про таку програму і можливість безкоштовно спілкуватись через інтернет. Більшість користувачів зі Скайпом знайомі тому сьогоднішній наш піддослідний особливого здивування не викличе. А розглянемо ми альтернативу Skype — програму для проведення голосових та відеоконференцій ooVoo.

Не секрет, що у кожної програми, рано чи пізно, з'являються конкуренти. Достойні і не дуже, але альтернативні замінники відомого софту були, є і будуть. Программа ooVoo (розробник ooVoo LLC) складає достойну конкуренцію всім відомому Skype і має ряд цікавих можливостей. Не скажу, що ooVoo на голову вище Skype, але беззаперечно програма заслуговує на увагу.Інсталяцію особливо розглядати не має змісту, все стандартно і просто. Завантажуємо інсталяційний файл, запускаємо його, вибираємо російську мову і встановлюємо.

Як уже прийнято у розробників, пропонується встановлення додаткового софту. На разі нам пропонують встановити IWantThis, якусь невідому програму. Звичайно відмовляємось.

Під час інсталяції ми бачимо деякі можливості ooVoo, які дають великий плюс цій програмі. Безкоштовний відеочат з 12 співрозмовниками.

Та можливість запросити до спілкування друзів з відомих соціальних мереж.

Завершуємо інсталяцію і бачимо перед собою інтерфейс програми. Ввійти можна або через свій аккаунт на Facebook або зареєструвати обліковий запис в самій програмі ooVoo. Наразі я ввійшой через аккаунт на Facebook.

Потім зареєстрував обліковий запис в самій програмі. Не люблю я чомусь заходити через аккаунти соц. мереж у програми та сервіси, якими користуюсь дуже часто. Винятки складають програми, якими користуюсь час від часу. Але це на любителя.

Налаштування в прогамі чимось подібні до Skype, все зрозуміло і дуже просто. Також існує можливість телефонувати на стаціонарні та мобільні телефони в різні країни світу. Тарифами не цікавився, так як такою можливістю і в Skype не користувався.

Панель налаштувань ми розбирати не будемо, власне там і нічого розбирати. Все зрозуміло, проблем у Вас не буде ніяких.

Якщо Ваші друзі та знайомі не користуються ooVoo чи не хочуть його завантажувати, можна телефонувати їм поза межами програми.

В такому випадку Ваш абонент отримає або на пошту, або в аккаунт Facebook повідомлення про те, що Ви бажаєте з ним спілкуватись і Ваша розмова буде відбуватися в браузері без інсталяції самої програми ooVoo.

Розглядати технічні тонкощі ooVoo я не буду, навряд комусь буде цікаво, які VoIP протоколи використовуються, яка технологія з'єднання і т.д. Опишу свої враження від використання цієї програми.

— інтерфейс — цікавий, незвичний і менш завантажений всілякими непотрібними доповненнями, на відміну від Skype. (Не антиреклама).
— якість зв'язку — особливих відмінностей від Skype я не помітив, голос чіткий, гучність чудова.
— якість відео — ось тут мені здалось, що якість зображення співрозмовника дещо вища ніж в Skype, тай принцип побудови відеочату мені здався цікавішим.
— великий плюс ooVoo — це можливість безкоштовного відеочату з 12 співрозмовниками. Особисто не перевіряв, але така заявка на офіційному сайті є.

Взагалі то, що використовувати для спілкування в інтернеті, яку програму — справа особисто кожного. Багато людей, я просто впевнений, не захочуть навіть спробувати ooVoo — ну що ж, стереотипи рулять. Хоча ooVoo дійсно заслуговує на увагу.

Якщо Ви забажаєте спробувати скористатись ooVoo — можете додати мене в свій контакт-лист. Мій ID в ooVoo — 318312500017

Завантажити ooVoo з оф. сайту

P.S. Це не рекламний пост, до огляду цієї програми розробники ніякого відношення не мають.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (17)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (7)
  • Технічні поради по WP (15)
Активні читачі
Сергей(2)
петро(1)
Спільнота блогу
Вгору