Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Безкоштовний браузер Opera в USB форматі

Дата: 21 серпня 2012 Рубрика: Інтернет Коментарі: Прокоментуй!

Практично кожна сім'я сьогодні має персональний комп'ютер чи ноутбук і практично на кожній машині встановлений інтернет браузер. Так чи інакше, якщо до ПК підключена інтернет-мережа — наявність браузера просто необхідна. Інакше, як же вийти в інтернет? В саму операційну систему Windows компанія Microsoft вшила стандартний браузер Internet Explorer (який, щиро сказати, далекий від досконалості), але крім IE існує багато інтернет браузерів сторонніх розробників, які набагато випереджають Internet Explorer в плані функціоналу, швидкодії, можливостей і т.д. Кожен користувач вибирає той браузер, який йому більше імпонує, найпоширеніші на сьогодні це — Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome, Internet Explorer, Safari та Maxthon3. Особисто я використовую два — Opera та Maxthon3.

Браузер — окрема програма для перегляду веб-сторінок, яка інсталюється на ПК і працює з ярлика на робочому столі. Тобто, як будь-яке встановлене програмне забезпечення. Але сьогодні я хочу запропонувати Вам інтернет браузер формату USB, який не потребує інсталяції на ПК, а може працювати з будь-якого USB носія, наприклад з флешки.

Безкоштовна Opera@USB — портативна версія одного з найпопулярніших браузерів. Особливість Opera@USB:

— не потребує інсталяції на ПК. Може працювати в парі з встановленою звичайною версією Opera;
— працює автономно, не вносить змін до системного реєстру ПК та не інсталює ніяких додаткових модулів;
— може працювати на будь-якому ПК з встановленою операційною системою Windows;
— не залишає ніяких слідів перебування на тому комп'ютері, де запускалась.

Мені дуже подобається ця версія Opera тим, що з нею можливо працювати і з інтернет-кафе, і з ПК сусіда, друга, не залишаючи своїх даних. Всі паролі, логіни, закладки і т.д. зберігаються у вас на флешці. Дуже зручно, коли приходиться обслуговувати декілька компів і необхідна певна інформація з інтернету.

Робота браузера нічим не відрізняється від звичайної версії, з однією різницею — працює без інсталяції, з USB.

Рекомендую Вам завантажувати Opera@USB або з нашого архіву, де тільки чисті, немодифіковані версії, або з офіційного сайту. Не варто користуватись різного роду збірками, де були помічені глюки та збої в роботі.

Для початку серфінгу Вам знадобиться флешка, 27.6 мб вільного місця і інтернет. Все. Створюєте на флешці окрему теку для Opera@USB і копіюєте туди всі файли з архіву. Для запуску Opera@USB просто клацаємо два рази по файлу opera.exe. Можете його вивести собі на робочий стіл, але тоді з ярлика Оpera буде працювати тільки при встановленій флешці.

Завантажити Opera@USB (14.3 МБ)
Завантажити Opera@USB з оф. сайту


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (17)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Павло(6)
Ad60(4)
Андрій(3)
Pavlofox(3)
MrVigner(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
Спільнота блогу
Вгору