Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Шановні друзі! Маю до Вас велике прохання: буквально вчора був замінений плагін, який підсвічував шматки коду в статтях. Перевірені всі публікації, але - якщо Ви помітите неточність чи "криве" відображення уривків коду - будьте ласкаві, повідомте мені в коментарях до тієї публікації. Наперед - дякую!

Free Download Manager — безкоштовний менеджер завантажень 3 в 1

Дата: 19 січня 2013 Рубрика: Інтернет Коментарі: 13 коментарів

Давно я не публікував огляди цікавих та корисних програм — виправляюсь :) . Не публікував не тому, що більше в інтернеті немає корисного софту, а тому, що ноут мій укомплектований програмами по саме «неможу», залишалось тільки слідкувати за оновленнями та апгрейдити старі версії до нових. Але сьогодні мені вдалось замінити дві програми однією, тобто трішки розвантажити свій ПК.

Програма, в принципі, не є чимось обов'язковим, але для тих, хто полюбляє компактність та заощадження простору на жорсткому диску, представляю Free Download Manager. Програма безкоштовна та має одну, на мій погляд дуже корисну функцію — замінює менеджер завантажень, торент-клієнт та офлайн браузер.

Що таке менеджер завантажень та торент-клієнт розказувати потреби немає, а на рахунок офлайн браузера — це спеціальний менеджер або браузер, який дозволяє завантажувати веб-сторінки та цілі сайти собі на комп'ютер. Такими програмами я не користувався, але, якщо буде потрібно, в Free Download Manager така функція присутня.

На ноуті в мене був встановлений Download Master та µTorrent, програми не дуже важкі та об'ємні, проте, коли вдалось їх дві замінити однією  Free Download Manager — я не зміг не протестувати цю софтину.

Одразу скажу — програма варта уваги.  Free Download Manager дозволяє завантажувати з мережі окремі файли або одразу декілька, завантажувати torrent-файли та цілі web-сайти. Зовнішній вигляд, користування та функції Free Download Manager вище всіляких похвал — все просто, прозоро та зрозуміло. Можна сконфігурувати програму за своїми потребами, задати розклад завантажень, довантажувати перервані процеси, переглядати ще недозавантажені мультимедійні файли та багато іншого.

Отже, завантажуємо Free Download Manager (посилання в кінці статті) та запускаємо установку програми. Інсталяція проста та звична, якщо Ви хоча б раз встановлювали будь-яку програму — проблем не буде. На першому кроці бачимо звичне віконечко майстра установки — тиснемо Next.

Далі приймаємо ліцензійну угоду — формальність, але зробити це необхідно.

Наступний крок — вмикаємо або вимикаємо опції Free Download Manager спільноти. Я вимкнув.

Знову нам пропонують увімкнути або вимкнути підтримку BitTorrent — цю опцію я залишив.

Далі вибір мови — обираєте той мовний пакет, який Вам найзручніший. Я обрав українську мову.

Шлях інсталяції — тут, як правило, залишають все без змін, але, якщо бажаєте, можете змінити місце, де буде встановлено Free Download Manager.

Далі обираємо, чи створювати іконку на робочому столі та чи дозволяти Free Download Manager запускатись при завантаженні операційної системи. Я залишив так, як на скріншоті.

І на наступному кроці тиснемо Install та інсталюємо програму на ПК.

Чекаємо, поки інсталюється програма. Перебіг процесу спостерігаємо на індикаторі встановлення.

І останній крок — завершуємо інсталяцію та запускаємо Free Download Manager в роботу.

Перед нами головне вікно програми. При першому запуску Free Download Manager пропонує імпортувати завантаження з інших менеджерів — я цього робити не буду, тому що завантажень ніяких зараз немає і я не впевнений, що це вкрай необхідно робити.

Програму більшість користувачів будуть встановлювати тоді, коли всі завантаження завершені.

Безпосередньо сам процес завантаження також простий та зрозумілий — тиснемо синій хрестик та вставляємо посилання (або програма скопіює його з буферу обміну). Робота Free Download Manager аналогічна роботі будь-якого менеджера завантажень — те саме перехоплення посилань та інтеграція в браузер. Обираємо шлях зберігання та завантажуємо необхідний файл.

Далі чекаємо, поки закінчиться процес завантаження. Все чітко та без збоїв — мені дуже сподобалось.

Також викликала ностальгію вкладка з відображенням процесу завантаження — нагадало FlashGet :)

Завантаження torrent-файлів нічим не відрізняється від µTorrent — просто запускаємо завантажений torrent-файл та обираємо місце зберігання.

Чекаємо, поки закінчиться завантаження торента — все просто і все в одній програмі.

Функцію офлайн браузера я розглядати не буду, так як сам цією можливістю не користуюсь і навряд чи Вам вона буде потрібна.

Що стосується налаштувань — то тут також особливо нічого аналізувати потреби немає, всі налаштування прості та зрозумілі. Якщо Ви знаєте, що таке менеджер завантажень — то розберетесь швидко, якщо ж ні — ну займе на 3 хвилини більше часу :) .

В завершення можна сказати одне — Free Download Manager дуже зручна та корисна програма, яка дозволяє замінити інсталяцію 3-х програм однією. В плані зручності — тверде відмінно, в плані швидкодії — аналогічно.

Надзвичайно зручно мати 3 менеджера завантажень в одній оболонці. Однозначно — рекомендую. Завантажуйте, встановлюйте та користуйтеся — успіхів!

Завантажити  Free Download Manager з оф. сайту

Завантажити Free Download Manager за прямим посиланням
(версія в архіві — 3.9.2 Build 1289 Final, вага — 7.3мб)

Працює на Windows XP та Windows 7.

Шануйтеся!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "Free Download Manager — безкоштовний менеджер завантажень 3 в 1" 13 коментарів

 1. Эдуард коментує:

  Что то он в последнее время перестал качать флешь с Ютуба, там часом не поменяли чего?

 2. Саша коментує:

  Поставив я цю програму. Вона мені не сподобалась і я її видалив. А тепер маю проблеми через неї. Після видалення, залишився якийсь файл, і під час завантаження будь-чого через браузер хром, видається помилка, оскільки завантаження перенаправляється на програму Free Download Manager, а її вже немає на ПК. В результаті стає неможливим будь-яке скачування. В розширеннях хрома, цього додатку немає, пошуком я цей файл так і не знайшов...

  • Олег Волощук коментує:

   Проблема не в програмі, а в операційній системі, вірніше в невмінні Віндовс видаляти всі файли повністю.

   Коли я видаляв цю програму (а огляди я пишу тільки з програм, які встановлюю на свій ПК), то видалення виконував webdigest.com.ua/korysni- ...uninstaller.html

   А потім почистив реєстр

   webdigest.com.ua/korysni- ...ndows-lider.html

   ніяких помилок не видавало.

   • Саша коментує:

    Видаляв через рево і чистив реєстр за допомогою сс клінер. не допомогло!!!

    • Олег Волощук коментує:

     Ну а інші браузери? Також комизяться, чи тільки Хром?

     • Саша коментує:

      тільки хром

      • Олег Волощук коментує:

       Значить в Хромі є якісь приховані налаштування, не вина це програми. З Хромом не працюю — не знаю.

       Але як варіант — що прийшло на думку, що Хром просто запам'ятав шлях, а не може його зняти (такий вже браузер).

       Тоді можна спробувати встановити програму ще раз, в налаштуваннях пошукати щось на кшталт «перехоплювати всі посилання» чи «інтегрувати в браузер», зняти це і видалити програму знову.

       • Олександр коментує:

        все вірно, проблема була в хромі. щоб позбутися проблеми потрібно було в адресну стрічку ввести «chrome://plugins/» і там вимкнути той злощасний плагін.

        • Олег Волощук коментує:

         :smile: Я не можу звикнути до Хрому, покористувався і повернувся назад на Maxthon

         • Олександр коментує:

          вперше чую про такий браузер... ось вам і ідея для одної з наступних публікацій)

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (18)
 • Плагіни для Wordpress (13)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (19)
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Віктор Х.(5)
Світлана(4)
Віта(2)
Pavlofox(2)
Serpiko(2)
Григорій(1)
Олександ.(1)
ML(1)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
54 / 0.400 / 59.04mb
Вгору