Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Безкоштовний конвертер відео — Convertilla

Дата: 16 липня 2012 Рубрика: Мультимедіа Коментарі: 2 коментарі

Практично кожен користувач стикався з проблемою конвертації відео файлів з одного в інший формат. Завантажуєш файл з інтернету — а він в .flv або в .avi форматі, а нам потрібно, наприклад, зробити так, що б цей файл був в форматі .mp4. Для цього існує безліч програм, платних і безкоштовних, величезних медіа-центрів і простеньких утиліт. Можна пошукати навіть он-лайн сервіси для перетворення відео в інший формат. Я ж хочу порекомендувати Вам програму, якою користуюсь особисто уже довший час — Convertilla версії 0.3.1.19

Цікава назва, мимоволі наштовхує на думку, що розробниками є італійські фахівці. Як би там не було, програма дуже приваблива, простенька і корисна.Цікава тим, що при маленькій вазі (всього 4.10мб) виконує всі необхідні функції по перетворенню файлів в необхідний нам формат. Крім цього, при виборі типу вихідного файлу, можна зразу визначити, для якого типу пристрою ми його конвертуємо (смартфон, комунікатор ...) і програма сама вибере необхідний формат.

Користуватись Convertilla дуже просто — вибираємо початковий файл, формат чи пристрій, бажану якість, розмір і місце куди будемо кінцевий результат зберігати. Далі тиснемо кнопочку Конвертувати і все,чекаємо результату.

На малюнку Ви бачите результат конвертування файлу .flv в формат .mp4. Все пройшло вдало, без збоїв та глюків. Так що рекомендую Convertilla для Вашої домашньої колекції, завантажуйте, користуйтесь і вдалого Вам дня!

Буде працювати на Windows 7, XP, 2000, 2003. Чудово дружить з 64-х та 32-х бітними системами.

Завантажити Convertilla 0.3.1.19


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Безкоштовний конвертер відео — Convertilla" 2 коментарі

 1. НАТАЛКА коментує:

  ЧОМУ, ФАЙЛ КОЛИ КОЛИ ЗАВАНТАЖУЄТЬСЯ НЕ ВІДКРИВАЄТЬСЯ?

  • Олег Волощук коментує:

   Що саме не відкривається? Файл знаходиться в .zip архіві, можливо Ви не розпакували? Архів робочий та все відкривається. Про архіватори та архіви читаємо ТУТ

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (16)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (6)
 • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Ad60(4)
Андрій(3)
Pavlofox(3)
Павло(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
MrVigner(1)
Спільнота блогу
Вгору