Мультимедійний програвач для ПК — KMPlayer

Дата: 27 липня 2012 Рубрика: Мультимедіа Коментарі: 4 коментарі

Нещодавно в листі електронною поштою мене запитали, а який програвач краще всього використовувати для відтворення відео на ПК? Однозначну відповідь тут дати дуже важко, адже для більшості користувачів, яким мультимедійний плеєр потрібен лишень для перегляду відеоряду, фунцій практично будь-якого програвача буде більш ніж достатньо. Якщо Вам необхідне щось більше, ніж просто плеєр — рекомендую KMPlayer.

KMPlayer — це потужний, функціональний та зручний мультимедійний програвач, який відтворює практично всі відомі формати і має ряд значних переваг перед його аналогами.РЕКОМЕНДУЮ завантажувати інсталяційні файли ТІЛЬКИ з нашого сайту або з посилань на офіційні ресурси, які ми додаємо.

Інсталяція KMPlayer проста і нічим не відрізняється від встановлення будь-якої програми, але ми коротко пройдемось по процесу установки, тому що тут є декілька незначних, але важливих моментів.

Завантажуємо інсталяційний файл, робимо два кліка і починаємо процес установки. Для початку вибираємо російську мову інсталятора, українську встановимо пізніше із самої програми.

Весь процес інсталяції заключається в натисканні кнопочки «Далее», тому я буду зупинятись тільки на необхідних кроках. Доходимо до моменту, коли нам пропонують вибрати тип установки. Можна, звичайно, вибрати повний і встановити всі фільтри, додаткові плагіни і т.д. Я рекомендую нічого тут не змінювати, залишити рекомендований і встановити набір оптимальних параметрів, яких нам буде більш ніж достатньо.

Тиснемо «Далее» і доходимо до пропозиції встановити ASK-тулбар та зробити ASK стартовою сторінкою. Мені це не потрібно, тому галочки я знімаю. Якщо Ви забажаєте — можете відмітки залишити і встановити все, що пропонується. Не рекомендую.

Далі розробники нам пропонують встановити програму для роботи з реєстром. Що це за програма я не знаю, тому від установки відмовляюсь. Існують випробувані мною програми, якими я задоволений. Не рекомендую.

Тиснемо «Далее» і завершуємо установку. Якщо Ви не бажаєте запускати KMPlayer зараз — можете галовку зняти. Я її залишаю, завершую установку і запускаю програму.

Далі нам запропонують зробити первинні налаштування програми. Вибираємо Defaul Setting і встановлюємо рекомендовані пераметри. Якщо Ви не запускали програму зразу ж, то це віконце буде у Вас при першому запуску.

Все. Істаляція завершена. Тепер давайте виставимо українську мову. Для цього клацаємо правою кнопочкою мишки по панелі програми і вибираємо «Язык-Ukrainian.ini». Все, українська мова є.

Тепер давайте приберемо з екрану стартову сторінку KMPlayer. Особисто мені це не подобалось, але якщо Вас влаштовує — можете наступний крок не робити. Знову клацаємо правою кнопочкою по панелі програми і вибираємо «Обложки-Эмблема-Станд. эмблема обложки» або в українському варіанті «Обкладинки-Емблема-Станд. емблема обкладинки».

Все, тепер у при відкритті KMPlayer у Вас буде відображатись стандартна заглушка.

Для того, щоб викликати додаткові налаштування конфігурації програми достатньо натиснути F2. Програма повністю українізована, тому розібратись в налаштуваннях зможе кожен. Тут Ви можете виставити розмір вікна по замовчуванню, автоматичне визначення приводу, екранні відступи та таке інше.

Основні переваги KMPlayer:

— програма має вбудовані кодеки, що звільняє нас від встановлення додаткових кодек-паків в систему.
— може відтворювати заданий відрізок файлу.
— програє недозавантажені та «зіпсовані» файли.
— відтворює файли в zip та rar архівах.
— підтримує використання додаткових зовнішніх фільтрів DScaler.
— відтворює потокове аудіо та відео.

Та ще багато можливостей та переваг. Рекомендую Вам KMPlayer до використання в якості мультимедійного програвача аудіо та відео файлів.

Працює на Windows XP, Vista, 7 (32-bit і 64-bit).

Вага архіву — 23.2 мб. Версія 3.3.0.33
Завантажити KMPlayer
Завантажити KMPlayer з оф. сайту


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "Мультимедійний програвач для ПК — KMPlayer" 4 коментарі

 1. Андрій коментує:

  Дякую за український КМ плеєр, але в мене він чомусь не відкриває зображення на весь екран. В налаштуваннях нічого змінити не зміг. :sad:

  • Олег Волощук коментує:

   Цікаво, навіть не знаю що сказати... Навмисно встановив знову — все відкриває, можливо спробуйте почистити Ccleaner та перевстановити? :twisted:

   • Андрій коментує:

    Перевстановити пробував і оновлював до новішої версії, не допомагає. Чистити там навряд чи є що, Віндовс тиждень як перевстановлений. До речі, на старому Віндовсі КМ плеєр працював нормально.

    • Олег Волощук коментує:

     Тоді висновок можна зробити один — крива збірка Вінди. Ну хіба Ви ставили ліцензійний віндовс, тоді можна грішити і на програму.В мене вдома 3 пк і на всіх різний відновс — і 7, і ХР ... то плеєр працює нормально.

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (11)
 • Особисте (18)
 • Плагіни для Wordpress (15)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (20)
Канал на YouTube
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Анна(11)
Валентин.(2)
Олександ.(2)
Марійка(2)
Ірина(2)
Дмитро(1)
Pavlofox(1)
Тарас(1)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
52 / 0.361 / 58.31mb
Вгору