Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Мультимедійний пакет Free Studio 5

Дата: 2 серпня 2012 Рубрика: Мультимедіа Коментарі: Прокоментуй!

Сьогодні у нас день мільтимедіа. Хочу запропонувати Вам програму, яка одним рухом вирішить всі проблеми, які пов'язані з конвертуванням файлів, завантаженням відео з YouTube на Ваш ПК, записом CD/DVD дисків, редагуванням відео та аудіо та багато іншого. Корисна та функціональна програма, виробництва DVDVideoSoft Limited, під назвою Free Studio 5.

Чим особлива Free Studio 5 і в чому її перевага? Основна відмінність Free Studio 5 від подібних аналогів — це те, що в цьому пакеті присутні всі необхідні програми та утиліти для роботи з зображеннями, відео та аудіо файлами. Все в одному. Давайте розберемо детальніше.

Інсталяція програми стандартна, присутня російська мова, так що труднощі виникнути не повинні. Завантажуємо інсталяційний файл і запускаємо його подвійним кліком. Вибираємо російську мову інсталятора.

Для встановлення програми необхідна бібліотека .NET Framework. В переважній більшості, така бібліотека інсталюється при встановленні операційної системи та драйверів. Якщо ж у Вас .NET Framework не встановлено, то програма проінформує Вас про це.

І запропонує завантажити .NET Framework безпосередньо перед початком інсталяції. Якщо Ви погоджуєтесь, то відбудеться автоматичне завантаження, Вам не протрібно буде щось додатково робити.

Після завантаження .NET Framework і встановлення запускаємо файл інсталятора Free Studio 5 ще раз і бачимо звичайне вікно установки.

Тиснемо Дальше. Тут я акцентую Вашу увагу на тому, що для встановлення програми необхідно 805.5 мб вільного місця, тому простежте за тим, що б на диску була необхідна кількість вільних мегабайт.

Якщо з місцем визначились, то на наступному кроці пропонується встановлення додаткових доповнень до браузера. Це по бажанню. Особисто я майже ніколи не встановлюю запропоновані програми.

Завершуємо інсталяцію і бачимо основне вікно програми. Приємний зовнішній вигляд, нічого лишнього, тільки необхідні іконки, по яких можна перейти в потрібний розділ.

Наприклад, перейдемо в розділ CD, DVD, BD. Тобто в розділ, який відповідає за роботу з дисками. Тут ми бачимо що можна проводити будь-які операції по запису CD і DVD, конвертування, перевести Audio CD в МР3 і т.д. Немає потреби встановлювати для кожної операції окремий софт.

Неймовірно зручно та функціонально. Проходити по меню я не буду, тут все зрозуміло. Просто вибираєте необхідний розділ, необхідну операцію і вперед. Встановивши Free Studio 5 на свій ПК Ви будете завжди мати під рукою необхідний софт для роботи з будь-якими медіа файлами.

Завантажити Free Studio 5 з оф. сайту

Розмір програми 67.03 мб.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (16)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Ad60(4)
Андрій(3)
Pavlofox(3)
Павло(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
MrVigner(1)
Спільнота блогу
Вгору