Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Програвач відео файлів Light Alloy

Дата: 6 листопада 2012 Рубрика: Мультимедіа Коментарі: Прокоментуй!

Скільки їх існує — не перелічити, та й особисто я перепробував безліч мільтимедійних програвачів — тому викладаю на сайті перевірені варіанти, які не глючать, не мають проблем з сумісністю, легкі в налаштуванні та прості в роботі. Згадав я ще про один відео програвач під назвою Light Alloy.

Легкий, простий, зрозумілий та відтворює всі відомі формати, тобто проблем з тим, що б подивитись якесь відео у вас не буде. Я вважаю, що на ПК не потрібно величезних мультимедійних програм, заради того, що б подивитись відео чи прослухати аудіо файли — достатньо легкого та простого програвача, який виконує 99,9% необхідних функцій.

Отже, завантажуємо інсталяційний файл та запускаємо його.

Обираємо потрібну нам мову програми. Українська присутня, що не може не тішити.

Перед інсталяцією варто обрати параметри установки — що нам буде потрібно, а без чого ми зможемо обійтись. Тиснемо «Параметри».

Я прибрав дві останні галочки, тобто відвідувати сайт проекту та дізнаватись про спільну акцію бажання в мене немає.

Після цього тиснемо «Встановити» та чекаємо, поки Light Alloy інсталюється на ПК.

Після закінчення процесу інсталяції ми обираємо мову інтерфейсу та зовнішінй вигляд Light Alloy.

Після всіх налаштувань відкриється головне вікно програвача відео файлів Light Alloy. Тут особливо розглядати налаштування я не буду — простий та зрозумілий відео плеєр, нічого зайвого.

Якщо ж все таки Вас щось не влаштує — натискаєте на коліщатка в нижньому правому куті та відкриваєте налаштування. Тут Ви зможете виставити та налаштувати Light Alloy на свій смак, але це вже більш для «гурманів». З початковими налаштуваннями плеєр працює пречудово.

Важливо, що Light Alloy має невеликий об'єм, швидко запускається та не створює великого навантаження на системні ресурси, що буде важливо для слабких ПК.

Підтримує AVI, MPEG, QT, IT, CDA, WEBM, MTS, M4A, DivX та багато інших відомих мультимедійних форматів.Може перемотувати, збільшувати-зменшувати швидкість відтворення, створювати плей листи, робити скріншоти з відео та багато інших корисних функцій.

Завантажуйте, інсталюйте на свій ПК та переглядайте улюблене відео за допомогою Light Alloy без підвисань та глюків. Рекомендую.

Завантажити  Light Alloy (вага архіву — 21.7мб, в архіві версія v4.6.7)
Завантажити  Light Alloy з офіційного сайту

Працює на Windows XP, Windows Vista та Windows 7.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (16)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Ad60(4)
Андрій(2)
Pavlofox(2)
Павло(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
MrVigner(1)
Спільнота блогу
Вгору