Органайзер для Windows XP

Автор: Lusakan | Дата: 23-06-2012, 10:56 | Категорія: Різне
Сьогодні хочу запропонувати Вам, дорогі друзі, невеличку програмку - органайзер для Windows XP. Колись мені необхідно було знайти програмку, яка б виводила нагадування про ту чи іншу подію, тому що коли працюєш - ну вилітає дещо з голови. І ось що я знайшов - Pichugin Organizer:Завдання в мене було знайти саме програмку, а не завантажувати систему додатковими хаками для встановлення гаджетів.
Переглядів: 20 Коментарів: 0 Подяк: 0 Додати в закладки

Безкоштовні СМС за допомогою iSendSMS 2.3.4.770

Автор: Lusakan | Дата: 17-06-2012, 22:47 | Категорія: Різне
Сьогодні неділя, вихідний день, серйозного посту не буде та й програми серйозної також)). Рекомендую Вам цікаву річ, яку знайшов в одному з архівів на своєму ноуті. iSendSMS 2.3.4.770 - програмка для безкоштовної відправки СМС повідомлень на мобільні номери Росії, України, Латвії, Казахстану та інших країн СНД. (Підтримує Росію, Абхазію, Білорусію, Німеччину, Грузію, Казахстан, Киргизстан, Латвію, Молдавію, Таджикистан, Узбекистан, Україну, Естонію).

Безкоштовні СМС за допомогою iSendSMS 2.3.4.770


Перед тим, як рекомендувати iSendSMS 2.3.4.770, я протестував її на своїх телефонах. Відправляє СМС без глюків і помилок. В мережі дехто пише, що не відправляє, не підтримує і т.д. Особисто я нічого такого не помітив.
Переглядів: 47 Коментарів: 0 Подяк: 0 Додати в закладки