Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Для чого потрібні програми на webdigest.com.ua та їхні детальні огляди?

Дата: 21 вересня 2012 Рубрика: Різне Коментарі: Прокоментуй!

Цікавого листа було отримано нещодавно на електронну пошту нашого сайту. Користувач запитував приблизно слідуюче: «Для чого Ви публікуєте такі детальні огляди програм? Достатньо було б просто назву, опис та посилання для завантаження.» Можливо і достатньо, але для кого? Я згадую себе років з 6-7 тому. Натрапляючи на сайти з програмами, інтернет-сервісами, де публікувались тільки короткі анотації та лінки на завантаження, я обдивлявся і прямував дальше. І не тому, що ця програма була мені не потрібна, а просто тому, що я не розумів для чого вона призначена і як власне працює. Сьогодні в мережі можна зустріти велику кількість так званих сателітів, сайтів для заробітку на файлообмінниках та таке інше, де необхідні користувачеві програми викладаються з метою збільшити кількість завантажень і ніхто не переймається тим, що, можливо, велика кількість читачів просто не знає, для чого той чи інший софт потрібен.

Сайт webdigest.com.ua створений з метою пропагування української мови в інтернеті та підтримки початківців інтернет-мережі. Ми будемо на постійній основі детально та скрупульозно розглядати кожну програму та сервіс, який може бути потрібний для роботи ПК, для інтернет-серфінгу і для виконання тих чи інших задач на комп'ютері. На нашому сайті Ви завжди знайдете найбільш повні огляди корисних програм, новини інтернет мережі та цікаві факти світової спільноти. Наша мета — зробити інтернет для початківця звичним та зручним середовищем.

Розділ webdigest.com.ua Стоп наркотикам — це ще один напрямок, який ми будемо старатись активно розвивати для оздоровлення молоді та нашого суспільства. Наркоманія — це найбільше зло будь-якого народу, кожного свідомого індивідума. Долучайтесь до цього руху разом з нами.

Я маю надію, що Ви зрозуміли мету та ціль нашого сайту. Ми з радістю сприймемо критику та пропозиції, які допоможуть нам в розвитку, адже ми працюємо для Вас, отже Ваші побажання — наша робота.

Ми хочемо, що б Ви мали в своєму арсеналі своєрідну кнопку 101. Якщо Вам щось не вдається, у Вас щось не працює — сміливо звертайтесь за будь-якими каналами зв'язку до нас. Разом ми вирішимо Вашу проблему.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (17)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Павло(5)
Ad60(4)
Андрій(3)
Pavlofox(3)
MrVigner(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
Спільнота блогу
Вгору