Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Альтернативний диспетчер задач для Windows — System Explorer

Дата: 22 серпня 2012 Рубрика: Система Коментарі: Прокоментуй!

Дуже часто при роботі на комп'ютері необхідно перевірити, які процеси запущені, які завантажують процесор і забирають більшу частину оперативної пам'яті, щоб в подальшому їх відключити. Взагалі, зробити це дуже просто, існує стандартний диспетчер задач в Windows, який показує всі процеси та програми, які працюють на даний момент. Також можна подивитись, скільки і який процес забирає ресурсів ПК. Але справа в тому, що для більшості початківців це виявляється складною задачею. І хоча стандартний диспетчер задач дуже простенький — в багатьох він викликає труднощі. Тому пошукавши в інтернеті, я знайшов програму, яка виконує всі ті ж функціїї, що і диспетчер задач. Але, на мій погляд, робить це ще простіше і візуально зрозуміліше.

System Explorer — альтернативний замінник диспетчеру задач для Windows. Простий у використанні, зрозуміло показує всю інформацію про процеси, про завантаженість ЦП (центрального процесора), про оперативну пам'ять і т.д. Нічого особливого чи революційного в System Explorer немає, але роботу стандартного диспетчера спрощено "до неможу."

Завантажуємо System Explorer з нашого архіву або з офіційного сайту, запускаємо файл SystemExplorerSetup_393.exe (на момент написання статті, остання версія 3.9.3) і розпочинаємо інсталяцію. Тут все просто, як і в звичайних програмах. Запускається установщик і ми тиснемо «Далее».

На наступному кроці, як завжди, приймаємо умови ліцензійної угоди і жмакаємо «Далее».

Установщик виконує необхідні операції та інсталює програму на ПК. Чекаємо декілька секунд.

Після завершення інсталяції System Explorer запропонує нам перевірити безпеку всіх запущених процесів. Можемо погодитись (необов'язково) і запустити перевірку.

Перевірка триває не дуже довго, біля 1 хвилини. По завершенню програма повідомить нас, якщо були знайдені небезпечні процеси. На цьому ПК System Explorer знайшов один небезпечний процес, але програма була мені знайома, тому попередження я проігнорував.

Після запуску програми ми будемо бачити ось таке віконце. Тут можна проглянути, які процеси запущені, які програми за що відповідають, що займає найбільше ресурсів ПК, тощо.

Також, перейшовши на відповідну вкладочку вгорі, можна перевірити продуктивність ПК. Завантаження ЦП (центрального процесора) та підкачку оперативної пам'яті.

Під час роботи System Explorer в треї буде сидіти маленька іконка програми, яка, при наведенні курсора, показуватиме основні параметри продуктивності ПК.

Ось, в принципі, і все про роботу альтернативного диспетчера задач для Windows — System Explorer. Якщо у Вас виникне потреба проінспектувати процеси на ПК, а в стандартному диспетчері задач Ви не розберетесь — спробуйте System Explorer.

Завантажити System Explorer (1.9 мб — в архіві версія 3.9.3)
Завантажити System Explorer з оф. сайту

Підходить для Windows XP, Windows Vista та Windows 7.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (16)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Ad60(4)
Андрій(3)
Pavlofox(3)
Павло(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
MrVigner(1)
Спільнота блогу
Вгору