Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Змінюємо меню Пуск на більш зручне — Handy Start Menu 1.71

Дата: 23 серпня 2012 Рубрика: Система Коментарі: Прокоментуй!

Ми вже звикли, що при інсталяції певної програми, на робочому столі з'являється іконка швидкого запуску, клацнувши по якій, ми запускаємо встановлений софт. Тут все зрозуміло. Проте деколи трапляються випадки, коли програма інстальована, а значка на робочому столі немає. Що робити? Ми заходимо в меню Пуск-Всі програми і шукаємо софтину, яку інсталювали. Коли на ПК встановлено 2-3 програмки — це не проблема, швидко знайшли, відправили на робочий стіл (створили ярличок) і працюємо спокійно далі. Але, коли програм 20-30, знайти необхідну в цьому величезному переліку стає дедалі важче. Тим більше, що стандартне меню Пуск формує перелік цих програм трішки запутано.

Сьогодні ми розглянемо заміну стандартному меню Пуск — програмку Handy Start Menu весрія 1.71. Що робить ця утиліта? Handy Start Menu створює власний перелік встановлених програм і робить його кращим в плані юзабіліті. Тепер знайти необхідну програму стає простіше і швидше. Крім цього, Ви можете взагалі прибрати з робочого столу зайві іконки та максимально розвантажити екран. Залишити, скажемо, тільки ті, які Вам вкрай необхідні.
Ось як виглядає стандартне меню Пуск в операційній системі Windows.

Як Ви бачите, перелік програм великий і знайти необхідну можна, але буває складно, тому що система може відправити програму в якусь певну директорію і приховати її від Вас в підкаталозі.

Handy Start Menu сортує програми в зрозумілий список і знайти необхідну утиліту можна не переглядаючи довгий шлейф всіх програм. Вибрали категорію і запустили програму. Давайте на прикладі розглянемо роботу Handy Start Menu і Вам стане все зрозуміло.

Для початку інсталяція. Проста, нічим не відрізняється від інсталяції інших програм, все зрозуміло та швидко. Завантажуємо файл і клацаємо два рази по handy-start-menu-setup.exe. Звиклий менеджер інсталяцій проведе нас по всіх кроках установки.

Приймаємо ліцензію і переходимо до наступного кроку.

За звичкою розробників нам стараються «втулити» певний софт, в даному випадку це програма для очистки реєстру Reg Organizer. Особисто я вважаю, що з цією задачею чудово справляється Ccleaner, тому відмовляюсь від інсталяції запропонованої. Ви можете погоджуватись — на Ваш вибір.

Розпочинаємо установку, чекаємо декілька секунд. Програма легенька, багато часу інсталяція не займе.

Все, встановлення Handy Start Menu закінчено. Тепер Ви можете переглянути, що змінилось, клацнувши по відповідному посиланню в віконці. Або перейти зразу в меню Пуск-Всі програми.

Тепер давайте подивимось, які зміни відбулись в нашому меню Пуск.

Як можна побачити, перелік програм значно зменшився в розмірах, все красиво структуровано, знайти потрібний софт тепер просто і легко. Тут також є пункт Без категорій, але програми, які відносяться до цього розділу ми можемо легко перенести в потрібний нам. Для цього в програмі Handy Start Menu є зрозумілі налаштування. Для запуску налаштувань запускаємо іконку на робочому столі.

В будь-який момент ми можемо повернутись до стандартного вигляду меню Пуск, але, я думаю, Вам цього не захочеться.

Давайте перейдемо в розділ Змінити налаштування меню. Тут ми бачимо, що все гарно розкладено по розділах, не розкидано і дуже зручно для пошуку.

Ви можете спокійно перемістити необхідну програму до іншого розділу. Для цього просто виділіть (підсвітіть) її в переліку програм і в правій стороні натисніть на той розділ, де ця програма повинна бути. Все, програма переміститься.

Крім цього, Ви можете взагалі створити свої теки і структурувати перелік програм так, як Вам буде зручно. Просто тиснемо Добавити категорію і переміщуємо туди необхідні програми.

Як Ви бачите, Handy Start Menu дозволяє зробити стандартне меню Пуск набагато зручнішим, простішим та прекрасно структурованим.

Завантажити Handy Start Menu (версія 1.71 — 7.3 мб)


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (16)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Ad60(4)
Андрій(2)
Pavlofox(2)
Павло(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
MrVigner(1)
Спільнота блогу
Вгору