Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Программа для очистки реєстру Windows. Wise Registry Cleaner

Дата: 26 серпня 2012 Рубрика: Система Коментарі: Прокоментуй!

Коли ми інсталюємо якусь програму, дуже часто нам пропонують додатково встановити той чи інший софт. Для оптимізації системи, для очистки реєстру, для очистки дисків і т.д. Відомий розробник програмного забезпечення WiseCleaner найчастіше зустрічається в інсталяторах, тому давайте розглянемо одну з утиліт WiseCleaner — Wise Registry Cleaner. Програма призначена для оптимізації та очистки реєстру від залишків програм, які більше не використовуються та видаляє застарілі шляхи, ключі та записи.

Для мене оптимальною програмою для очистки реєстру вже декілька років виступає CCleaner, але сьогодні я вирішив розібрати настільки розрекламований продукт, щоб Ви могли вирішити для себе, що використовувати для оптимізації комп'ютера та реєстру операційної системи. Ми розглянемо роботу Wise Registry Cleaner, подивимось, які операції виконує програма та їх результати, а, також, перевіримо роботу Wise Registry Cleaner, просканувавши додатково систему CCleaner.

Як відомо, кожна програма чи утиліта, при інсталяції в операційну систему робить певні записи в реєстрі. Це можна побачити при видаленні будь-якого софту за допомогою Revo Uninstaller. Тому деколи необхідно просканувати реєстр на предмет застарілих та непотрібних більше записів. Давайте це зробимо. Інсталюємо Wise Registry Cleaner.

Інсталяція вже нам процедура знайома. Завантажуємо файл програми (якщо з нашого архіву — то розпаковуємо) та тицяємо два рази.Відбувається запуск майстра установки.

Далі, як завжди, приймаємо ліцензійну угоду та тиснемо Next.

На новини хочемо підписуємось, хочемо ні. Next.

Можемо змінити шлях установки, а можемо залишити як є.

Знову просте натискання тицялки Next.

При бажанні створюємо іконку на робочому столі.

Тиснемо Install та інсталюємо Wise Registry Cleaner на свій комп.

Процес інсталяції Wise Registry Cleaner пройшов настільки швидко, що я навіть не встиг зробити скріншот. Але це не важливо — 1 секунда і тиснемо все той же Next.

Готово. Ось тут знову нам пропонують в парі з Wise Registry Cleaner встановити Wise Disk Cleaner. По бажанню, можемо погоджуватись, можемо відмовитись.

При першому запуску програма Wise Registry Cleaner спробує визначити Вашу національність. Вибираємо свою. «Я українець» — це мені сподобалось.

Перед нами головне вікно очисника реєстру Wise Registry Cleaner. В основному тут присутні 3 головні опції — Прибирання реєстру, Оптимізація системи та Упаковка реєстру. Почнемо з першого — Прибирання реєстру.

Натискаємо зелену кнопку «Перевірити» і програма шукає в реєстрі всі баги, які можна оптимізувати.

Після закінчення сканування ми бачимо всі результати пошуку, які можна виправити. Тиснемо «Прибрати».

Прибирання закінчено і тепер реєстр системи в оптимальному значенні.

Також в цьому пункті ми можено налаштувати розклад так званого прибирання. Wise Registry Cleaner буде сканувати реєстр по нашому графіку. Дуже зручно.

Переходимо на другий пункт програми — Оптимізація системи. Натискаємо «Оптимізувати» і Wise Registry Cleaner виконає всі необхідні налаштування для прискорення запуску системи, для швидшого закриття програм, закриє всі вимкнуті процеси і т.д.

Все, тепер всі можливі проблеми з системою вимкнуті, програма для очистки реєстру чудово справилась і з цим завданням.

Для набуття чинності всіх змін, ПК необхідно перезавантажити, але давайте не будемо поспішати, в наступному пункті, можливо, нам знову знадобиться перезавантаження, тому виконаємо ми це по завершенню всіх операцій.

Останній пункт Wise Registry Cleaner — «Упаковка реєстру». Програма може привести до порядку реєстр і навести лад на Вашому ПК. Натискаємо «Аналізувати».

З'явиться ось таке віконце, при цьому задній фон затемниться. Можливо буде помітно підвисання деяких функцій — але це нормально.

Після аналізу ми бачимо, що на цьому ПК реєстр може бути зменшений в розмірах майже на 8%. Натискаємо кнопку «Впорядкувати.»

Після всіх процедур ПК буде перезавантажено для того, щоб всі зміни набрали чинності. Натискаємо «Так.»

Тепер ми знаємо, що програма для очистки реєестру Wise Registry Cleaner вирішила всі проблеми з системою та реєстром, провела очищення від непотрібних елементів та привела систему в оптимальний стан.

А тепер, давайте, проскануємо реєстр одразу ж після Wise Registry Cleaner програмою CCleaner.

Як Ви бачите, CCleaner знайшла ще велику кількість помилок в реєстрі, які не ідентифікував Wise Registry Cleaner. Погано це чи добре — судити не буду. Я думаю, що кожна програма для очистки реєстру використовує різні алгоритми визначення помилок, тому і CCleaner виявила ще немало «косяків.»

Wise Registry Cleaner — достойна програма, з хорошим функціоналом, високою швидкістю роботи та приємним інтерфейсом. Оптимізує та очищає реєстр від застарілих елементів, оптимізує стан системи та впорядковує всі записи реєстрового плану.

Проте, судячи по роботі CCleaner, Wise Registry Cleaner визначає та ідентифікує не всі елементи. Хоча, я думаю, тут як в антивірусах — один пропустить те, що інший зловить і навпаки. Тому використовувати Wise Registry Cleaner — рекомендую.

Завантажити Wise Registry Cleaner (в архіві версія 7.43 — 2.2 мб)
Завантажити Wise Registry Cleaner з оф. сайту


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (16)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Ad60(4)
Pavlofox(3)
Андрій(2)
Павло(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
MrVigner(1)
Спільнота блогу
Вгору