Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Програма для очистки системи та реєстру — Toolwiz Care

Дата: 6 вересня 2012 Рубрика: Система Коментарі: 1 коментар

Скільки програм існує для очистки системи та реєстру — безліч. Гірші, кращі ... дати визначення якості програми однозначно неможливо до її тестування. Ми вже розглядали з Вами програми для очистки системи, для дефрагментації, для деінсталяції ... але їх існує набагато більше і деякі цілком заслуговують на увагу. Особисто в мене склалось враження, що в ніші очистки системи йде просто якесь соц. змагання. Розробники програмного забезпечення наввипередки клепають утиліти, які повинні підтримувати нашу систему просто в стерильній чистоті.

Для рядового користувача такі перегони, звичайно, на руку, тому що коли є висока конкуренція — підвищується якість продукту. Багато програм — є з чого вибрати. В процесі роботи, звичайно, складається певне враження та уподобання. Наприклад, для мене лідером в плані очистки системи та реєстру залишається програма CCleaner, але сьогоднішній наш огляд присвячений достойному конкуренту — Toolwiz Care. Цікава і беззаперечно функціональна програма, особливо буде вона корисна початківцям, так як всі можливості та інструменти подані в надзвичайно зрозумілій графічній формі.

Великий плюс Toolwiz Care в тому, що тут зібрані всі інструменти, які можуть знадобитись для очистки системи, реєстру, дефрагментації, видалення. Також можна побачити інформацію про стан дисків, про завантаженість та температуру процесора. Одним словом все в одному. Деякі інструменти, можливо, і не зовсім необхідні, але для новачка це буде дуже зручно. При тому, що які інструменти використовувати — вибираємо ми самі. На ПК інсталюється програмна оболонка, а що нам потрібно — визначимо в процесі роботи.

Ну що ж, давайте завантажимо та інсталюємо програму. Запускаємо файл Setup_SystemCare2.0.0.3300.exe (на момент написання статті версія 2.0.0.3300 остання) і розпочинаємо установку. Приймаємо ліцензію, вибираємо мову і натискаємо «Установить». Програма містить декілька мовних пакетів — української немає, але є російська. Збільшуйте зображення.

Сам процес інсталяції трішки відрізняється від звичайного. Тут Ви не побачите бігаючої стрічки — програма відображає інсталяцію в текстовому режимі.

Інсталяція триватиме не дуже довго і по завершенню Ви побачите головне вікно програми Toolwiz Care. Як і заведено в програмах такого типу, перше що пропонується — це повна перевірка системи та реєстру. Ну що ж, давайте ми це виконаємо. Тиснемо «Проверка».

Йде процес сканування та перевірки нашого ПК на помилки, давайте дочекаємось завершення операції.

Після цього програма нам повідомить, що були ідентифіковані проблеми і запропонує вирішити все одним разом. Не будемо сперечатись. Тиснемо «Исправить.»

Так само — чекаємо завершення операції очистки системи та реєстру.

По завершенню ми побачимо, що Toolwiz Care вирішив всі проблеми успішно.

Вам може знадобитись вибіркова очистка — наприклад, самого реєстру. Для цього переходимо на вкладочку «Очистка» і вибираємо, що нам потрібно зробити. Очистити реєстр, диск чи історію браузерів. Я цього робити не буду, так як при повній очистці — всі проблеми були вирішені одночасно. Але вибіркова очистка існує.

Також ми можемо проаналізувати окремий диск. Переходимо на «Анализ диска», вибираємо, який саме і тиснемо ОК.

Після цього ми побачимо інформацію про диск, про файли і папки.

Також можна подивитись інформацію по програмах, які інстальовані, які можна видалити та що можна оновити.

Але найцікавіша вкладка, яка мені дуже сподобалась — це «Инструменты». Чим цей розділ цікавий — а тим, що тут зібрані всі інструменти, які можуть знадобитись при аналізі, очистці, дефрагментації, видаленні, резервному копіюванні. Відкрили «Интрументы» і у Вас все під рукою.

Що можна виконати, за допомогою цих інструментів:

— Registry Clean — очистка реєстру. Залишки старих записів, ключів, які можуть гальмувати роботу системи та викидати всілякі збої.
— Disk Clean — очистки диску від старих та більш не використовуваних файлів.
— Privacy Clean — очистить сліди Вашої діяльності і які сайти Ви відвідували.
— Disk Analyze — надасть інформацію про жорсткий диск, про файли та папки.
— System Optimizer — оптимізує систему для більш стабільної роботи та швидкодії.
— Startup Report — інформація про автозапуск. Що, коли і скільки часу завантажується і що займає найбільше ресурсів при старті системи.
— Startup Optimizer — а тут Ви можете побачити і заборонити для автозапуску той чи інший елемент. Таким чином, система буде завантажуватись швидше.
— Fast Defrag — інструмент для дефрагментації жорсткого диску. Що таке дефрагментація і для чого вона потрібна — ми розглядали в статті про Defraggler.
— Plugin Manager — менеджер плагінів. Дозволяє проаналізувати, які додаткові розширення Ви встановлювали, та що може бути зайвим.
— Network Manager — мережевний менеджер — покаже, які встановлені програми мають доступ до мережі, а Ви зможете завершити їх роботу.
— Process Manager — аналогічно до попереднього пункту, покаже всі процеси, які запущені і дозволить завершити будь-який з них.

Та ще багато корисних функцій. Всі описувати я не буду, тому що в повсякденній роботі багато з них просто не використовуються. Найголовніша перевага Toolwiz Care в тому, що тут зібрано багато важливих інструментів в одній оболонці.

Ще одна можливість Toolwiz Care, яка мені дуже сподобалась — це інформація про стан компа. При роботі програми на робочому столі з'являється така собі стрічка, яка виводить інформацію про комп'ютер, процесор, систему, температуру, завантаженість.

Також цю інформація можна переглянути в головному вікні програми (в правій стороні).

Це дуже корисна функція, адже, наприклад, перегрів може свідчити про те, що якийсь процес чи сама дія певної функції системи має дуже негативний вплив на процесор.

Просканувавши після Toolwiz Care системний реєстр програмою CCleaner, я залишився задоволений — реєстр був практично чистий.

Так що моя рекомендація — використовуйте Toolwiz Care для підтримки вашої системи та реєстру в чистоті та оптимальному стані. Програма дійсно дієва і корисна. Для початківців — саме те.

Завантажити Toolwiz Care (в архіві версія 2.0.0.3300 — 7.4мб)
Завантажити Toolwiz Care з оф. сайту


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Програма для очистки системи та реєстру — Toolwiz Care" 1 коментар

  1. Hanter коментує:

    Раніше користувався тільки CCleaner

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (16)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Ad60(4)
Pavlofox(3)
Андрій(2)
Павло(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
MrVigner(1)
Спільнота блогу
Вгору