Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Як правильно видалити програму? Revo Uninstaller!

Дата: 17 серпня 2012 Рубрика: Система Коментарі: 4 коментарі

Всі інстальовані на ПК програми та додатки залишають сліди (записи) в системному реєстрі. І коли ми видаляємо програму через «Панель управления-Установка и удаление програм» цього буває недостатньо. Сама програма видаляється, а залишки своєї діяльності в системному реєстрі залишає. Накопичення таких непотрібних записів може призвести до уповільнення роботи самого ПК, до системних збоїв, до конфлікту при інсталяції іншого софту. Тому варто знати, як правильно видаляти програми і як очищувати системний реєстр від залишків, які в подальшому вже не потрібні.

Для цієї мети було розроблено дуже багато програмного забезпечення, платного і безкоштовного, але сьогодні ми розглянемо програму, яка найбільш точно відповідає вимогам деінсталяції програмного забезпечення та очищення системного реєстру. Називається вона — Revo Uninstaller. І хоча сама програма дуже простенька, давайте, все таки, розберемо детально її інсталяцію і принцип роботи.

Завантажуємо інсталяційний файл з офіційного сайту або з нашого архіву за посиланнями нижче. Запускаємо файл .exe і розпочинаємо установку. Вибираємо найбільш зручну нам мову.

Запускається майстер інсталяції програми і ми тиснемо Далі.

Як годиться, приймаємо умови ліцензійної угоди і натискаємо Далі.

Майстер пропонує нам шлях інтсаляції. Якщо влаштовує — тиснемо Встановити, якщо необхідно — вибираємо інший шлях.

Завершуємо установку, тиснемо Кінець і запускаємо саму програму.

Ось так виглядає інтерфейс програми. Все на українській мові, тому з роботою проблем не виникне.

Давайте розглянемо, як правильно і повністю деінсталювати (видалити) програму з ПК. На прикладі я буду видаляти AIMP3, видалення інших програм — аналогічне. Виділяємо іконку програми, яку необхідно деінсталювати і тиснемо в верхній панельці Деінсталяція.

Програма, звичайно, перепитає, чи ми впевнені в тому, що робимо. Це необхідно для виключення помилкових деінсталяцій. Так, ми впевнені, тому тиснемо Да. (На цих кнопочках чомусь залишилась російська мова).

Далі нам пропонується вибрати метод деінсталяції. Вибираємо Поліпшений, щоб видалити програму і всі залишки від неї в реєстрі.

Revo Uninstaller розпочинає аналіз і деінсталяцію програми. Якщо у Вас, як на піддослідному ПК, в першому пункті при Створенні точки відновлення системи виникне помилка — не зважайте. В деяких операційних системах ця функція просто відключена.

Далі програма запустить вбудований деінсталятор AIMP3.

Відмічаємо всі пункти і видаляємо всі налаштування програми з нашого ПК.

AIMP3 видалилась вбудованим деінсталятором, тиснемо Завершить и переходимо до наступного кроку.

В Revo Uninstaller тиснемо Далі для запуску очистки від непотрібних залишків деінстальованої програми.

Розпочинається сканування системи і ідентифікація непотрібних файлів.

В наступному кроці тиснемо Далі і виводимо результати сканування на екран.

Після цього ми бачимо скільки непотрібних записів та гілок залишилось в реєстрі системи від AIMP3. Звичайно, що вони нам більше не потрібні, тому тиснемо на кнопку «Вибрати всі».

Всі залишки виділяються галочками. Тепер сміливо жмакаємо на «Видалити» і відправляємо в небуття AIMP3 з її хвостами.

Revo Uninstaller перепитає ще раз, чи дійсно ми бажаємо все видалити. Так, бажаємо, тиснемо Да.

Все, після цього всі записи і залишки програми, яку ми деінсталювали, будуть видалені. Системний реєстр повністю чистий від AIMP3.

Тиснемо Далі і завершуємо роботу Revo Uninstaller.

До теми, хочу показати Вам ще один дуже корисний інструмент Revo Uninstaller, який дозволяє очистити систему від сміття, яке накопичується внаслідок роботи інших програм. Це всілякі логи, резервні копії, записи в журналах та таке інше.

Тиснемо кнопочку Знаряддя в верхній панелі і знаходимо зліва пункт «Очищувач непотрібних файлів.»

Далі в верхній панелі знаходимо і тиснемо кнопку «Пошук». Програма Revo Uninstaller познаходить все, що більше не потрібне на цьому ПК.

Розпочинається сканування системи. Якщо Ви на своїй машині цього ніколи не робили, то можете піти попити кави. Це займе деякий час.

Після завершення сканування, ми побачимо все, що заважало чи могло заважати нам в роботі. Весь непотріб, який необхідно видалити. Ось скільки всього було на цьому ПК.

Натискаємо на кнопочку «Видалити» в верхній панелі і відправляємо всі залишки програм в належне їм місце, тобто в минуле.

Після всіх операцій Revo Uninstaller покаже нам чистеньке віконце і ми будемо знати, що тепер наша система вільна від непотрібних файлів.

На мій погляд і на думку багатьох користувачів — Revo Uninstaller є найдієвішим інструментом для деінсталяції програм та очистки системного реєстру. Рекомендую! Випускається програма в двох варіантах — Безкоштовний і Pro. Для основних операцій, які ми розглядали, Free версії цілком достатньо.

Завантажити Revo Uninstaller Free 1.94 (2.46мб)
Завантажити Revo Uninstaller Free з оф. сайту


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Як правильно видалити програму? Revo Uninstaller!" 4 коментарі

 1. Іван коментує:

  Щиро вдячний за дієву програму!!! :!:

 2. Павло коментує:

  Дякую, Олеже, за програму. Тепер моєму компу легше дихається :smile:

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (16)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (6)
 • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Ad60(4)
Андрій(2)
Pavlofox(2)
Павло(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
MrVigner(1)
Спільнота блогу
Вгору