Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Рекомендуємо

Корисні та необхідні програми для роботи, безпеки та інтернет-серфінгу

Інтернет-браузери


Безкоштовний інтернет-браузер Opera. Відрізняється високою швидкодією, надійністю та зручними інструментами для веб-майстрів. Необхідний на кожному ПК для комфортного перегляду інтернет-сторінок. «Завантажити»


Інтернет-браузер Mozilla Firefox. Зручна навігація, перегляд та серфінг роблять браузер Mozilla популярним серед користувачів. Осробливість Firefox в можливості розширення функціоналу, за рахунок підключення сторонніх плагінів. «Завантажити»


Браузер Opera USB. Дозволяє працювати на будь-якому ПК не залишаючи слідів перебування. Не потребує інсталяції на комп'ютер. Запускається з флешки та займає всього біля 27мб. «Завантажити»


Нове покоління інтернет-браузерів. Окрім вбудованого потужного ядра, Maxthon надає можливість, при необхідності, перемикатись на ядро IE. Коректне відображення інтернет-сторінок, профіль користувача, блокування реклами та інше, роблять Maxthon достойним конкурентом Opera та Mozilla Firefox. «Завантажити»


Антивіруси та утиліти для безпеки ПК


Безкоштовний антивірус, який став популярним завдяки своїй надійності та функціоналу. Визначає та знешкоджує віруси, блокує шкідливі скрипти та сканує поштову кореспонденцію. Для домашнього ПК — рекомендуємо. «Завантажити»


Dr.Web CureIt — безкоштовний антивірусний сканер на основі Dr.Web. Ефективно перевіряє та лікує ПК від вірусів, троянів, стелс-вирусів та іншої зарази. Може ідентифікувати те, чого не побачив основний антивірус. Для періодичного сканування ПК — Рекомендуємо. (Як основний антивірус не виступає.) «Завантажити»


Система, дані, диски та носії


Найефективніша програма для очистки жорсткого диска, реєстра операційної системи, куки та кеш файлів інтернет-браузерів та багато іншого. Найточніша діагностика та робота програми Ccleaner робить її незамінною для кожного ПК. «Завантажити»


Віддалений доступ, керування ПК та інше


TeamViewer — програма, яка дозволяє керувати віддаленим ПК співрозмовника з будь-якої відстані через інтернет. Зручна при наданні консультацій, допомоги в налаштуванні чи встановленні певних програм. Виключає несанкціонований доступ за допомогою генерації унікального пароля при кожній сесії. «Завантажити»


Коментування закрите.

Категорії
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (18)
  • Плагіни для Wordpress (13)
  • Саморозвиток (7)
  • Технічні поради по WP (18)
Кращі коментатори
MrVigner(7)
Pavlofox(7)
ML(7)
Олександ.(6)
fedun(4)
mr.psiho(3)
Павло(2)
Kilkas(2)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
39 / 0.372 / 56.95mb
Вгору