Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Педофілія — ми вбиваємо дітей! Найстрашніші злочини проти дитини!

Дата: 1 вересня 2012 Рубрика: Люди та суспільство Коментарі: Прокоментуй!

На моє глибоке переконання, найстрашнішим злочином, схожим з вбивством, є педофілія — сексуальні дії проти дитини. І якщо вбивства можна класифікувати за різними рівнями — вбивство з необережності, вбивство з метою самозахисту, вбивство в стані афекту — то дії педофіла заслуговують на одну класифікацію — смертна кара. Однозначно. Адже педофіл зазіхає на найсвятіше, що є в цьому світі — на дитину! І коли якась країна приймає мораторій на смертну кару, то в випадку таких злочинів повинні бути винятки, або, в крайньому випадку, педофіла повинні засуджувати до довічного ув'язнення.

І неважливо, в якому психічному стані був злочинець! Якщо мав психічні розлади — довічна ізоляція в спеціалізованих клініках, якщо психічно здоровий — довічне ув'язнення на зоні. А там знають, що з такими «людьми» робити. Я категоричний противник криміналу, понятій, блатних, «законників» і т.д., але один закон у них, щонайменше, правильний — це кара педофілові. Надіюсь Господь простить мене за це. Існує церковне повір'я чи прислів'я (не знаю, як правильно) — якщо помирає дитина, значить Богові потрібні були ангели на небі. Дитина чисте створіння по своїй суті, довірливе і невинне — хто тоді дав право педофілам паплюжити ангельську дитячу душу.

Але, нажаль, не завжди заслужена кара наздоганяє злочинця. Різні фактори впливають на це... Не знайшли, не довели, підмазали, зам'яли ... і педофіл уникає покарання. До речі, по закону, педофіла можна притягнути до кримінальної відповідальності тільки тоді, коли мали місце певні дії, тобто коли цей виродок з дитиною вже щось зробив. Парадокс. Та засуджувати повинні за одну думку про це, за слово, а не тільки за діло.

Напевне тому і з'являються громадські організації, які беруть на себе обов'язки правоохоронних організацій. Хоча тут не стільки покарання, як попередження злочину.

Можливо хтось бачив, чув чи читав про російську громадську організацію (хоча, напевне, правильніше буде сказати громадський рух) — «Стоп ублюдки»! Наскільки точна назва, адже по іншому цих суспільних апендицитів і не назвати. В чому ж полягає суть діяльності руху «Стоп ублюдки»:

— реєструються підставні анкети в соціальних мережах хлопчиків та дівчаток, віком 10-14 років і коли надходять повідомлення від чоловіків з сексуальними пропозиціями — призначається зустріч. Але замість дитини на рандеву приходить група молодих людей, які і присікають подальші можливі дії.

Звичайно, що це не покарання, не ізоляція педофіла, але цю зустріч розповсюджують по інтернет-мережі, де обличчя покидька бачать сотні тисяч людей, його дані повідомляються по місцю роботи, щоб всі, хто стикається з ним, бачили і знали, з ким приходиться спілкуватись. І якщо в одного з сотні після цього бажання домагатись дитини зникне, значить хлопці роблять свою роботу недарма.

Пропоную Вам переглянути декілька найбільш вражаючих «зустрічей» руху «Стоп ублюдки» з потенційними педофілами.

Перший випадок — місто Чебоксари. Andre — 29 років. Мерзота...

А тепер скажіть, невже нам мало своїх «дибілів»? Тут ще й цей... Я з повагою відношусь до всіх національностей в світі. До циганів, до грузинів, до чеченців — серед них багато чесних та достойних людей. Але ОЦЕ ... крім слова чурка нічого в голову не приходить.

Представник викладацької богеми. Скоти... що ж ви робите? Це ж діти!

Для чого я опублікував цю статтю? Не знаю. Можливо просто виникло бажання показати Вам, наскільки це гидко та мерзенно. Просто в самого ростуть дві доньки і стало дійсно страшно за них. Бережіть своїх дітей!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (16)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Ad60(2)
Павло(2)
Пан П(1)
Віктор(1)
MrVigner(1)
Pavlofox(1)
Сергій(1)
Спільнота блогу
Вгору