Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Шокуюча правда про алкоголь

Дата: 3 серпня 2012 Рубрика: Люди та суспільство Коментарі: 7 коментарів

Цьогорічне літо вразило нас погодою — такої спеки не спостерігалось в Україна останніх 10 років. В тіні стовпчики термометрів легко долають позначку в 30-35 градусів за Цельсієм. Звичайно, що за таких умов кожна людина шукає спасіння в воді, прохолодних та освіжаючих напоях. Але хто в яких. Одні в мінеральній водичці, а інші в пиві та різного роду алкогольних тоніках. Адже випити в таку спеку гальбу-другу холодненького пивка миле діло. Так думає переважна більшість. Але мало хто з нас знає, яка небезпека чатує на тих, хто полюбляє побавити себе слабоалкогольними напоями.


Давайте відійдемо віз загальноприйнятих думок про алкоголь і спробуємо розібратись, а чи справді так безпечно пити вміру? Чи справді стопочка-друга горілки за вечерею не тільки не шкодить, але й піде на користь, мовляв, продезинфікує організм?
Багато хто вважає, що невелика кількість алкоголю не нашкодить, а навпаки, буде корисною для організму. Наприклад, найпоширеніші думки: «50-100 грам горілки за вечерею сприяють травленню та кращому сну», «Краще випити бокал пива, ніж лити в себе мінеральну чи солодку воду. Пиво набагато сильніше вгамовує спрагу», «Червоне вино покращує кровообіг та підвищує гемоглобін», «Коньячок покращує роботу серця та стабілізує тиск» та ще багато інших оман, якими пудрять мозок нашим людям.

Чому так відбувається? Чому йде активна реклама та пропаганда алкоголю на телебаченні? Чому пиво вважають напоєм справжніх чоловіків та з гордим гаслом «Я українець» буквально змушують його вживати? Причина одна — ГРОШІ! Чим більше ми будемо купувати алкоголь — тим більше грошей піде в кишені тих, хто лобіює схвалення вживання алкоголю.

Які барвисті етикетки на пляшках, як зазивають вживати алкогольні напої по телебаченню. Подивишся рекламу — ну просто НЕОБХІДНО пити! Адже коли п'єш — то ти підкреслюєш свій статус, коли п'єш — то ти справжній українець, козак! А не вживаєш — то ти так собі, приплівся збоку. Але ніхто не каже, що насправді ці козаки починають вимирати і деградувати від алкоголю.

Особисто я, Ви не повірите, вже біля двох років не вживаю алкоголю взагалі. Ні слабоалкогольних, ні сильноалкогольних напоїв. Не п'ю нічого, де є хоча б натяк на спирт. І коли трапляється випадок застілля — я черговий раз переконуюся в тому, що наші люди не знають і не розуміють, що алкоголь — це є зло і зло дуже небезпечне. Як, ти не п'єш? Взагалі?? Ні трішки??? Ну ти даєш... От сила реклами, пропаганди та помилкової думки, що пити можна. «Якщо ти не п'єш, то ти або хворий, або сволота, або москаль» — знайомо?

Хочу запропонувати Вам до перегляду аматорське відео лекції відомого професора Жданова Володимира Георгійовича, який розказує всю правду, голі наукові факти та медицинські дослідження про алкоголь. Ніякої реклами чи пропаганди — тільки вражаюча та неприкрита правда про алкогольні напої. Я більш як впевнений, що переглянувши це відео Ви кардинально зміните свою думку про безпеку випивки.

Лекція знята любительською камерою, тому не сильно карайте за якість, але зате Ви дізнаєтесь такі факти та подробиці, про які Вам не розкажуть ні в одному рекламному ролику чи сюжеті по телебаченню.

Рекомендую завантажити це відео до себе на ПК (як це зробити читайте ТУТ) та показуйте своїм друзям, знайомим, родичам або розміщуйте на своїх сайтах чи блогах.

Вітаються коментарі та доповнення. Бережіть себе і будьте здоровими!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Шокуюча правда про алкоголь" 7 коментарів

 1. Олександр коментує:

  Мене тішить, що є однодумці! Я теж вже протягом 2 років не вживаю і веду інформаційну боротьбу із алкогольною пропагандою...

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   От всі б так думали... тоді, можливо, і діти здорові народжувалися...

   Відповіcти
 2. molinski коментує:

  вино підносить тиск, як кава. А ще багате на специфічні мікроби. Як кефір, чи йогурт чи квашена капуста, тому сприяє перетравленню важкої їжі. Але це робить не алкоголь!

  У деяких випадках його вживати можна, якщо шлунок погано працює.

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Ну не знаю...як на мене взагалі не вживати алкоголь набагато краще ніж вживати його навіть помірно.

   Відповіcти
  • Олександр коментує:

   Можливо ти і правий, але в той самий час алкоголь сприяє утворенню виразки та шкодить підшлунковій...

   Я думаю є ефективніші засоби для шлунку...

   Відповіcти
   • molinski коментує:

    Звісно ж. Та ж квашена капуста чи кефір. Хоча в них теж є % алкоголю. Але вино більш нейтральне і універсальне в смакових якостях.

    Ну і зрештую — не у всіх слабкий шлунок.

    В будь якому випадку вживати алкоголь як традицію чи як підкреслення статусу — це мавпізм.

    Відповіcти
 3. Олег Волощук коментує:

  Та чому Ви все про шлунок, а про мозок? Жданов говорить, що відмирають клітки мозку від спирту. То може вже краще капуста, ніж вино? ;-) :|

  Відповіcти

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (17)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (6)
 • Технічні поради по WP (15)
Активні читачі
Павло(6)
Ad60(4)
Андрій(3)
Pavlofox(3)
MrVigner(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
Спільнота блогу
Вгору