Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Жіночий алкоголізм — страшна реальність

Дата: 12 серпня 2012 Рубрика: Люди та суспільство Коментарі: Прокоментуй!

Алкоголізм... Наскільки страшне та мерзенне слово. Нажаль пьють всі, вірніше більшість роботоздатного населення нашої країни. І це не фразеологізм чи прислів'я. Кількість людей, які систематично вживають алкогольні напої вражає, хвиля алкогольного дурману просто заливає нашу державу. Близько 40 тисяч здорових, нерідко молодих, людей щороку вимирає від алкоголю. Люди, які могли б працювати, створювати сім'ї, народжувати та виховувати дітей, просто гинуть. Не від війн, не від природніх катаклізмів, а від згубної пристасті до алкогольних напоїв.

Але найстрашніше в цьому те, що нарівні з чоловіками, алкоголем заливають себе і жінки. Прекрасна половина людства дуже часто може дати фору сильній половині. Жінки, яким Богом призначено прикрашати цей світ, ставати дружинами, матерями, перетворюються в безстатевих істот. Вина цьому — алкоголь.

І це ще не все. Біля 40% дітей, юних молодих людей, віком від 14 до 18 років мають даігноз алкоголізм різних стадій. Ось тут ми на першому місці в світі. Ніде, ні в одній країні немає такого високого відсотку дитячого алкоголізму.

Я впевнений на 100%, що рівень алкоголізму в будь-якій країні залежить від прийнятих норм, законів та лобіювання певних інтересів алкогольних магнатів. Подивіться на те, що робиться на телебаченні! Яка потужна пропаганда алкогольних напоїв дурманить мозок нашій молоді. Якщо ти не п'єш пива — то ти не крутий, ти не модний, не в тренді.

Статистика говорить, що рівень чистого спирту, який вживається з розрахунку на одну людину в рік, напряму залежить від доступності алкоголю. У 1985 році в СРСР був прийнятий, так званий, сухий закон. І що сталось? З 1986 по 1990 роки чоловіки стали жити на 2,5 роки більше! Арифметика проста: стали менше пити — стали більше жити! А сьогодні що? Будь-який підліток може спокійно придбати в магазині пиво чи інші слабоалкогольні напої. Що робиться в клубах та на різного роду тусовках? Тверезим бути стає просто не модно.

Чомусь вважається, що п'ють бульше чоловіки, але жінки теж не пасуть задніх. В нашому місті є площа Шевченка, яка стала місцем збору алкогольної богеми. Чому міська влада нічого з цим не робить — це вже друге питання, а от якщо подивитись хто там збирається — стає зрозуміло, що гілку першості важко комусь віддати. Жінок в тій тусовці рівно стільки ж, скільки і чоловіків, якщо не більше. Хоча дедалі важче розрізнити, хто х них жіночої статі, а хто чоловічої.

Пропонуємо Вашій увазі документальний фільм «Жіночий алкоголізм» російського проекту «Общее дело», знятий на документальних фактах Архімадритом Тихоном та Володимиром Ждановим.

Маємо велику надію, що подивившись цей фільм, хоча б 0.01% жінок, які вживають алкоголь, припинять це робити і знову повернуться до нормального, здорового життя! Чекаємо на Ваші відгуки та коментарі.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (17)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (15)
Активні читачі
Павло(6)
Ad60(4)
Андрій(3)
Pavlofox(3)
MrVigner(2)
Ром@н(1)
Олександр(1)
Пан П(1)
Спільнота блогу
Вгору